TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 63 - 74 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasaray-Casa (Canlı)

takımın iki uzunuda 4 er faulde..biz hala dışardan oynuyoruz..üstelik pota altında etkili oyuncularımız varken..gerçekten çok yazık!!

şut kullananlara dikkat son 2 hücumda hüseyin ve hosley dışarıdan nerde graves atkins ve cüneyt onların atması lazım değilmi :oops:

bu maç biter !! koray hoca ve teknik ekip herkes evine gider .bu formayı bu kadar düsürmeye kimsenin hakkı yok .ne oyuncuları ne teknik ekibin

Antony Tolliver ve Hosley'in gelisinden sonra Graves'de ciddi düşüş var ...

Edit :69-61 Gerideyiz

Gecmis olsun !

olay bitmiştir.yenıldık daha tt-fb deplesmanları var.birde oyak deplesmanı var. haftaya da fıtch 30 sayı atar.ligi 7,sırada bitirir telekom ile eşleşiriz.
olay budur.

Casa'yı kendi sahanda yenemiyorsan bir daha hiç şampiyonluktan bahsetmemek lazım. Yazıklar olsun!

Taraftarın tepki vermesi normal ama Murat Hoca'ya bağırması bence yakışıksız birşey.

yazıklar olsun.aldığınız paraların hakkını veremiyorsunuz.TAKIMIMIZI ÇİFTLİK GİBİ KULLANMAYA ÇALIŞANLARIN YEDİKLERİ HARAM OLSUN

geçmiş olsun geçen hafta karşıyaka bu hafta casa..

uğursuzluk mudur nedir erkek ve bayan maçlarının ardarda olduğu tüm hafta muhakkak bir kayıp veriyoruz

beyler bu maça giden grupta hiç tanıdığı olan yokmu ya! lig sonuncusu bizi sürklase ediyor hala eller çırpılıp cimbom diye destekliyorlar .vurucaksın elini masaya herzamanböyle destek olmaz bazen kafaların kafalarına vurcaksın !!! buda benim son mesajımdır .bu takım için mesaj yazmaya değmez eminim oyuncuların benim kadar üzülmediğini biliyorum çünkü .lanet olsun öfkeden kuduruyorum :oops: :oops: :oops: :oops:

Bir takımın hücumda sistemi olmazsa sonuç böyle olur...
Suçlu da tabiki Gurovic,Hosley,Atkins,Cemal .... ilan edilir...
Bu maçı kaybettiren bize pota altı savunmasında sertliği sağlayacak Cemal'i bir dakika dahi düşünmeye,sene başında Gurovic, şimdi de Hosley gibi özel oyuncular için tek bir oyun hazırlamayan Koray Hoca...