TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 63 - 74 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasaray-Casa (Canlı)

perşembe'nin gelişi çarşamba'dan belliydi. Galatasaray bir süredir o kadar kötü basketbol oynuyor ki. Savunma felaket. Atış yüzdeleri çok düşük. Hücumda organizasyon diye bir şey yok. Fast-break yok. Sanki emekliler takımı. Ama yönetim hala tolliver'ı getirdik-hosley'i getirdik mantığında. Bu takım Avrupa'nın 3.sınıf kulüplerine yenildi. Daha ne bekliyorsunuz ki. Doğru düzgün bir organizasyon olmadan başınızda disiplinli bir hoca olmadan bu işler olmaz. Futbolda ne oluyorsa, basketbolda da aynısı oluyor. Yönetim cila transferler yaparak, kendince topu başkasına atıyor. Bu takım yarıfinalden öteye geçemez. Telekom, Fener, Efes hatta Beşiktaş dağıtır bu takımı.

Emrah Bakın' Alıntı:
Bir takımın hücumda sistemi olmazsa sonuç böyle olur...
Suçlu da tabiki Gurovic,Hosley,Atkins,Cemal .... ilan edilir...
Bu maçı kaybettiren bize pota altı savunmasında sertliği sağlayacak Cemal'i bir dakika dahi düşünmeye,sene başında Gurovic, şimdi de Hosley gibi özel oyuncular için tek bir oyun hazırlamayan Koray Hoca...

pota altı yok galatasarayın bunu ne zman anlayacaksınız.

Biz Murat Hacaya boşuna kızmışız. Koray hoca da aynı taktiği verdiğine göre bu takım sadece 3'lük atabilir. Takım ribound alamıyor ve Tolliver kenarda, 5 faul alsa ne olur evde mi oynatacak onu...!!!

Telekom galip biz sonuncuya yenildik. Futbol takımı da biz de lig sonuncularını severiz.

Koray Hoca takımın kimyasından bahsetmiş. Kimya değil fizik ve biyoloji de yok sahada kimse yok. Eğer bu oyuncuları oynatamayacaksan neden transfer yapıyorsun. Oraya geçip ahkam kesmekle olmuyorç Maalesef Koray Hocanın gelişi ile oluşan balon patladı. Milojevic ne yapar. Bu takımda neden bu kadar sakatlık olur. Sadece sorun bizde ise o zaman bu takım yanlış idman yapıyor. Rezalet. KSK ve TED sen bunları yenemiyorsan ne olacak. Sonra kimse çıkıp Telekom'u Feneri yeneriz demesin...

Re: TBL | Galatasaray: 63 - Casa Ted Kolej: 74

casan.jpg

dün yunan liginde 20 galibiyet 1 maglubiyeti olan olympiakos 1 galibiyet 20 maglubiyeti olan takıma 40 sayı fark attı rakibi hic kucumsemedi neden DİSİPLİN KONSANTIRASYON OZVERİ her maca aynı ciddiyette cıkıyorlar ondan hep basarılı oluyorlar ama bizde malesef bu saydıgım uc etmenin hicbiri yok

Kimse o formayı o halde giyemez!!!

Ruhsuz Herifler!!!

Rezillik bu resmen, ayıptır ayıp!!!

Sen bu oyunlamı şampiyon olacaksın!

Bu takıma acilen 1 numara gelmesi gerekir, ne Atkins ne Cüneyt ne de Graves toplasan 1 guard etmezler!..

Cüneyt hâlâ sallıyor karpuz atıyor mübarek!!!

Atkins elinde bir bastonu eksik bu kadar yavaş isteksiz 1 numara şampiyonluğa oynayan takımın oyuncusu olamaz!

El Salla Özyer El Salla

Guru Duy Kurduğun Takımla, Çarpık sistemle getirdiğin 1 numaranla!!!

Herşeyi berbat ettiniz!!!Başta Koray Hoca olmak üzere bütün takıma bravo!!!Bu sene ev sahibi avanatajı falan yalan olur,maksimum yarı-final oynar efes e süpürülürüz.Bence yönetim bu maçtan sonra Koray Hoca ve ekibine ciddi uyarı çekmeli iş işten geçse de.Ha kocaeline 5-2 yenilmişsin ha casa dan evinde fark yemişsin!Sorumlular cezalandırılmalı.

arkadaşlar neden bukadar sinerleniyosunuz anlamadım.normal bi sonuç bence.hayal kurmasın kimse.lig sonuncusundan 10 sayı fark yiyosun.hosley neden aldık cok merak ediyorum.konuşulacak bişey yok ya.mercedesi tarktör sürücüsüne kullandırırsan olacak bu.bi de Koray Hoca maçtan önce baskılı savunmadan bahsediyodu.stickland maçın yıldızı oldu.gecen hafta hakan köseoğlu oldu.

adnan sezgin dedehayır bu klüpten gitmediği sürece spor klubü olarak hiçbir başarı elde edemeyiz.

Böyle mağlubiyetlere çıldırıyorum ya. Casa'yada kaybedilmez ki.. Ben bazı maçlarda mağlubiyet bekliyordum ama bu asla Casa maçı olmamalıydı. Bu maçın sonucu Casa'ya birşey vermez ama maalesef bize çok şey kaybettirir. Ne oldu bu takıma hiç anlamıyorum umarım bu mağlubiyet bir ders olur oyuncularımıza ve en kısa zamanda toparlanırlar..

Takımın tek mücadele eden oyuncusu Tolliver son 5 dakika oyuna girmedi ya helal olsun senin gibi hocaya... Herkes Hosley, Atkins, Graves diye yesin birbriini dursun. Tolliver sessiz ve derinden geliyor.Takımın en iyi oyuncusu şu an için. Umarım bu formunu sürdürür ve seneye de bizimle birlikte yer alır...

Galatasaray bu sezon yarı finalde Efes tarafından süpürülüp lige noktayı koyar... Saygılarımla

Fenerbahçenin yenildiği haftalarda bizim rakibimiz olmayan takımlara bu şekilde yenildik. en azından 3.lük garantilenirdi. Şu anda 4. oluruz ve Efes ile oynar yarı finalde eleniriz. Bu tranferler olmasa da yarı finalde elenirdik. Ne gerek vardı bunlara. Boşu boşuna kendimizi yoruyoruz. Baksanıza oyuncularda hırs yok. Hoca takımı maça hiç hazırlayamamış. Lig sonuncusu diye b,ize yatacaklar mı? oynamadan oyun kazanılma. Farkı kapattıktan sonra maç tama diye düşünüp oynamazsan bu olur. Hiç kimse maça konsantre değildi kaçan fast breakler, top kayıpları...

Ordakiler gerçek taraftar, sen ise oturduğun yerden ancak oyunculara yönetime sallamayı bilirsin..
bir takım iyi günde de kötü günde de desteklenmeli,yanlışlar elbet söylenmeli ama senin tarzında değil...
Eğer senin tarzında olsaydı şu an bayan takımımız finalde değildi...

Sanırım bu mağlubiyetten sonra Koray hoca ciddi güven kaybı yaşayacaktır. Büyük bir ihtimalle cumartesi gecesi ateşi yaşamış oyuncularımız sahada ruh gibi dolaştı. Son dakikalara girilirken acil sayı gerekli, atkins topu ağır ağır getiriyor, takımın hocayla ilgili sorunu olabilir, kafasını uçurmak için böyle rölanti yapıyorlar gibi geldi bana. Teknik yorum yapmayı sevmeyen biriyim ama hocanın Cemalden hiç faydalanmaması faul yapmaktan başka bir işe yaramayan Milojeviçe şans vermesi fahiş bir hataydı. Murat Kayanın yokluğu belli oldu, öyle yada böyle Hüseyinle beraber mücadeleyi elden bırakmayan bir oyuncu. Kariyeri boyunca yedi sekiz oyunculu rotasyona alışmış Koray Hoca, kalabalık kadroda resmen çuvalladı. Kenarda abondone olmuş bir boksör gibiydi. Bu gidişle yarı final bile hayal Beşiktaşla eşleşiriz dördüncü olunca ve ilk turda elveda.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Acaba biri bana Atkins'in M.S den fazlasını söyleyebilir mi ?
Şu maçta Atkinsi eleştirme..
Adam zaten doğru düzgün dakika alamadı..
hatasız oynadı,elinden geleni de yaptı...
Zorlamadı da...
İzlemeden konuşmayın...