TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasarayımız-Beşiktaş (YENİYORUZ) 7 Mart Cuma 20:00

Murat Kaya inanılmaz dalgın oynuyor . İlk periyod 6 sayı atan Tufan'ın ikinci periyot hiç oyuna girmemesi ayrı bir soru işareti ? Gaines Kaya'yı ezdi ilk yarı . Cüneyt ikinci yarı ekstra 3 sayılık basketler bulursa rahatlayabiliriz . Apodaca'yı durdurmak lazım ikinci yarıda . Adam kafasına koymuş maçın kahramanı olmak istiyorum diye . Konsantre oynuyor çünkü .

yaw son 8 saniye ribandu aldı takım hızlı hücuma kalkıyoruz,herkes basket atmaya çalısıyor.top murat kaya'ya geldi set hücumuna dondu.sürede bitti.adam hangi maçta farkında değil sürenin...

38-36 geride kapadık devreyi.. Charles Gaines hücum ribaundları ile 6 sayı kazandırdı.. Onunla direniyoruz.. Owens ile Cüneyt sakatlandı maç içinde ; ama büyük ihtimal 2. yarı oynarlar.. Johsen son 1 dakika oynadı 2 sayı 1 asist yaptı.. Sanki bir canlanma belirtisi var ; umutlandım açıkçası ;)
Tufan da şut yeteneğinden hiçbirşey kaybetmemiş.. Oynadığı kısa sürede 2 şutla 6 sayı kazandırdı.. Robert Hite devreye hiç giremedi 1 sayısı var.. Cüneyt de sadece serbest atış sokabiliyor ( daçka maçının devamı ).. 2. yarı inşallah daha iyi hücum ve sert müdafe ile galip geliriz..

SAĞLIK KURULU İSTİFA!

İlk yarı çok temposuz geçti. İki takımda da bariz ağırlık koyan oyuncu yok. Spektakuler olarak gaines'in son 1 dakika kala çift el sert smaçı ve de tufanın ilk periottaki 1 dakika içinde 2 şutunda 6 sayı çıkarması. Owens'ı istekli gördüm. Bu maçta owens'tan çok şey bekliyorum. Cüneyt'in saha içi isabeti yok (2/0 üçlük denemesi var) Ergin Ataman sanki biraz pota altı oyuncularını sakladı. Uyutma gibi bi şey. Hüseyin olmayınca maçın kopma noktalarında gaines, owens ve cemal'i bunaltmayı düşünüyor gibi geldi bana.

Arkadaşlar maçın ilk yarısı 38-36 bitti... Maç çekişmeli fakat; bjk'li oyuncular ikili oyuncuları iyi oynuyor çok sayı yiyoruz...

Charles Gaines,Chris Owens ve Cüneyt Erden'in sayılarıyla ayaktayız ayrıca Tufan 3 dakika oyuna girdi 6 sayı attı 2/2 üçlük sonra çıktı harika oynadı yine Tufan savunma ve hücumda da.Maçı almamız için ekstra bir oyuncu lazım bulursak maçı alırız iyi bir maç geçiyor! Ayrıca üçlük yüzdemiz 2/12 düzgün atışlar lazım...

2. yarı başladı. 36-40 oldu. Şimdi gaines 6. hücum ribaundunu aldı ve foul. 2/1 attı. Serbest atışlarda 16 da 15

48-41

serbest atış 2/2 charles gaines

bu arada Dee Brown oyunda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...