TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasarayımız-Beşiktaş (YENİYORUZ) 7 Mart Cuma 20:00

ayıp be şampiyonluğa oynuyoruz diyoruz kendi sahamızda en önemli rakibimizin birinden 17 sayı fark yiyoruz

İnanın dilimin ucuna gelenleri söylememek için insanüstü bir gayret gösteriyorum.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Maç bitti.
Hayırlısı olsun !!
Geçen yıldan hiçbir farkımız kalmadı..

Kazanmamiz surpriz olurdu zaten..Birde Huseyinde yok..Yani benim en cok uzuldugum nokta ise Sampiyonluk yolunda iddali demecler veren arkadaslarin durumu..Ben zaten sampiyonluk sansimizi cok az goruyordum ve bu saatten sonra yani % 5'in altina indi..

GS Lisesi Mezunu,Aslen hakiki Galatasarayli olan ERGIN ATAMANI kutlarim almis oldugu galibiyetten dolayi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bizim takimimizda umarim bir mac kazanir en yakin zaman zarfinda..!

Tugay Aktepe' Alıntı:
Maç bitti.
Hayırlısı olsun !!

+128234874742383479474937842

Söylenebilecek en doğru cümle budur herhalde.

Murat Kaya ve Cemal Nalga'dan, özellikle Murat Kaya'dan ACİLEN kurtulmalı bu takım. ACİLEN !

Hele şu Ölüm Varmış'ı da dinleyince tribünlerden..

İyice geçen sene havasına girdim. Çok kötü gidişat çok.

Rezil olmak mı .. Bırakın Allah aşkına.. Hangi hafta tam kadro oynadık en son ; biri bana söleyeblir mi? Hüseyin Beşok yok..Dee Brown'u da yok say zaten 5 dakika oynadı.. Evet kötü oynadık özellikle de Cüneyt Erden maçı resmen bitiren adamdı.. 2 maçtır saha içi isabeti yok.. Ama karşınızdaki büyük bir takımsa ve takımınızın çok çok önemli 2 eksiği varken ( Cüneyt de hala sakat sakat oynuyor ) Fzla beklentiye kapılıp galibiyet şarkıları çalmak yerine mantıklı düşünülebilirdi .. Johnsen'i ilk kez beğendim.. Çok iyi değildi ama bu sefer sadece tek bir hatasını gördüm o da çembere değmeyen üçlüğü.. Sezon sonunda kontratlar açısından yıllardır bir tek yabancısını bile elinde tutamayan bir takım ilk kez düzgün bir iş yapıp Charles Gaines'i elinde tutmayı başarır.. Çünkü takımın tek istikrarlı oyuncusu..
Bu maçtan sonra ben çeyrek finalde lige nokta koyacağımızı düşünüyorum.. Çünkü sıralamada iyice koptuk.. Sağlık olsun ne diyim..

Re: Galatasaray: 66 - Beşiktaş: 83

Ben şuan itibarıyle üslubumu bir anlığına bozarak bu takımda o formaya yakışan tek adamın Charles Gaines olduğunu düşünüyorum ve söylüyorum. Gerisini siz anlayın artık.(oynamayan hüseyin ve Sakat tufan hariç) Ve koskocaman bir YAZIKLAR OLSUN!!!!!.

Bundan sonrada maçlarımızı izleyeceğim (armamız için), ama hiçbir şey beklemeyeceğim.

bu takıma kazansa da kaybetse de güvenim sonsuz bugün kü gibi kötü günlari yine olacak ama bu sene çok önemli başarılar kazandıracak bundan eminim. bu akşamı unutalım merak etmeyin zaten çok kısa zamanda bugünkü yenilgiyi unutturacaklar büyük bir maç kazanarak

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2267589i]Maç bitti.
Hayırlısı olsun !!

+128234874742383479474937842

Söylenebilecek en doğru cümle budur herhalde.

Murat Kaya ve Cemal Nalga'dan, özellikle Murat Kaya'dan ACİLEN kurtulmalı bu takım. ACİLEN !

Hele şu Ölüm Varmış'ı da dinleyince tribünlerden..

İyice geçen sene havasına girdim. Çok kötü gidişat çok.[/quote:2267589i]

Hesaplarıma ve hafızama göre ipi çekilmeyen Charles Gaines-Hüseyin Beşok-Tufan Ersöz üçlüsü kaldı.. Allah onları dile düşürmesin ne diyim..

Maçı izleyemediğim için oyuna yönelik yorum yapmam yanlış olur. Şu andaki genel tabloyu değerlendirecek olursam, bir avantajı elimizden kaçırdığımız kesin. Olası bir eşleşmede seriye 1-0 başlama hakkını kaybettik.

Ancak Galatasaray´a yakışan bir mücadele sergilediğimiz sürece bu dönemde hatalarımızı telafi etme şansımız var . Onun için sakin olmakta fayda var.

Kötü oynadık kötü bir sonuç aldık ama unutmamak lazım ki takımımız hafta da 2 maç oynuyo.Robot değilki insan bunlar bide sakatlıklar ki sezon başından beri bırakmadı yakamızı.Ne olursa olsun Avrupda savaşan iyi oynayan gurur duymamız gereken bir takım var sadece kötü bir dönem geçiriyoruz.Umarım bu salı avrupa maçıyla yine iyi bir dönüş ve seri yapıp playoff a en iyi sırada gireriz hiç bişey bitmiş değil hep destek.Lütfen o gitsin bu gitsin diye yine başlamayalım onlar bizi buralara taşıdı eminim ki yine onlar bizi üst sıralara taşıyacaklardır.Şampiyon CİMBOM!!!!! :)

Ya gerçekten Hüseyinsiz bir hiçiz.

Ve bu oyuncumuzun kalitesinde yedeği yok.Ama 4 numara dersen bolluk!!!!!!!

Evet doğrudur bugün Hüseyin oynasaydı değişik olurdu ama yine sabit bir skorerimiz olmadığından dolayı sancılar çekerdik,kaybederdik.Hite,iyi bir oyuncu ama sabit,istikrarlı bir skorer değil yada öyle oynatılmıyor.Owens birşey söylemeye gerek yok tam bir istikrarsızlık sembolü.Gaines gerçekten aslan parçası her zaman aynı.Britton neredeyim der gibi bilinçsiz oynuyor.Olmadık şutlar ama o daha yeni sayılır fazla birşey söyleyemem.

Yanlış kadro kurgusunun sancılarını çekiyoruz ve çekmeyede devam edeceğiz.Owens'ın yerine 3 numara ya da skorer bir lider istiyorum ama buda bu saatten sonra herşeyi silbaştan yapmak demek olur ama lütfen birileri RADİKAL kararlar alsın.....

Cüneyt sakat oynayabilir ama daha önceki zamanlarda yanlış tercihler yapıp soktuğunda sempatik oluyordu ama şimdi boş şutları kaçırınca antipatik olmaya başladı sallıyor resmen.

Radikal kararlar alınmadıkça ben Şampiyon olacağımıza hâlâ inanmıyorum.

Lütfen kimse polyannacılık yapmasın......

Murtaza Gergin' Alıntı:
bu takıma kazansa da kaybetse de güvenim sonsuz bugün kü gibi kötü günlari yine olacak ama bu sene çok önemli başarılar kazandıracak bundan eminim. bu akşamı unutalım merak etmeyin zaten çok kısa zamanda bugünkü yenilgiyi unutturacaklar büyük bir maç kazanarak

Böyle giderse hiçbirşey kazandırmayacak murtaza abicim. Büyük, küçük önümüze gelene yeniliyoruz. Takım resmen abondone durumda ve korkarım toparlanabilsek bile iş çoktan bitmiş olacak. Ber derbide yenilebilirsin ama bu şekilde haysiyetsizce olmaz olamaz.

Haa, bu bjk´nin iyi olduğunu kabul ettiğim anlamına gelmez. Shumbert'in eline bakan, rakibi biraz sertleşse dağılan bir takım. O Shumbert bir sakatlanırsa görürüz bakalım. Bizim bu sezon yaşadığımız sakatlıkları düşünüp fazla havaya girmesinler. Eyyam yapmadan, delikanlıca, nefretim dahada arttı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...