TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 66 - 83 Beşiktaş Cola Turka

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Galatasaray: 66 - Beşiktaş: 83

Bu takıma Dee, Hüseyin ve Tufan eklendiği zaman, finallerde takımımızın neler başardığını göreceksiniz. Biraz sakin yazın lütfen.

Gerçek Galatasaray gibi mi oynadık? Hayır. Çok berbat bir oyundu oynadığımız. Kazanmak için hiçbir şey yapmadık, Gaines dışında hiç istekli oyuncumuz yoktu.

Maç sonrası sinirinizi burada, ona buna sallayarak çıkarmayın!

Re: Galatasarayımız-Beşiktaş (YENİYORUZ) 7 Mart Cuma 20:00

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":2mfx4oyg][quote="Tugay Aktepe":2mfx4oyg]Maç bitti.
Hayırlısı olsun !!
Geçen yıldan hiçbir farkımız kalmadı..

+128234874742383479474937842

Söylenebilecek en doğru cümle budur herhalde.

Murat Kaya ve Cemal Nalga'dan, özellikle Murat Kaya'dan ACİLEN kurtulmalı bu takım. ACİLEN !

Hele şu Ölüm Varmış'ı da dinleyince tribünlerden..

İyice geçen sene havasına girdim. Çok kötü gidişat çok.[/quote:2mfx4oyg]

Hesaplarıma ve hafızama göre ipi çekilmeyen Charles Gaines-Hüseyin Beşok-Tufan Ersöz üçlüsü kaldı.. Allah onları dile düşürmesin ne diyim..[/quote:2mfx4oyg]

Doğru tespit. Neden böyle olduğu ise aşikar. Tufan uzun zamandır sakat, gaines ve hüseyin canla başla oynuyorlar. Böyle olduğu sürecede kimse iplerini çekemez, çekmez.

Y O R U M S U Z !!

Üstünüzdeki forma GALATASARAY forması, bez parçası değil !

" Kalbinizle oynayın, kalbimizi kırmayın " sanırım böyle bir pankartın zamanı geldi..

Bu nedir ya.. Bu ne ciddiyetsizliktir.. Basketbolmu oynadık ? Tribünden basketbolu bilen 10 kişi sahaya sürseydik daha fazla sayı atardık !

Kendi evinde fark yiyorsun REZİLLİK !

Britton ile ULEB'i bile alırız biz..
BRITTON Varken sırtımız yere gelmez..
Hele hele maç seçen CENK varken..

Bırak ULEB'i EUROLEAGUE'yi bile kazanırız !

GAINES - H.BESOK - CEMAL - TUFAN ve Cuneyt dışında hepsi gönderilmeli !

Sadece dün akşamki bayanların maçını izlesinler,o takımın sakatları yok muydu arkadaşlar,o takmın erkek takımı kadar rotasyonu varmı,ee fark nerde beyler.
ben söyleyeyim size mücadele eksikti,ruh eksikti...
utandım bu akşam resmen yenilgiden değil,o formanın hakkını vermeyen oyuncularımızdan..

arkadaşlar moral bozmayalım boşverin olur böyle şeyler biz zaten unutmayalım ki;aberdeen iz hibernian ız hiçbir zaman bi celtic ve rangers olmadık ve yakın gelecektede olamayız..buna rağmen bu takımı tutuyoruz yoksa tutardık efesi falan
yarı final oynamamız lazım yarı final başarıdır:( acı ama gerçek haa şampiyon mu oluruz herhalde sevinçten çıldırırım ama sivas ne zaman şampiyon olursa bizde o zaman şampiyon oluruz.

Onur BALCI' Alıntı:
Bu takıma Dee, Hüseyin ve Tufan eklendiği zaman, finallerde takımımızın neler başardığını göreceksiniz. Biraz sakin yazın lütfen.

Gerçek Galatasaray gibi mi oynadık? Hayır. Çok berbat bir oyundu oynadığımız. Kazanmak için hiçbir şey yapmadık, Gaines dışında hiç istekli oyuncumuz yoktu.

Bırakın kardeşim bırakın,

Ne yapalım sütümüzü içip yatalım mı?
Allaha şükür bu hafta da mağlubiyetimizi aldık hamdolsun diyelim mi?
Birileri artık hesap sormalı, birileri de hesap vermeli.

Hanginizin ciğeri yanmıyor ha söyleyin, ezeli rakibinize yenilmek, hem de böyle rezilce yenilmek kanınıza dokunmuyor mu? Allah aşkına söyleyin.

Öncelikle çok iyi maç çıkaran Bjk Cola Turka oyuncularını kutlarım.

Bu takımın şampiyon olması için maçlara oyuncular çıkmasalar veya sakatta çıksalar sahaya oynayadıkları her maçı almaları zorunludur.Çünkü rakiplerimizin gücü ortada;

Antalya b.ş.b ne kadar şampiyonluk kadar gücü yok desekte o takımın başında Orhun Ene olduğu sürece o takımın sırtı yere gelmez ve nerden baksak yarı final oynayacak güce sahipler.
Karşıyaka desek Gary Neal gitti dedik güçlerini kaybettiler dedik ama oyuncuları Neal'ın eksikliğini takıma fark etmediler her maçına inanarak çıktılar zaten oynadıkları kaliteli oyun ortada.
Bjk Cola Turka oturmuş bir kadro ve eksiksiz sahaya çıkan bir kadro birbirini iyi tanıyan oyuncular ve oynadıkları oyun ortada Bjk bu oyunuyla en kötü yarı final oynar açık ve net!
Türk Telekom; Michael Wright'in sakat olmasından sonra düşüşe geçti ama tecrübeli ve iyi oyunculara sahip kadrosu var telekom için net konuşamayacağım ama yarı finalin diğer bir adayı!
Fenerbahçe Ülker; Kadrosu kadro Ömer Aşık gibi geleceği parlak bir genç oyuncunun kadroya dahil edilmesinden sonra kadroları şampiyonluk için kurulu olduğu görülmektedir!
Efes Pilsen; yabancı oyuncularının gönderilmesinden sonra Efes Pilsen'in en fazla yarı final oynayacağını düşünüyorum o yüzden biraz olsun içim rahat bu konuda!

Bunları buraya yazmam ne kadar doğru tartışılır...

Fakat artık oyuncularımız ruhsuz basketbolla alakası olmayan basketbol mücadelesi vermeyi bırakıp, canla başla mücadele veren oyuncu görünümü vermelerini şampiyonluk için oynadıklarını gösteren bir takım görmek istiyoruz, buna inanan oyuncular görmek istiyoruz.Takımımız gerçekten güçlü kadroya sahip evet son 5 maçtır sakat oyuncularımız ama takımımız geniş bir kadro herkesin ne kalite de olduğunu biliyoruz ve buna rağmen böyle yenilgileri almamız lazım öyle bir lüksümüz yok zaten...Murat Kaya çok iyi oynuyordu bir ara yine 3 lükleri sallıyor potaya değmiyor dengesiz atıyor ya da gereksiz atıyor boş atıyor... Cüneyt Erden 3 maçtır sürekli kaçta kaç üçlük attı yüzdesi ne Allah aşkına biri bana söylesin? B.Johnsen geldiğinden beri tek pozitif gelişmeyi biri bana anlatsın bileyim. Cemal Nalga bu takım için yeterli mi? Hüseyin ve Dee Brown'suz bu takım şampiyon olabilir mi? Yenilgiler arttıkça taraftarımızın kafasında da bir çok soru işareti kalacak kafasında ve takımdan soğuyacak. İnanın bu maçı izlerken hiç zevk almadım yani çok çok daha farklı yenilsek umrumda olmazdı? Neden mi?-Çünkü sahada oynayan oyuncular Aslan değildi.Galatasaray'da oynadığının bilincinde olan oyuncular değildi.Ben buna çok üzüldüm her ne olursa olsun şampiyonluk için geç kalmadık hala umutlarımız var çok şey de kaybettik bu maçla... Hatta son 7 maçı da alırsak bu yenilgi bizim için olumlu bile olabilir ama önce takım ruhu olacak ölümüne oynayacak Galatasaray için şampiyonluk için bu taraftar için oynayacak...Yine de inanıyorum bu takım nasıl ulebde 16 takım arasında var ki demek oluyor ki bu takımın gücü var çok iyi bir takım! Artık oyuncularımız biz bu maçta ne yaptık önceden nasıl bir takımdık deyip bir düşünsünler amaçlarının ne olduğunu hatırlasınlar.

Salonda ve ekranları başında takımımıza destek veren tüm herkese teşekkür ederim.

murat özyer i görevini yapmaya cağırıyorum , takımı robot gibi oynatmaya deil . ayrıca cüneyt erden i seviyorum ama ondan biraz soğudum (erkek gibi sölüyorum) . oynadığı oyun gs takımı kaptanına yakışmıyor . ayrıca u yeni aldığımız johnsen i gönderip iyi bi forvet almak lazım . murat özyer hosley i istemedi johnseni aldı , rezil olduk . açıkcası bu sene başarısız olursak %50 sakatlıklar , % 40 murat özyer , %10 oyuncunun formsuzluğu derim

...yani her kafadan bir ses çıkıyor ama bu sesler takıma olumlu ya da olumsuz hiçbir katkı sağlamaz...aramızda konuşulanların bence teknik heyet ve oyuncular ile yönetimin arasında gerçekleşmesi gerekir...nerede eksiklerin olduğu belirlenip ona göre hareket edilir...çok basit maçları kaybetmekle beraber böyle önemli bir derbiyi de kaybetmiş olmamız gerçekten çok üzücü...ben ilk 3'e girme şansımızın kalmadığını düşünüyorum...play-off'larda da 1-0 önde başlayacağımız bir ekip yok sanırım Banvit dışında:D...neyse umarım dediklerimde ben yanılırım da takımımız iyi yerlere gelir...ne olursa olsun biz desteğimizi hiçbir zaman esirgemeyiz!!!...

Britton Jhonson Bu akşam eski Maclara Nazaran Daha istekliydi ve Oyuna ilk Girdiginde Gercekten iyi iş Çıkardı..(2 sayı 1 asist) ... Acıkcası içerde ki Kepez Macında Bi patlama Bekliyorum Kendisinden ... Hele ki Macın Kırılma Anlarında öyle Bi üçlük attı ki Gözlerime inanamadım :)

Yaazacak çok şey var ama yazmayacağım.Sadece hocama sesleniyorum sevdiğim,saydığım hocaya:

Söyle be hocam söyle Britton için Owens'ı harcamaya değer miydi?

Yazık ne diyeyim.Owens'ın sahadan çıkışı hep bi gözümün yanında olacak...

valla herkesin sinirini anlıyorum çoğuda haklı gayet..takıma destek veren arkadaşları da anlıyorum onlar da haklı eldeki potansiyeli görüyor olabilir..fakat kenarda sakız çiğneyerek her pozisyon da alkışla takım yönetilmez..ara sira teknik taktikte gerekir,çok iyi bi Galatasaray'lı olabilir..mükemmel bi kişiliğe sahip olabilir fakat teknik olarak ligde ki en kötü hocaya sahibiz ne yazık ki..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
valla herkesin sinirini anlıyorum çoğuda haklı gayet..takıma destek veren arkadaşları da anlıyorum onlar da haklı eldeki potansiyeli görüyor olabilir..fakat kenarda sakız çiğneyerek her pozisyon da alkışla takım yönetilmez..ara sira teknik taktikte gerekir,çok iyi bi Galatasaray'lı olabilir..mükemmel bi kişiliğe sahip olabilir fakat teknik olarak ligde ki en kötü hocaya sahibiz ne yazık ki..

anlıyorum ama ülkerle bu ligi almış bir koç murat özyer yani yoldan geçerken gel takımı yönet demedik ;üstelik GALATASARAY lıdır bask deilim ama buda önemli benim için:)

Muhteşem son hamle; Britton Johnsen.

Satranç. Az buçuk bilirim. Rok mok yaparım. Rakibim zayıfsa yenerim, kuvvetliyse genelde yenilirim.
Ben bile bu kıt satranç bilgimle diyorum ki; Hayatımda gördüğüm en kötü satranç hamlesi Britton johnsendir. Onu bilir, onu söylerim.

Fatih Erdem' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":2qabbqyc]Bu takıma Dee, Hüseyin ve Tufan eklendiği zaman, finallerde takımımızın neler başardığını göreceksiniz. Biraz sakin yazın lütfen.

Bırakın kardeşim bırakın,

Ne yapalım sütümüzü içip yatalım mı?
Allaha şükür bu hafta da mağlubiyetimizi aldık hamdolsun diyelim mi?
Birileri artık hesap sormalı, birileri de hesap vermeli.

Hanginizin ciğeri yanmıyor ha söyleyin, ezeli rakibinize yenilmek, hem de böyle rezilce yenilmek kanınıza dokunmuyor mu? Allah aşkına söyleyin.[/quote:2qabbqyc]

Şahsen eksikleri görünce benim kanıma dokunmuyor.. Rezilce yenilmek konusuna da katılmıyorum.. Evet haklısınız bir yerde ; gerçekten üzüldüm ve takımın da lige çeyrek finalde nokta koycak düşüncesi var kafamda.. Ama boşa kasmayın artık.Ligin sonuna geldik.Zaten bizim kulübümüz yıllardır sözleşmesi biten hiçbir allahın kuluyla yeni bir sözleşme yapmadı.. Ben seneye kadronun neredeyse tamamen değişeceğini düşünüyürom..İstemekle Gaines kalsa Hüseyin kalsa geçen sene Fitch'in yanında 1 numara olarak Malik Dixon oynardı.. Efes 2 yıl Nicholas'ı tuttu. Fener Solomon'u tuttu.. Telekom Dudley'i tuttu.. Takımı ayakta tutan önemli kilit oyuncuların sözleşmeleri uzatıldı.Ama bizim kulübümüz her sene yabancı kadrosunu baştan kurdu ve böyle giderse hep baştan kuracak.. O yüzden artık şu gitsin bu gitsin demeye gerek yok bence.

Arkadaşlar Murat Hoca sanırım Dee'de ümidi kesti oynatmaya niyeti yok. Dee oynamayacağını dün atrenamanda anlamış böyle bir saçmalık mı var yaaa biz bile biliyorduk.Bugün maçta nasıl tartıştıklarını gördüm sonra zorla 3-5 dakka oynattı ve kenara çekti.Adam oynamak istiyor ama bugünden sonra onu da ister mi artık bundan da emin değilim.Çünkü Murat Hoca yanlış davranarak birçok oyuncunun şevkini kırıyor.Ne yapacağını şaşımış gibi davranıyordu bugün.Maçtan sonra da avazı çıktığı kadar bağırdı soyunma odasında, sanki sadece suç oyuncularınmış gibi.Tamam onlar da bugün kaçırdıkları paslarla, boşa salladıkları basketlerle çok iyi bir performans gösteremediler.Ama oynadıkları birçok maça göre çok da kötü değillerdi mesela hücumda iyilerdi.En azından içeri girmeye çalıştılar.Tufan' ı neden bu kadar az oynattı anlayamadım.Bence Cenk' i de takıma kazandırmaya çalışabilir çünkü isteyince çok da güzel oynayabiliyor.Bugün en iyi oynayan Gaines'i tebrik ediyorum.Eğer top onda daha fazla kalsaydı daha da fazla sayı yapabilirdi.Bu takımı birinin sallaması gerek, kendilerine gelmeleri için yoksa ilk 3'e bile girmeleri zor.

Biz sallayalım. Biz sadece seyirci değiliz. Bu takımın gerçek sahipleriyiz.

Anlamlı bir uyarının zamanı gelmedimi sizce arkadaşlar. Yenilgilerden sonra bile bağrımıza basmamıza rağmen daha da kötü uynuyorlar. İşlerde sürekli kötüye gidiyor. Bu gidiş Uleb de pahalıya patlar gibime geliyor.

Bu sezon izlediğim en kötü oyunumuzdu. Savunma sıfır , hücümda hiç set oyunu yok. Gercekten çok kötüydük. Bu maça kadar takıma hep sahip çıktım gerçi gene sahip çıkarım ama bugünkü tablo beni çok rahatsız etti. Boyalı bölgemiz Yol geçen hanı gibiydi ve Murat Hocanın neden FATİHi hiç oyuna almadığını hiç anlamış değilim. Ayrıca Johnsena nasıl bu kadar sabretti onuda anlamadım :(
Önümüzde önemli bir maç var Salı günü gene orda olalım ama bu oyunla gercekten çok zor ...

Salondaki atmosfere gelince; Bugün taraftar da çok kötüydü. Nerde Asvel maçı nerde bu maç . Bağıranlar çok alakasız tezahürat yapıyorlar diğerleride uyuyor. Burda tek bir istisna vardı T BLOK sakinleri , hepimizi tebrik edrim :)

Zaten bağırmıza basa basa bizimde mecalimiz kalmadı..
Sabır taşı olsaydı çoktan çatlamıştı..
Neyse hep önümüze bakıyoruz nasıl olsa..
ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ.. (Görebilirsek!!)

Ozan Kaya' Alıntı:
Salondaki atmosfere gelince; Bugün taraftar da çok kötüydü. Nerde Asvel maçı nerde bu maç . Bağıranlar çok alakasız tezahürat yapıyorlar diğerleride uyuyor. Burda tek bir istisna vardı T BLOK sakinleri , hepimizi tebrik edrim :)

Ozan Kaya;
Bu yazıyı yazma hakkını kazanman için öncelikle ne pahasına olursa olsun salonda olman gerekiyor..
Sezon başındaki maçlarda da T Blok ayrımı yapıldığı için forumda sürekli tartışma çıkıyordu..
Galatasaray taraftarında o,bu,şu ayrımı yoktur !!
Yazılarınızı tekrar gözden geçirip yazarsanız çok iyi olacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...