TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Yorumcuların çoğu bu maçı fenerbahce alır diyolar.Haydi aslanlarım yenin şu feneride GALATASARAY neymiş görsünler.

Hüseyin beşok'un ameliyatı ulebcup final 8'de oynayabilmesi için dikişsiz gerçekleştirilmiş,ntvsporda söylediler.ince bir delik ve boru ile girilip o kısmın kesilmesi türünde ameliyatmiş galiba anladığım kadarıyla...

hite oynuyo yok sorun onda
eyüp sultana gitmek lazım kardeşim olmuyo böyle 3-4 kişi alsın abdest bi dua edelim yahu bu ne şanssızlık :)

Ya bırakın yerim yorumcuları mac sahada kazanılıyo bu aksam cıkalım aslanlar gibi oynayalım gerisinın önemi yok!!!!

Hocamız ve aslanlarına güvenimiz sonsuz biz onları ilk maçta 11 sayı farkla yendik şimdi allah izin verirse hem farkı arttırıp hemde play offlara 1-0 önde başlayacağız :p

Eser Atalay' Alıntı:
hite oynuyo yok sorun onda
eyüp sultana gitmek lazım kardeşim olmuyo böyle 3-4 kişi alsın abdest bi dua edelim yahu bu ne şanssızlık :)

eser, eyüp sultan değil de benim başka bir planım var.. çemberlitaşta meşhur bir hamam var.. ya da bizim bu beylerbeyinde.. kapatıcam orayı bir gün.. futbol ve basketbol takımlarını sokucam içeri, kapıyı da kilitleyeceğim.. bizi toplu hamam kurtarır ancak :)

şaka bir yana tam kadro-tam kapasite oynayamadan herhalde ligi bitireceğiz.. :(

Hüseyin'in olmaması Ömer Aşık faktörünü bence bir adım daha öne attı.Açıkçası benim Solomon'dan sonra en çok korktuğum oyuncu :roll:

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1l2d9bei]hite oynuyo yok sorun onda

eser, eyüp sultan değil de benim başka bir planım var.. çemberlitaşta meşhur bir hamam var.. ya da bizim bu beylerbeyinde.. kapatıcam orayı bir gün.. futbol ve basketbol takımlarını sokucam içeri, kapıyı da kilitleyeceğim.. bizi toplu hamam kurtarır ancak :)

şaka bir yana tam kadro-tam kapasite oynayamadan herhalde ligi bitireceğiz.. :([/quote:1l2d9bei]
emre bizdeki bu şanssızlıkla hamamda kurna falan çatlar :) bak ciddi söylüyorum ligde 7 hafta kaldı baskette play-off lar geldi.. yönetimin şöyle nefesi kuvvetli bi hocayamı yaptırırlar yoksa afrikadan voodoo cumu getirirler bilmem ama bu takıma bişeyler yapmak lazım..

Bir haftadır maçı bekliyorum.Üç gündür vizelerim var her ders çalışmaya başladığımda aklıma derbi geliyor ve az kaldı diyorum.Fenerliler galibiyet bırakın 20 sayı farktan bahsediyorlar.Murat hocanın son saniyede aldığı molayı sindirememişler.Hepsi takmış olaya artık ne kadar içlerine oturduysa onu bilemeyiz.Maça artık saatler kaldı Hüseyinsiz kazanmayı bu maçta artık öğrenelim.Takımdan tek isteğim mağlubiyette alınabilir fakat son saniyeye kadar mücadele etsinler son saniyeye kadar top için yere atlasınlar eğer kazanamazlarsa da canları sağolsun.Ama mücadeleyi hiç bırakmasınlar.Pota altında üstünlüğü aşırı derecede kaptırmadıktan sonra maçtan kolay kolay kopmayız.Yalnız pota altında üstünlük sağlayacakları gözüküyor yeter ki ezici bir üstünlük olmasın.Bundan sonrası da kendiliğinden gelir.Haydi Aslan kükre ve al bu maçı

maça gitmek üzere ewden çıkıyoruz artık...herkesin kalbi sahada sporcularımızın kulağını kaplasın ve o ıslıkları o küfürleri duyamaz hale getirsin
feneri en kötü günümüzde 7-8 sene önce ipekçide yenmiştik aynı bööle kimse bize şans vermiyordu..bidaha çocuklar

sezon başındaki planlamada deplasmandaki fb maçına zaten kaybedilebilir maç gözüyle bakıyorum ben açıkçası. biz ilk maçı kazanarak olası seriyi eşitlemiştik zaten..o yüzden bu maçı çok ciddiye almıyorum ve elimde viskimle rahat bi maç izleyeceğim bu akşam 8) . fazla kasmaya gerek yok bence. ha kazanırsak da hiç fena olmaz hani. :p

benim hala hazmedemediğim ve bizi ilk 2'den eden maçlar alpella ve daçka...yoksa bu akşam kazanmışız kaybetmişiz,çokta önemli değil. aydan siyavuş'ta yeterince ezmiştik zaten ilk maçta. :)

bizim için haftasonundaki beykoz maçı çok daha önemli bence.

Fb.ülker dış atışlarda yüksek yüzdeyle atmaz ise maçı alırız gibime geliyor.Tabi bu benim düşüncem.

Skor ne olursa olsun maçın son saniyesine kadar mücadele etmeliyiz.

Murat Hocaya ve aslanlarına başarılar...

Maçı internetten izlemenin bir yolunu bilen var mıdır? :roll:
Sopcast linki falan olabilir, malum NtvSpor yok kablolu yayında.