TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Mustafa Varol Aşıbol' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":3gz6rwlp]en az 2 ay oynamaz bence bu oyuncuyada bagli huseyinin yasida ortada sansizlik pesimizi birakmiyor saha kapama cezasi aliyoruz ne alaka anlamadim hakemlerden zaten isyanlardayiz kufurden saha kapama cezasi hangi ulkede verilmis bu kadar sacmalik olmaz bjk belediye macina 4.5 milyar ceza ki macta bi sahaya inmediler bizim macta kufur dogru duzgun duyulmadi saha kapama ne gusel istanbul beeeeeee
Ben seyircisiz oynama cezası diye duymuştum :shock: :( Nasıl olur ya küfürden nasıl sahamızı kapatırlar. Sahaya bi ton yabancı madde atılmıştı gene seyircicisiz oynama vermişlerdi. Küfürden saha kapatma nerede görülmüş? Rezalet artık yuh![/quote:3gz6rwlp]

dogru dostum ben sinirden oyle yazmisim bu arada huseyin icin doktorlar 10 gunde doner diyor ama bence bu imkansiz !!!

Metin Ertürk' Alıntı:
bu yıl bilmem de gelecek yıl kesinlikle iyi bir 5 numara almalıyız..hüseyin müzmin sakat,serkan erdoğan yada lincoln gibi..hüseyinin ipi ile kuyuya iinilmez..torinoda da yok.. şu an kesinlikle nedim dalı almalıyız..bana kalırsa hüseyin sezonu kapattı.
Kendi patlatmadı apandistini ölüm tehlikesi atlattı adam sen müzmin sakatlıktan bahsediyorsun. Ama yedek konusunda hakklısın hatta 2 önemli adam alınmalı tek hedef lig değilse.

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
Arkadaşlar sanırım R. Hite da bu maçta yok bi bilgisi olan var mı..?
gs tv haber bületeninde murat hocanın maçla ilgili yorumu ve hüseyin dışında eksik olmayacağını söledi ama bilemiyorum

inşallah asılsızdır ama ABD'de yakınımı?, yakın dostumu?, ne vurulmuş sanırım..Kendisi ABD'de olursa şaşırmayın bence...

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
inşallah asılsızdır ama ABD'de yakınımı?, yakın dostumu?, ne vurulmuş sanırım..Kendisi ABD'de olursa şaşırmayın bence...

Biraz saçma bir soru olacak ama nerden duydun bunları?

Şimdi telefonu kapattım!...Hite dün akşam gelmiş İstanbul'a... Dün bana söylediler daha gelmedi die... ama burda imiş bende bunun üzerine konuştum...Haberim doğrudur kaynak sağlam! GS uğruna yalan olmaz!

her büyük maç öncesi bu son dakika sakatlıklarını yaşamak artık bana komik gelmeye başladı. birilerinin çıkıp sezon başından beri şaka yapıyoruz, nasıl heyecanlandınız mı ? demelerini bekliyorum :(umutsuzluğa kapıldığımız bütün maçları almamıza güveniyorum bu maçta.

Metin Ertürk' Alıntı:
hüseyin sezonu kapattı..fatih bu işi kotarmak zorunda artık
Nası yani?Biraz açar mısın?Apandist ameliyatı geçiren bir oyuncunun sezonu kapadığına daha önce rastlamadım.Hatta dün burda belki abartıldı ama akşamki maçta oynayabileceği konuşuluyordu.Ben ise torino ya yetişebileceğini düşünüyordum.Eğer sezonu kapattıysa bu ameliyatla igili olmamalı.Başka bir problem olmalı.

Arkadaşlar kimse moralini bozmasın bizim takım çıkar aslanlar gibi oynar armanın ve formanın hakkını verir!!!
Yener yenilir bilemem ama şuna eminim hiçte kolay bir gece olmayacak Ülkerciler için.

Sezonu falan kapatmaz insan apandisit patladığında arkadaşlar,en fazla bir ay içersinde tam randımanlı hale gelir...ama 1-2 günde ayağa kalkar rahatlıkla ama fazla hoplayamaz uzanamazmış ağrı hissedermiş.annem sağlıkçıda ona sordum...

maça az kaldı herşeyimizle hazırız hadi gidelim biraz bisküvi yiyelim
owens tufan cüneyd üçlük bombardımanı var bu gece

Arkadaşlar 1.5 ay once apandist ameliyatı oldum bende ama 2. hftada okula başladım.Yani sezonu kapattı gibi bir durum yok