TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Doğancan Turan' Alıntı:
Arkadaşlar 1.5 ay once apandist ameliyatı oldum bende ama 2. hftada okula başladım.Yani sezonu kapattı gibi bir durum yok
aynen hatta bizim sınıftan bi arkadaş cuma günü apandist ameliyatı oldu ve salı günü okuldaydı abartmayalım bence bu ameliyatı torinoda mutlaka olacaktır.

Metin Ertürk' Alıntı:
bu yıl bilmem de gelecek yıl kesinlikle iyi bir 5 numara almalıyız..hüseyin müzmin sakat,serkan erdoğan yada lincoln gibi..hüseyinin ipi ile kuyuya iinilmez..torinoda da yok.. şu an kesinlikle nedim dalı almalıyız..bana kalırsa hüseyin sezonu kapattı.
nedim dal şaka yapıyor olmalısın o nedim dalı şu anda oyak renaultda özgür bıyık kesiyor.nedim benchden gelip 15-20 dakika süre alıyor.

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
[quote="Metin Ertürk":7tedkgcf]bu yıl bilmem de gelecek yıl kesinlikle iyi bir 5 numara almalıyız..hüseyin müzmin sakat,serkan erdoğan yada lincoln gibi..hüseyinin ipi ile kuyuya iinilmez..torinoda da yok.. şu an kesinlikle nedim dalı almalıyız..bana kalırsa hüseyin sezonu kapattı.
nedim dal şaka yapıyor olmalısın o nedim dalı şu anda oyak renaultda özgür bıyık kesiyor.nedim benchden gelip 15-20 dakika süre alıyor.[/quote:7tedkgcf]
nedim dal mı :kop :kop :kop

işte görüş farklılığı böyle birşey olsa gerek. Bu takım şampiyonluğa oynuyor ligte kalmaya değil. Hüseyin Beşokta torinoda yerini alacaktır.Biraz olsun Fatihe Cemale güvenelim unutmayınki fatih solak geçen sene 30 dak süre alan bir oyuncuydu. Yetenekleri sınırlı olabilir ama galatasaraylılık ruhunu sahaya yansıtan bir oyuncu. Cemal Nalga ise daha çok genç oda gençliğini kullanıp iyi yerlere gelecektir bu kadar kötü düşünmeyelim..

Eser Atalay' Alıntı:
maça az kaldı herşeyimizle hazırız hadi gidelim biraz bisküvi yiyelim
owens tufan cüneyd üçlük bombardımanı var bu gece
Eser abi,kopardın beni valla.Maça az kaldı,evet.Hüseyin'in sakatlığı çok kötü oldu.Her şey,aleyhimize.Seyircimiz de olamayacak.Ancak Fenerbahçe,Galatasaray ile oynayacak.Hiçbir şey kesin değil.Yönetimden bu maç için oyunculara gerekli destek yapılmıştır,umarım.

Yiğit Pazar' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":isjeisbq]maça az kaldı herşeyimizle hazırız hadi gidelim biraz bisküvi yiyelim
owens tufan cüneyd üçlük bombardımanı var bu gece
Eser abi,kopardın beni valla.Maça az kaldı,evet.Hüseyin'in sakatlığı çok kötü oldu.Her şey,aleyhimize.Seyircimiz de olamayacak.Ancak Fenerbahçe,Galatasaray ile oynayacak.Hiçbir şey kesin değil.Yönetimden bu maç için oyunculara gerekli destek yapılmıştır,umarım.[/quote:isjeisbq]
Ayrıca size olcakları söyleyim maçta :muhaha

sahaya benche sular ayranlar atılacak, küfürler hep bir ağızdan edilecek, hakemler hiç bir eğlemde bulunmayacak, murat özyer itiraz edecek hakemler özyeri uyaracak böylece febeşli taraftarlar dahada coşacak vs vs vs..

inşallah yanlış tahminde bulunuyorumdur??

Bülent Aydın' Alıntı:
evet telekom'da kendi evinde kaybetti arkadaşlar el amin yakmış maçın önemi daha da arttı
inşallah alıcaz bu haber güzel valla ben çok umutluyum deplasmanda daha iyi oynadığımızı düşünüyorum..

Arkadaşlar suan ntv spor da maçın yorumu yapılıyor. Bu arada hüseyin beşok dikişsiz ameliyat olmuş.

ntvsporda fener maçı çok rahat alır farkı atar gibi konuştular ve maçın sonucu belliymiş gibi şimdi fenerin euroleaguele konuşmaya başladılar.ilk maçta şunlara bir ders verdik bi daha bu sefer abdi ipekçide verelim şu fenerli medyayı susturalım!!!hemde hüseyinsiz

Yerim böyle şansı ama...Kötü başlanan ilk yarıda o kadar emek verildi,ilk 4 büyük maç kazanıldı.Akabindeki 3 maçta Hüseyin oynayamadı ve 2 seri nötrlendi,3. de yolda gibi gözüküyor.Çok yazık çok...

robert hite oynuyormu ? haberi olan varsa yazsin. insallah bugunku maci alacagiz macin adami cuno ve tufi

bugün GS tv'de, 8 Aralık'ta oynanan ilk maçın tekrarı vardı.

oturdum izledim. anılara daldım gittim :roll:

bu akşamki maç için Aslanlarımıza başarılar diliyorum.

Allah yardımcımız olsun.

galatasarayın olduğu yerde umut bitmez.......
biz iyi takımız.hüseyinden ne zamandır yararlanamıyoruz zaten.esasında bi süre yatması çok daha iyi olacak en azından beli bir süre dinlenecek.1 ayda eski hüseyini izleriz.kimse korkmasın.fatihte zaman zaman iyi maçlar çıkardı.hiç birşey yapmazsa savunmada ömer aşığın karşısında yıpratıcı güç olacak.owensın fenere olan sevgisini ilk maçtan biliyoruz.maçın 2 kilit oyuncusu var bizim açımızdan.
dee ve brittonun vereceği katkı çok önemli.bugün gstvde ilk maçı tekrar gösterdi.dee 2 sayı atmış.dee keşke bu maçta böyle oynayıp 2 sayı atsa.kaçtane hucum ribaundu almış.maçın sonunda solomonu gördük kudurmuştu.bugün + motivasyonla oynayacak.dee pskolojisini blogunda göstermiş.

hüseyin olayını birde şu yönden düşünün.hüseyin ilk maç feneri çok aşağıladı fener taraftarı maç boyunca onunla uğraşacaktı zaten.hüseyin hırsla yanlış şeyler yapabilirdi.buda bizim için kötünün iyi bir olay.