TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

yeter ya bu spıkerlerden cektıgımız ıhsan bayulgenmıdır nedır ya yuh dıom gaınes alley up harıkasın adamım

ben hayatımda bu kdar taraflı yorumlara şahit olmadım.eurolegaue maçlarını anlatan yiğiter uluğ murat murathanoğlu bile bu kadar taraflı yorum yapmıyorlar.gerçekten ayıptır..

son topu kullanma fln hepsini geçiyorum.. o 3 hakeminde allah belasını verir inşallaaah

yazik olmus. maci bir sekilde normal sürede bitirmeliydik. Uzatmaya gidince umudum gitmisti. cünkü Fener de Solomon sazi eline aliyor. Biz de öyle oyuncu yok. yazik oldu.

GURUR DUYUYORUM...
22 sayı farktan boylesine bilenmiş hırs yapmış bir f.ulker maçında maça ortak olmak one geçmek hatta maçı kaybeden taraf olmak..ben buna takım olmak derim...tum oyuncularımızın yurekten kutlarım...

Bu forumda çok sayıda işinin erbabı varken bana maça dair analiz yapmak düşmez ama ama iki soru sormazsam içimde kalır. Oyuna girdikten sonra maçı lehimize çevirmeyi başaran Fatih Solak maçın son bölümlerinde neden oynamadı ve neden son topu bu konudaki başarı şansı belli olan Dee ile kullandık?

Her şeye rağmen takımımıza son ana kadar mücadele ettiği için sonsuz teşekkürler.

Koskocaman sezon bir tane skorer oyuncu bulamayanlar düşünsün ne diyeyim. Yazık ki ne yazık.