TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

cüneyt 1 dakika kala faulleri atsa maçın sonu çok farklı olabilirdi ama doru sölüyosunuz bizde ne yazıkki bi solomon yok bence bu takımı sonuna kadar kutlamak gerekir ilk yarı bi ara 22 sayı geri düş maçın sonunda kazanma noktasına getir büyük başarı biz play-offa kaçıncı sıradan girelim kimle oynarsak oynayalım şampiyon olacağız ben bugün buna inandım.devamlı bir skorerimiz olsa bu maçı sonunda alıp götürebilirdik ama olsun mücadeleden dolayı tebrikler aslanlar!!!

Cüneyt, Cüneyt, Cüneyt, Cüneyt...

Onun için tek bir cümle kuracağım ; Alnından gözlerinden öpüyorum. Neden kaptan olduğunu, neden Türkiye'deki en iyi şutörlerden birisi olduğunu bugün tekrar tekrar gösterdi. Süpersin, muhteşemsin, harikasın..

Beykoz maçında sana özel süprizim olacak Kaptan..

Bu arada Solomon'a helal olsun.. 3/15 attı ama son 2 üçlüğüde uzatmada atarak işimizi bitirdi.

Mert Han' Alıntı:
cüneyt 2 serbest atısı kacırınca .........

cüneytin canı sağ olsun yha takımımızı büyük bi farktan çevirdi maçı ve eğer dikkat ettiysen her yeri yara bere içersinde bitirdi maçı.Herkes birilerine kızabilir ama gerçekten maça çok kötü başladık bence bunun sorumlusu murat hocaydı fatihi almayarak ama o da bence alın teri akıttı ne kadar kızsak ta bi yere varamayız ama 3.periyota bambaşka bi galatasaray başladı farkı indirdi öne bile geçti 4.periyotta öle çok güzel oynadık ama maç uzatmalara gitti uzatmalarda mağlup olduk ama moral bozmaya gerek yok onlar potanın metinleri hepsi metin gibi oynadılar ve yenildik ama bence o takımdaki azim ve maçı çevirme duygusu hepsine yeterdi unutmayalımki taraftar faktörüde aleyihimize işledi küfürler el kol hareketleri pet şişeler ama bunlardan etkilenmeden oyunlarına devam ettiler helal olsun çocuklar size aziz başkan ancak 2-3 kişiyi küfür ediyor diye susturabiliryor bugün niye sesi çıkmadı fair play havasındamı değildi azizin yaptıkları tamamen gösteriş sustursaydı küfür ediyorlardı.Küfür ettiler pet şise attılar verecekleri ceza 3000 ytl ceza vercekleri bile belli değil gözlüklü gözlemcimiz ordaydı bakalım neler yazmış raporuna

yenilgiye üzülmedim de..ilk yarı özyerin yanlış seçimlerine üzüldüm..açık söyleyeyim hüseyinin yerine fatihin oynaması çok daha iyi oldu..

Barış Çamur' Alıntı:
Cüneyt, Cüneyt, Cüneyt, Cüneyt...

Onun için tek bir cümle kuracağım ; Alnından gözlerinden öpüyorum. Neden kaptan olduğunu, neden Türkiye'deki en iyi şutörlerden birisi olduğunu bugün tekrar tekrar gösterdi. Süpersin, muhteşemsin, harikasın..

Beykoz maçında sana özel süprizim olacak Kaptan..

Bu arada Solomon'a helal olsun.. 3/15 attı ama son 2 üçlüğüde uzatmada atarak işimizi bitirdi.

süprizine bende ortak olabilirmiyim :) :p

Helal olsun aslanlara terlerinin son damlarına kadar savaştılar bravo sizlere.Yazık oldu maça kazanma şansıda geldi ama olmadı.Herkes iki kişil oynadı playofflar da görüşecez.Cüno naptılar sana ole yaa heryerin yara bandı ... :( ama yılmadı yağdırdı üçlükleri...Kimse durduramayacak bizi savaşacaz ayrıca Solak a helal olsun blokçu neymiş gösterdi fenevlilere birazda şansımız yanımızda olsaydı maç bizim di.Durmak yok ŞAMPİYONLUK BİZİM yeterki böyle oynayın!!!

Britton.. Allah aşkına bu adamı kim neden aldı ? Yemin ediyorum fazlalık... Başka hiç bir şey değil FAZ-LA-LIK !

Delirtti beni evde.. Bir tane smaç vurdu o kadar.. Ya bu adamın dış şutu yokmuydu? İçerden şut atmaz mı ?
İnsan bir tane bile şut kullanmaz mı ? Sözde uzun oyuncu ama Oğuz - Semih - Vidmar - Mirsad gibi oyuncular ezdi geçti kendisini.. Dolandı durdu ortalıkta..

Britton'a verilen şu şans biraz olsun Cemal'e verilse hatta onuda geçtim Nusret'e verilse en azından 2 tane oyuncu kazanırız ya pota altında sert olacak.. Benim bildiğim pota altında oynayan adam sert olur. Bu adam çok yumuşak ya.. Ne savaşma var ne rakibi korkutma var.

Cüneyt'ten ders alsın takımdaki herkes.. Canla başla mücadele etti suratı dağıldı konuşamamasına rağmen çatır çatır basketbolunu oynadı.. Nefes almakta bile bazen güçlük çekiyordu suratı bir ara kıpkırmızı oldu..Hatta buz tedavisi falan yapıldı bir ara başına..

Burak Eyvel @ Brscmr_uA@hotmail.com

Ekle, orada konuşuruz. ;)

Takımımızı tebrik ediyorum çok iyi mücadele ettiler abdi ipekçiyi başlarına yıkacaktık ama olmadı playofflarda inşallah... Arkadaşlar bilmem dikkatinizi çektimi bi pozisyonda cüneyt şut atıcakken faul geldi hakemler bunu pas olarak yorumlayıp kenardan başlattılar sayın spikerin yorumu ''allahtan şut olarak değerlendirmediler 3 atış olucaktı'' bu herşeyi anlatıyo sanırım , yazıklar olsun ntv böyle bi maça tarafsız spikerler bulunamazmıydı , maçı izleyen galatasaray taraftarları zaten gergin bide bu spikerlerin yorumları çileden çıkarıyo insanları ALAYI FENERİN KÖPEĞİ OLMUŞ !!!

merhaba,
maç için takımı yürekten kutlarım.
o oldu bu oldu falan ama ben tüm maç boyunca bu kadar taraflı maç sunan adam lar görmedim.çok büyük terbiyesizlik yaptılar.
geçmiş olsun.

Helal olsun !

Türkiye'de var mı böyle bir takım daha ? En iyi oyuncusu yokken ASLANLAR gibi maçı 20 sayılardan çeviren, hakeme, sakatlıklara, çirkef tribüne (vardı ya bir pankartımız) ''... RAĞMEN'' asla maçı bırakmayan, kısırlıklar içersinde olmasına rağmen deli gibi mücadele eden, bir taraftara ''derbinin skoruna bakmaya gerek dahi duymama'' ruh halini verebilen başka bir takım daha var mı bu ülkede ?

Helal olsun !

Re: F.Ülker: 76 - GALATASARAYIMIZ: 72

Öncelikle çok zevkli ve güzel bir maçı geride bıarktık tabi ki üzgünüm fakat ben aslanlarımızı canı gönülden kutluyorum.Forumu takip ettiğim kadarıyla sürekli bir şeylerden hoşnut olmayan abiler ve arkadaşlar var onlara şunu söylemek istiyorum bu takım tamamen yeni bir takım ve öyle olmasına karşılık bize bu heyecanları yaşatabiliyor Ben öncelikle mükemmel adam her yönüyle Murat Özyeri ve oyuncularını yürekten tebrik ediyorum

Ve yanılmıyorsam haftasonu içerde tt-net beykoz maçı var o salonu dolduralım lütfen hepimiz gelelim

tebrikler aslanlar...

gerçekten aslanlarmızı tebrik ediyorum. maçın buralarada gelemsi bile bence onları tebrik etmeiz için yeterli bi sebep. çok güzel bi maçtı kazansaydık daha güzel olcaktı ama neyse sağlık olsun. bugün özellikle dee, cüneyt ve fatih maçı çok istediler. özellikle fatih girdikten sonra maçı yönü değişti. ama murta hocanın fikri dğeişmedi ve maçın sonunda fatihi yanında otuttu. fatihi oturtuyosan gaineis de otur al oyuna hite ı sanki ribanub alıp sayı yapcaz. son baskette gaines eline top gelince şaşırdı adam napcağını . neyse tekrar tebrik ediyorum aslnalarımı.....

Böyel bi hakem olamaz eşkiya gibi üstüne yürüyen sürekli bencten laf atan kişilere hiç bişi yapamadı bizde olsa hemen teknik faul anons falan yazık...Bu arada fener başkanının iki yanında haldün üstüneli görmek beni şaşırttı?Ben pek gidilmez diye biliyodum...

az önce maçtan geldim....böyle kötü bi ilk yarıdan sonra 20 küsür sayıdan maça geri gelen tüm oyuncularımızı kutlarım...burdan arkadaşlar bi saptama yapacağım belki televizyondan görmediniz veya gördünüz bilmiyorum ama MİRSAD TÜRKCAN denen yaratık maç boyunca oyuncularımıza ana avrad küfür etmiştir 3. period sonunda cenk dayanamayıp karşı geldiğinde ise.buradan yazamayacağım küfürleri sıralamıştır....yani sadece bilgi olsun diye veriyorum bu notu orada kendimi zor tuttum zaten bi daha böyle deplasmanlara gitmem içime ata ata hasta olacağım o gaines in allt -oop ında bile bağıramadıuktan sonra....

Onur Yavuz' Alıntı:
Maça iyi başlamasak da ikinci yarı toparlandık. Teknik yorumlara ben girmeyim bunca işinin erbabı varken ama iki soruyu sormazsam içimde kalır. Oyuna girdikten sonra maçı lehimize çevirmeyi başaran Fatih Solak maçın son bölümlerinde neden oynamadı ve neden son topu bu konudaki başarı şansı belli olan Dee ile kullandık?

Her şeye rağmen takımımıza son ana kadar mücadele ettiği için sonsuz teşekkürler.
Sevgili adaşım,
ben 1.soruyu sezon başından beri kendime hep soruyorum.Her maç 1-2 oyuncuyu unutuyor sayın Murat Özyer.bir maç Fatih yok,bir maç Murat yok,2 maç Cemal yok,3 maç Erdem yok,4 maç x yok.Nasıl iştir bu anlamadım,Erdem i 5-6 maç oynatmıyor mesela,1 maç oynatıyor,Erdem coşuyor.Murat hocanın böyle takıntısımı vardır nedir.Ya bu adam iyiyse kenarda unutmayacaksın.

Bu maçı geri çeviren Fatih tir,kaybeden ise Murat Özyer.

Hakan Oksuz' Alıntı:
GURUR DUYUYORUM...
22 sayı farktan boylesine bilenmiş hırs yapmış bir f.ulker maçında maça ortak olmak one geçmek hatta maçı kaybeden taraf olmak..ben buna takım olmak derim...tum oyuncularımızın yurekten kutlarım...
bende gurur duyuyorum aslanlarımızla!!