TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 20.00

Selim YILMAZ' Alıntı:
Arkadaşlar takımımıza ve koça sahip çıkmak zorundayız. Bizim şu anki görevimiz sadece takımı desteklemektir.Hocayı eleştirenleri hayretle takip ediyorum,sezon ortasında takım aleyhinde beyanat vermek bence bi fayda sağlamaz.Şu anki yapılacak tek iş destek.
Katılıyorum kardeşim , takıma destek verme zamanı ve bunu yapabilecek bilinçli taraftar kitlemiz var :)

Dee nin olmadığı veya tam olarak oynamadığı bütün derbileri kaybettik ama oynağı derbilerinde hepsini kazandık .Bu yüzden bu maçın kilit adamı Dee Brown bence !

Pek ümitli değilim ya bakalım.İlk maçtan sonra kudurdular,yine her türlü pisliği yaparlar.O atmosferden zor çıkarız gibime geliyor.Yenersek çok büyük galibiyet olur yalnız.

Onur UNCU' Alıntı:
Pek ümitli değilim ya bakalım.İlk maçtan sonra kudurdular,yine her türlü pisliği yaparlar.O atmosferden zor çıkarız gibime geliyor.Yenersek çok büyük galibiyet olur yalnız.

Biz severiz böyle maçları..

Atmosfer dedin de biz Akatlar atmosferinden çıkmış bir takımız.. :)

Kazanacağız.. 8)

valla ben bu takımdan herşeyi beklemeyi öğrendim ümit o ken gittiler asvelle deplasmanda kafa kafaya oynadılar gene zor şartlarda geldiler elediler canaria ya 99 atıp daçkaya 10 dakka sayı atamadılar ben bu takımdan her şeyi beklerim
fb yi abdi ipekçiye de gömeriz evvel allah
önce şu canaria yı aradn çıkartalım sonra tanjeviçin şımarıklarına gelecek sıra...

haklisiniz arkdaslar...
ntv nin yaptigini gördük bugün yine...
bjk c.t maci basladi ntv spora aldilar güya basbakanin konusmasi varmis diye...
insallah bu maci ntv verir...

Takimimiza basarilar

NTV NTVSPOR u aktif hale getirmek istiyor herkezin spor kanalı olarak orayı izlemesini istiyor !

Her iki takımda dinlenmiş olacaklar.Ara iyi gelecek.

Haftaiçi olması o ateşli atmosferin oluşmasını engelleyebilir.Ama Derbi atmosferi yinede farklı olabilir.

Solomon ve Ömer'i iyi savunur isek kazanma şansımız çok artar.Ribauntlarda da üstünlük sağlamamız gerekir,Gaines,Hüseyin,Owens daha etkili ve hareketli olurlarsa üstünlük bize geçer.Zaten kısalardan da yardım gelecektir.Hite,Cenk,Tufan bizim kilit oyuncularımız olacaktır.

Tabiiki savunmamızıda oturtursak galibiyete yakın taraf biz oluruz.

dee bu maçta güzel oynamak zorunda..ilk maç çok kötü oynamıştı..kendisini ispatlayıp gerçek galatasaraylı olmak zorunda..

Bu akşam fb nin maçını izledim bence şu anda takım olarak fazla iyi değiller biz o maça kadar çok antreman yapıp iyi hazırlanırsak maçı çok rahat kazanırız. Bide Solomon çok yorgun eyer All-Stara seçilirde orada çok fazla süre alırsa çok daha yorgun olarak gelecektir bizim maça !

mustafakaya' Alıntı:
Bu akşam fb nin maçını izledim bence şu anda takım olarak fazla iyi değiller biz o maça kadar çok antreman yapıp iyi hazırlanırsak maçı çok rahat kazanırız. Bide Solomon çok yorgun eyer All-Stara seçilirde orada çok fazla süre alırsa çok daha yorgun olarak gelecektir bizim maça !

All-Star'a seçilirse değil seçildi kabul ediyoruz şimdiden..
Orada olması gereken bir oyuncu çünkü..
Bana sorsalar Dee mi Solomon mu diye?
Duygularım ne kadar Dee desede basketbol fikrim Solomon der..

salonun boşaltıldıgı play off a girdigimiz son maç ve 3 2 lik play off serilerinde bulundum keşke rakip seyirci girebilseydide orda olsaydık mükemmel atmosferlerdi inşallah ruhumuz hissedilirde galip geliriz

Bizim yaptığımız enayiliği yapmayıp Daçkayı yendiler zorlanmalarına rağmen.Eşit olarak çıkacağız İpekçi'ye.Tugay abi haklısın takım şu ana kadar en umutsuz olduğumuz maçları kazandı.Ama İpekçi'nin atmosferini,yapacakları pislikleri filan Akatlarla kıyaslamayalım bence.

Arkadaşlar nedense içimden bir ses bu maçı biz kazanacağız ve tekrardan eski formumuza kavuğacağız diyor !

Bu maçı alalım da şampiyon olmayalım. Ben büyük ihtimalle maçta olurum, güzel maç olur :)

Bende maçta olacağım!

cem baba sen daha kombinen var kepez maçına gelmion fener deplasmanına mı gidecen:)
hadi hayırlısı giderken ararım o zaman
gene çıkarmasınlar maçtan bizi