TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

TBL 26.Hafta

Galatasaray - Mersin BŞB

04 Nisan 2010 Pazar 14,00

ABDİ İPEKÇİ SPOR SALONU

Sözün bittiği yerdeyiz.. Kaldı 5..!

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB

Arkadaşlar Antalya maçında Fatih'ten ve Can'dan umutlu olduğumu söylemiştim ve yüzümü kara çıkarmadılar.Bu maçtada özellikle Fatih'ten rakip takımı pota altında bitireceğine inanıyorum.İlk maçtada Asım'ı durdurmuştu yine aynı Fatih'i bekliyorum inşallah.Yalnız Mersin daha disiplinli bir takım, eğer farkı açarsak bugünki gibi tempoyu hiç düşürmeyelim.İnşallah mütiş bir seyircide destekler, takımın arkasında olduğunu gösterirler.

Nihayet İstanbul'da olacağım bir maç. İpekçi'deyiz.. Siz de orada olun, hep beraber bu takıma layık olduğu desteği verelim.. Hele ki dün futbol takımının ve tribünlerimizin halini gördükten sonra.. Bari şu maça ilgi gösterelim.

Bi' banvit kazası daha yaşamayalım, play off hesapları yaparken...

Fikstüre baktım da bu hafta yenersek 10.luğa kadar çıkabiliriz. Aliağa Beşiktaş'ı yenen 7. Erdemir'le oynuyor. Tofaş da olası bi Daçka kazası yaşarsa 10. oluruz. Olmadı bir sıra atlar 11. oluruz, haftaya zaten Tofaş Antalya deplasmanına gidiyor.

Gerçi biz de Telekom deplasmanına gideceğiz ama bizim takım oyununu oynadı mı, bize rakip yok.

Aliağa'yla aynı puanda olduğumuzu düşünüp onları üstümüzde saymazsak, geçmemiz gereken 3 tane takım var. Bu 3 takım kalan 5 haftada 5 maçının en az 2 sini kaybeder mi? %50'den yüksek ihtimal var..

Bence bütün mevzu (bizim tüm maçlarımızı kazanacağımızı varsayıyorum) son haftaya kalacak. Bornova 8 biz 9. gireceğiz ve fark da bir maç olacak. Bakın yazıyorum şimdiden. :)

Ve işin fantastik tarafı son hafta maçımız BORNOVA'YLA :D Son haftaya 1 farkla girersek play off bizimdir diyorum averajımızın şu an bile bornova'dan yüksek oluşunu hesaba katarak.. ama zaten o saatten sonra artık kim öle kim kala..

kendi oyunumuzu oynarsak kazanırız ama mersin bize zorluk çıkartacaktır.özellikle james baronu savunmada darius iyi savunmalı.çünkü iyi üçlük atan bir oyuncu.yine rotasyondaki herkes bence şans bulmalı.

Maçla aynı gün kızlarımız da Mersin'le karşılaşıyor.Aynı günde 2 Mersin zaferi yaşayacağız.

Kızların Türkiye Kupası'nı kazanmasıyla,erkeklerin bizi her seferinde gururlandırmasıyla sezonun en kalabalık tribünlerinden biri olacağına şüphem yok.

Saldır Galatasaray !

5-10 Nisan arası vizelerim olduğu için gelemiyorum ama Bornova ve playofflarda takımlarımızın yanındayım.

Vize haftasına rağmen maça gitmeyi planlarken maçla aynı saate açıköğretim sınavlarını koymuşlar :/

umarım yeteri kadar kalabalık olur..

Gidemem büyük ihtimalle bu maça da :( Gideceklerin şimdiden ayağına sağlık.

%90 yeneriz Mersini de.

Tugay EREN' Alıntı:
kendi oyunumuzu oynarsak kazanırız ama mersin bize zorluk çıkartacaktır.özellikle james baronu savunmada darius iyi savunmalı.çünkü iyi üçlük atan bir oyuncu.yine rotasyondaki herkes bence şans bulmalı.

Maçın bizim için kilit noktası pota altında bence.Çünkü pota altında güçlü olduğumuz maçları kesinlikle kaybetmiyoruz.Fatih'in Rancik ve Mike ile rotasyonunda iyi oyun çıkarırsa rahat kazanırız.Bizim tek sorunumuz ribaunt.Eğer ribauntu aldığımız zaman anında karşı potada sayımız geliyor zaten.Fatih, Mersinli oyuncularada pota altında üstünlük sağlıyacağına inanıyorum.

Daha ilk mesajda maçın Cumartesi oynanacağı yazılı iken nasıl oluyorda "Maç pazar günü oynanır" diyebiliyorsunuz?
Edit:Afedersiniz...

Sanırım yalnış yazılmış ilk mesajda.Spormax maçın reklamını verdi.Pazar 14.00 de spormax de diye.