TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB

Bütün maçlarını almaktan başka şansı olmayan yürekli takımımıza zor mücadelesinde destek olmamız gerek..

Gerekeni yapalım, pazar günü İpekçi'de olalım.
Gerisini aslanlara bırakalım...

Son haftaya 1 puan farkla girelim play-off oynayalım.. Gerisi gelecektir. Bu takım yapar. Biz yanında olalım yeter.

Bu maç bu sezonki en kalabalık 2. maçımız olacak, en azından şimdilik :)

Cem hoca, Darius baba ile başlarsa rahat kazanırız, tek diyeceğim bu :)

artık tamamen oturmuş bir sistemimiz var.bençten gelenler de katkı yapıyor.istim üstündeyiz.rakipler kara kara düşünüyor.allah nazardan saklasın aslanlarımızı.bu yolun sonu selametdir.durmak yok seriye devam...

Maç saati bilet bulabiliriz değil mi?Bir de erkek takımımızın maçından sonra bayan takımımızın maçı olduğu için bilet iki maç içinde geçerli mi?

Her türlü bilet bulursun.Salon 12,000 kişilik ve bizde o salonu dolduracak taraftar henüz bulunmuyor. ;)

Maç günü bilet fiyatları:

Saha İçi: 7,50 TL
Tribün Rakip Taraftar: 5,00 TL
Tribün: 5,00 TL

Etkinlik hakkında bilgi:

Galatasaray Cafe Crown - Mersin B.Ş.B Saat 14:00
Galatasaray - Mersin B.Ş.B (TBLL) Saat 16:30

arkadaşlar bende kadıköy/acıbadem den gelicem maça. metrobüsle gelmeyi düşünüyorum. tam olarak nerede inmem gerekiyor. bi tarif etseniz çok sevinicem. şimdiden teşekkürler.

Osman TEMİZKAN' Alıntı:
arkadaşlar bende kadıköy/acıbadem den gelicem maça. metrobüsle gelmeyi düşünüyorum. tam olarak nerede inmem gerekiyor. bi tarif etseniz çok sevinicem. şimdiden teşekkürler.
Bende aynı şekilde gelicem maça mecidiyeköyden inip ordan bi daha aktarma yapıp tokpapıda inip minübüsle stada ulaşabilrisiniz hemen önünde indiriyor minübüsler

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
[quote="Osman TEMİZKAN":2f26kfxu]arkadaşlar bende kadıköy/acıbadem den gelicem maça. metrobüsle gelmeyi düşünüyorum. tam olarak nerede inmem gerekiyor. bi tarif etseniz çok sevinicem. şimdiden teşekkürler.
Bende aynı şekilde gelicem maça mecidiyeköyden inip ordan bi daha aktarma yapıp tokpapıda inip minübüsle stada ulaşabilrisiniz hemen önünde indiriyor minübüsler[/quote:2f26kfxu]
arkadaşım çok saol cevap için. bazı arkadaşlar zeytinburnunda in dediler ama, topkapıdan daha mı yakın acaba?

O fark etmiyor ya topkapıdan bi sonraki durak zeytinburnu ordan da ulaşabilirsiniz bende fener maçına öyle gitmiştim ama çoğu kişi topkapıda indiği için öyle dedim

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
O fark etmiyor ya topkapıdan bi sonraki durak zeytinburnu ordan da ulaşabilirsiniz bende fener maçına öyle gitmiştim ama çoğu kişi topkapıda indiği için öyle dedim
anladım arkadaşım saol. salonda olacağız inşallah

Yalnış anlaşılmasın arkadaşlar.Anadaolu yakasından metrobüsle gelenler Mecidiyeköy durağında inip Avcılar metrobüsüne aktarma yaparak topkapı/cevizlibağ durağında inip zeytinburnu minibüslerine binip Apdi İpekçi'nin önünde inecekler.

Stadın önünde saha içi satmayıp beni gıcık ediyorlar..Biletix'den hiç almadım bilet,saha içi satılıyor mu ?

Bu maça gitmek çok isterdim ama mağlesef param yok bilet 5 desen yol parası 6 bide ben orda yemek yerim 8.

20 tl ye kapatırız ama hafta içinde çok para yedim onun için istemiyorum aile bireylerinden.:)

Bu arada kadıköyde oturuyorum 16 yaşındayım gelen arkadaşımda yok kadıköyden onun için yolda çok sıkıcı geçer :)

Tolga Kaplan' Alıntı:
Stadın önünde saha içi satmayıp beni gıcık ediyorlar..Biletix'den hiç almadım bilet,saha içi satılıyor mu ?

Satılıyor. Salon önündeki gişede de satılıyor. Benim saha içiyle işim olmaz tabi ama Banvit maçında millet alıyordu.

3-4 bin civarı seyirci olur kanısındayım.bornova'nın kepez'e yenilmesi playoff şansımızı arttırdı.