TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB

Erdal Avcı' Alıntı:
Daha ilk mesajda maçın Cumartesi oynanacağı yazılı iken nasıl oluyorda "Maç pazar günü oynanır" diyebiliyorsunuz?
Edit:Afedersiniz...

dün resmi sitede cumartesi yazıyordu..

Aynı gün bayan takımının da Mersin ile maçı var.(Maç saati 16,30 olarak açıklanmış.)

Asım Pars - Nedim Yücel - Onur Aydın - Goran Nikolic'e karşı uzunlar epey yorulacak. Grier - Dominic James - James Baron üçlüsü de dışarda çok hareketliler. Baron'u zaten bilmeyen kalmadı herhalde kupa maçlarının ardından. Eli sıcak olduğunda bu ligde maç almaya en yakın oyunculardan biri bana göre. Fatih Solak'ın Antalya deplasmanındaki performansının ardından burada da iyi iş yapabileceğini düşünmek normal sanırım. Belirleyici olan ise Mersin'e kendi oyunumuzu kabul ettirmek ve kısa savunmamız olacak.

GALATASARAYLI!

Senin göğsünü kabartan yüreğini ortaya koyan Türkiye kupası şampiyonu Dişi Aslanlar ve her hafta rakiplerini teker teker deviren playoff yolunda emin adımlarla ilerleyen Potanın Aslanlarını desteklemek için Pazar günü hep beraber ipekçide olalım!

Bu hafta bende İstanbulda olduğum için maça gideceğim.Konyadaki Türkiye kupası maçlarından sonra ilk kez takımı canlı izleyebileceğim.Umarım kazanırız ve play off yolunda bir engeli daha kayıpsız geçeriz.

Futbol takımının zerre kadar haketmediği desteği umarım basketbol takımlarımıza verebiliriz.Onlar da bu destek ile hakettikleri yerlere gelebilirler.

Ruhsuzca futbol oynayan futbolcularımızı desteklemeye devam ediyorsak yüreklerini sahaya koyan basketçilerimiz için o salonu ağzına kadar doldurmalıyız.(Not:Seyirci olarak değil,Taraftar olarak)

Ligde fbÜlker'in oynadığı rakiplerle ertesi hafta oynamamız büyük avantaj.
Hem genelde canlı yayınla rakibi seyretme şansı oluyor, hem de erken uyarı sistemi devreye girmiş oluyor. Daçka maçı bunun bir örneğiydi, rehavete kapılmıyoruz. Mersin maçı da erken uyarının bir örneği.

Mersin'de geçen hafta Asım Pars, Vincent Sheldon Grier, İnanç Koç, James Edward Baron performanslarıyla dikkat çekmiş. 75 sayının üstüne çıkarlarsa biraz zorlanırız gibi duruyor. İyi savunma yaparsak rahat kazanırız.

Biletleri de aldık, güzel bir pazar günü olması dileğiyle...

yaaa arkadaşlar bu konuyla ilgili deil ama bu yönetimden gelecek sene için tek istediğim karşıkayakan furkan aldemir'in transferi bu çocuğu bari kaçırmasınlar şimdiden keşke halletseler

Ters takım bunlar dikkat etmek lazım.Sağları solları belli olmuyor 2-3 dakika içinde bir bakmışız maçı alıp gitmişler.Dikkatli ve kendi oyunumuzu oynayıp fire vermememiz gerekiyor.

Arda Öztürk' Alıntı:
Ters takım bunlar dikkat etmek lazım.Sağları solları belli olmuyor 2-3 dakika içinde bir bakmışız maçı alıp gitmişler.Dikkatli ve kendi oyunumuzu oynayıp fire vermememiz gerekiyor.
Mersinin son maçlardaki yükselişi ve konsantrasyonunu göz önüne aldığımızda bu maç beni korkutuyor.Onun dışında maç çok önemli mutlaka kazanmalıyız.
Bu arada imzan ne anlama geliyor Arda merak ettim doğrusu

Ben İstanbul'da olucam... bu takımın gitmediğim her bir maçına bin utanırım !

En korktuğum maçlardan biri.Eğer öne geçersek ve farkı açmışsak hemen havaya girmemek gerekir.Tehlikeli takımlar bunlar 8)

hep c.tesi olurdu maçlar giderdik şimdi pazar günü yapmışlar o günde benim maçım var nasıl bi iş anlıyamadım? alcaktım ailemi gelcektim maça yalan oldu herşey gene.

son hafta bornova 1 puan üstümüzde olsun o maçta ipekçi full çeker diyorum.