TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB

Sezonun en önemli maçı gerçekten aynı zamanda Mersin içinde öyle onlarda çok formdalar bakalım zor maç olucak seyirci desteğini eksik etmemek lazım Ankara'dan yüreğimiz sizlerle

ben annem eşim babam eşimin babası annesi bizim ufak cimbomlu ile tam aile gidiyoruz 7kişi filan lütfen güzel pazar günümüzü şenlendirelim lütfen gelsin herkes

Eğer salon full olursa show yapacağımızı düşünüyorum.Seyirci coşunca takımda coşuyor.Helal olsun aslanlarımıza yarında yüzümüzü güldürecekler inşallah...

istanbulda yaşayan ve kendine galatasaraylı diyen herkesin gitmesi gereken maç

Faruk Kılıç' Alıntı:
istanbulda yaşayan ve kendine galatasaraylı diyen herkesin gitmesi gereken maç

Ya hocam ben şu İstanbuldayım ve kendime Galatasaraylıyım da diyorum ama bu maça gidemiyorum. Şimdi ben GSli olmaktan çıkıyor muyum yaa ? Allahaşkına şu forumda böyle saçma ifadeler kullanılmasın ya. :?

merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Hakikaten de sezonun en önemli maçı neredeyse...Bornova nın fikstürü çok zor 4 te 0 bile yapabilirler...Bu maçı alırsak play off için büyük bi engeli aşmış oluruz..Emeklerin boşa gitmemesi için saldır be GALATASARAY...

Alın şu maçı 16.sıradan gelip nasıl play-off yapılır gösterin herkese.

Bu taraftar her zaman arkanızda!

Kalbinizle OYNAYIN,Kalbimizi KIRMAYIN!

Kalp.gif

Keşke klübümüz bünyesi dahilindeki takımalr arasında her sene en ruh ile oynayan takımıza Galatasaray ruhu diye bir kupa verse.. Bu sene bu kupayı açık ara GS erkek basketbol takımımız alırdı.. Bırakın sizi bizi, Basketbol seven herkesin maçalrını takip etmek istediği ilk takım konumunda şu anda..

Ama ben bu maça öncelikle dişi aslanalrımızı kutlamaya gidiyorum. Türkiye kupasını aldılar. Şampiyon olurlarsa, neler yaşayacakalrına dair onlara fragman geçmek için gidiyorum. olsunalr şampiyon görsünler o zaman neler yapacağız nasıl kutlayacağız..

Yarın salon dolsa ne güzel olur ya hem bizler bir basketbol şöleni izleriz,çok zevkli olur.Zaten çok önemli maç güveniyorum aslanlarımıza.

Bu maçı kazanacağımıza inanıyorum

Bedirhan Küçük' Alıntı:
merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Ben bilmiyorum fakat uplamak için alıntıladım.Bilen birisi varsa yardım etse ?

Zevkli maç olur , kazanırız.

Recep Fatih Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Bedirhan Küçük":2amcwgsc]merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Bende bilmiyorum fakat uplamak için alıntıladım.Bilen birisi varsa yardım etse ?

Zevkli maç olur , kazanırız.[/quote:2amcwgsc]

topkadıdan minibüsle gidebilirsiniz..zaten topkapı civarına yaklaştığınızda maça giden insanlar görürsünüz peşlerine takılın :p

açıköğretim sınavından vazgeçip maça gidesim var :p :p

[quote="Bedirhan Küçük":1u6g2drh]merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Zevkli maç olur , kazanırız.[/quote:1u6g2drh]

Olum sanki hiç gitmedin haa :) :)

[quote="Bedirhan Küçük":1xvqziae]merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Zevkli maç olur , kazanırız.[/quote:1xvqziae]

Bedirhan, eğer e-5 kenarında oturuyorsan, Topkapıya giden otobüslere bin. Son durakta in. Ordan minibüslere sor hangisi Abdi ipekçinin önünden geçiyor. Öğren ona bin in. Aslında topkapıdan, yürüme mesafesinde... Topkapı otobüsleri deidğim, 500lü otobüsler var ya Cevizlibağ der onlar..