TBL 27. Hafta | Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom - Galatasaray ? 5 Nisan Cumartesi Saat: 14.00

ayrıca kesinlikle dee nin yerine şöyle adam gibi bir numara alınmalı..ne bu ya..2 maçta bir dökülen oyuncuyla ne işimiz olabilir ki..dixon ve fitchden sonra o koltuğu hiç doldurmadı..

Bu maçı kazanırız veya kaybederiz bu saaten sonra umurumda değil sadece kimse gelip Murat Özyeri burda savunmaya kalkmasın komik duruma düşer

18 sayı farktan sonra maçı izlemekten vazgeçtim. Son çeyregi forumda takip edecegim belki bi süpriz olur falan :)

sinirden ellerim titriyor ya murat hala oyunda... şaka mı bu ya.. çıldırıcam be. cüneyt, cenk i niye kullanmıyoruz ?

19 sayı fark ve son 8 dakika. el-amin 26 sayı...

Sinan Soysal' Alıntı:
18 sayı farktan sonra maçı izlemekten vazgeçtim. Son çeyregi forumda takip edecegim belki bi süpriz olur falan :)
hiçbirşey olmaz..hatta sen bu yıl maçları izlemesen de olur :(

Sinirden etrafı yumrukluyorum.Böyle savunma yapacaksak hiç gitmeseymişiz Ankaraya.İlk yarı savunma yapmamamıza rağmen kalitemizle oyunda kaldık,2. yarı böyle olmadı tabi.Kimse El Amin ekstra attı filan demesin.Kaç sutta el gördü?
Hüseyin yokken sıfırız.

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":6dtjppid]18 sayı farktan sonra maçı izlemekten vazgeçtim. Son çeyregi forumda takip edecegim belki bi süpriz olur falan :)
hiçbirşey olmaz..hatta sen bu yıl maçları izlemesen de olur :([/quote:6dtjppid]
Öyle Deme be sırf Britton Jhonsen için bile izlenir bu takım :)

Benim için yenilmek önemli değil, mücadele bile etmediler bu kötü işte!

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Metin Ertürk":3prm1hhd][quote="Sinan Soysal":3prm1hhd]18 sayı farktan sonra maçı izlemekten vazgeçtim. Son çeyregi forumda takip edecegim belki bi süpriz olur falan :)
hiçbirşey olmaz..hatta sen bu yıl maçları izlemesen de olur :([/quote:3prm1hhd]
Öyle Deme be sırf Britton Jhonsen için bile izlenir bu takım :)[/quote:3prm1hhd]

Ya bu takım her yenildiğinde bırakın karalamayı dalga geçmeyi. Yenilsinler ayrıca bu maç benim gözümde hiç önemli değil. Beşiktaş'ı yensinler canımı alsınlar.

Eyüp abi üstün bi mücadele beklememek lazım bence.. Takımın aklı Torino'da olabilir. Aman bi sakatlık falan diye.

biraz fazla kaçabilir ama ne yazık ki gerçek bu ONURSUZCA Bİ OYUN OYNADIK telekom dan 40 sayıda fark yiyebiliriz ama hiç mi oyuncularda istek olmaz yahu sanki maçı sattılar diyecem aklıma bu geliyor..tevbe tevbe :)
yenilmek için ankara ya gitmişiz haberimiz yok..en ezeli rakibimiz fenere yenildik ama galip saydık kalbimizde ama bu cumartesi oynadığımız basketbolden utandım..torino akıllarında çok yer tutumuş anlaşılan torino da artık daha çok şey bekliyoruz...

beşiktaş maçı son şansları..ordada yenilirsek bu takım bu yılı kapatır

murat özyer yeter artık her maç çıldırtan oyuncu tercihleri bjk maçınıda alamazsak murat özyerle devam edilip edilmeyeceği tartışılmalı

ilk maç fb, bjk, telekomu yenmiştik ama maalesef üçünde de bu avantajı kullanamadık. bari efesi yensek de orada eşitlesek durumu.

Mustafa Ulukök' Alıntı:
ilk maç fb, bjk, telekomu yenmiştik ama maalesef üçünde de bu avantajı kullanamadık. bari efesi yensek de orada eşitlesek durumu.
ben playofflardada Umudu kestim 2.yarıdaki 7. mağlubiyet gün geçtikçe kötüye gidiyoruz

Metin Ertürk' Alıntı:
beşiktaş maçı son şansları..ordada yenilirsek bu takım bu yılı kapatır

Ben bunu Kasim ayinda dedim...Su hani Hosley alinacakmi,alinmayacak mi meselelerinin oldugu zamanlar..

Ve dedigimde ne kadar hakli oldugumu bugun ne yazikki goruyorum.....

Keske play-off larda yanilsam ama gorunen koy kilavuz istemez...Sampiyonluk icin daha 10 firin ekmek yememiz lazim...

Alper Gülgen' Alıntı:
murat özyer yeter artık her maç çıldırtan oyuncu tercihleri bjk maçınıda alamazsak murat özyerle devam edilip edilmeyeceği tartışılmalı
kesinlikle katılıyorum..hocamız insani olarak ne kadar iyi puan topladıysa maalesef coaching olarak tam tersini sağladı..sanki kendi takımı değil..kimi çıkarıp sokacağını bilmiyor,taktikleri hatalı,molaları işe yaramıyor..umarım rehavetten oluyordur

3 de 3 yapıp.. selçuk..oyak..efes
telekomun maç kaybetmesini bekleyeceğiz.. fb..kepez...beykoz
zor hemde çok zor