TBL 27. Hafta | Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom - Galatasaray ? 5 Nisan Cumartesi Saat: 14.00

Mücadele etmeden,o giydikleri formanın hakkını vermeden aldığımız çok acı bir mağlubiyet.Bugü oynanan oyun için YAZIKLAR OLSUN!!! diyorum.

2.Devre aldığımız 7.Mağlubiyet kalan 3 maç ve geçen sezonun altında bir yerlerde bitireceğiz gözüken o.....

Büyük maçlarda hep geriye düştük,yakaladık,geriye düştük ve sonra çok farklı mağlup olduk.FBÜLKER maçında Tanjeviç ve atmosfer bizi tutmuştu ama BJK,TT MAÇLARI tam bir hayal kırıklığı oldu.

Perşembe günü için hiç ümitli değilim.......

ÖZYER,bu tip maçlara takımı hazırlamakta,motive etmekte nedense eksi yanları var,hep geriden geliyoruz bu da ekstra efor demek ve bu her maçta tutmuyor.

Kimse Perşembe'deydiler deyip polyannacılık yapmasın.Gerçekler ilerisi için iyiyi işaret etmiyor.

El-Amin'de bugün oynadı DEE,iyi başladı sonra çuvalladı,Cüneyt de tutamadı,resmen Şov yaptı.

kotu gun taraftarlari turemis,henuz birsey kaybetmis degiliz.0-0 basliyacak turk telekom serisi unutanlara duyurulur.birdaha soyliyorum,biz sampiyon olacagiz uleb cupta ise besiktasi yenecegiz.
yeterki bizler,oyuncular ve murat hoca inansin.
saygilar

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Metin Ertürk":3kkgb06g]kalliyi kovmuşlar duydunuzmu

Ne alaka..[/quote:3kkgb06g]
bilemem artık,ligde 2 puan gerideyiz,kupada varız ama umut yoktu..yönetim işe el koydu..baskette umudumuz varmı..bu kadar savruk görüntüye,alınan yenilgi serilerine karşı bir önlem alınamaz mı..iş zıvanadan çıktı..

Salih GOZMEN' Alıntı:
kotu gun taraftarlari turemis,henuz birsey kaybetmis degiliz.0-0 basliyacak turk telekom serisi unutanlara duyurulur.birdaha soyliyorum,biz sampiyon olacagiz uleb cupta ise besiktasi yenecegiz.
saygilar
bizde 0-0 başlıcak biliyoruz ama takımın oynadığı basketbol umut vermiyor 2.yarıdaki 7.mağlubiyet oldu bu bjk maçını kaybedersek bu yılı kapatırız

beşiktaşa,efese,telekoma 10 un üstünde fark yedik..hadi onları anladık daçkaya tede mersine alpellaya yenildik..eğer uleb cupda başarılı olmasaydık,senaryo değişirdi

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":2anpzb22][quote="Metin Ertürk":2anpzb22]kalliyi kovmuşlar duydunuzmu

Ne alaka..[/quote:2anpzb22]
bilemem artık,ligde 2 puan gerideyiz,kupada varız ama umut yoktu..yönetim işe el koydu..baskette umudumuz varmı..bu kadar savruk görüntüye,alınan yenilgi serilerine karşı bir önlem alınamaz mı..iş zıvanadan çıktı..[/quote:2anpzb22]Özyeride'mi kovsunlar???
Valla helal olsun!

Futbol takımının yeri burası değil..

Arkadaşlar tamam haklısınız takım berbat oynadı ama çoğunuz hiçbir basketbol yorumu yapmadan,teknik eleştiride bulunmadan,şu şöyle oldu böyle oldu demeden takıma saldırıyorsunuz..Ne hata yaptık onu yazın öyle eleştirin..Sahada neler oldu onu yazın öyle eleştirin..Neleri yapmadık onu yazın öyle eleştirn..Gelmişsiniz hiçbir teknik yorumda bulunmadan bizden birşey olmaz..Hocada iş yok..Takım ruhsuz..Peki neden?

Yapanlara birşey demiyorum ama biz salonda her yenilgiden sonra takımı odalarından çağırıp destek veriyoruz ve onlar da hep bir dahaki maça daha iyi oynuyorlar..Bir kere de siz verin de klavye başından okuyup hatalarını anlasınlar..Öyle asıp kesmekle kötü günleri güzel günlere çeviremezsiniz..Siz önce aklınızı başınıza toplayın..

İkinci dönemdeki düşüşü görmemek için ya basketboldan anlamamak yada kör olmak gerekiyor.

İlk dönem bütün derbileri kazanan sadece deplasmanda Efes'e kaybeden takımımız ikinci yarıda bütün derbileri kaybetti vede Play-Off'lardaki olası bir avantajı kaybettik.

Gün geçtikçe kötüye gidiyoruz.. Kadrodaki 1 oyuncumuz sakatlanınca rotasyon ve alternatif arayışlarına başlıyoruz..

Büyük bir takım mıyız ? Büyük bir takım mı olmak istiyoruz ? O zaman kimse bana hikaye anlatmasın, bütçeydi,sakatlıktı, şansızlıktı, şuydu buydu demesin..

Büyük bir takım olacaksanız her oyuncunuzun bir alternatifi olacak.. Yani Hüseyin sakatlandığında pota altında yine Hüseyin kadar etkili olacak bir oyuncu olacak.. Yada Hüseyin'in %80'ni performansla oynayabilecek etkili bir oyuncu gerekiyor.

Tufan mı sakatlandı.. Tufan gibi bir oyuncunuz olacak kenarda benchte oturan..
İşte böyle yapanlar, vede bu stratejiyi takımlarına oturtanlar ancak başarılı olabilirler..

Kötü gün taraftarlığından değil ama bir oyuncumuz sakatlandığı zaman arka arkaya 5-6 maç kötü oynuyoruz vede kazandığımız maçlar oyuncuların bireysel performansları sayesinde zorlamayla oluyor.

Eğer büyük hedefler peşindeysek, bazı şeyleri başarmak istiyorsak gelecek sene teknik ekipte ve takım kadrosunda revizyon şart...

Salih GOZMEN' Alıntı:
saygilar
tamamen katılıyorum tekrar söylüyorum bu kadar onursuz bi oyuna rağmen hala hiçbirşey bitmedi torino da bjk yı yenebiliriz ve play off da kimseden geri değiliz yani zaman birlik zamanı..inanalım bu takıma zaten sezon sonu kimin nereye gideceği belli olur..sezon sonu hesap defterini alırız ve asarız asılacakları ama şimdi değil ..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Futbol takımının yeri burası değil..

Arkadaşlar tamam haklısınız takım berbat oynadı ama çoğunuz hiçbir basketbol yorumu yapmadan,teknik eleştiride bulunmadan,şu şöyle oldu böyle oldu demeden takıma saldırıyorsunuz..Ne hata yaptık onu yazın öyle eleştirin..Sahada neler oldu onu yazın öyle eleştirin..Neleri yapmadık onu yazın öyle eleştirn..Gelmişsiniz hiçbir teknik yorumda bulunmadan bizden birşey olmaz..Hocada iş yok..Takım ruhsuz..Peki neden?

Yapanlara birşey demiyorum ama biz salonda her yenilgiden sonra takımı odalarından çağırıp destek veriyoruz ve onlar da hep bir dahaki maça daha iyi oynuyorlar..Bir kere de siz verin de klavye başından okuyup hatalarını anlasınlar..Öyle asıp kesmekle kötü günleri güzel günlere çeviremezsiniz..Siz önce aklınızı başınıza toplayın..
2 maç üst üste iyi oynadıığımızı hatırlamıyorum belki aşırı destek yüzünden böyle rehavet içindeler

Barış Çamur' Alıntı:
İkinci dönemdeki düşüşü görmemek için ya basketboldan anlamamak yada kör olmak gerekiyor.

İlk dönem bütün derbileri kazanan sadece deplasmanda Efes'e kaybeden takımımız ikinci yarıda bütün derbileri kaybetti vede Play-Off'lardaki olası bir avantajı kaybettik.

Gün geçtikçe kötüye gidiyoruz.. Kadrodaki 1 oyuncumuz sakatlanınca rotasyon ve alternatif arayışlarına başlıyoruz..

Büyük bir takım mıyız ? Büyük bir takım mı olmak istiyoruz ? O zaman kimse bana hikaye anlatmasın, bütçeydi,sakatlıktı, şansızlıktı, şuydu buydu demesin..

Büyük bir takım olacaksanız her oyuncunuzun bir alternatifi olacak.. Yani Hüseyin sakatlandığında pota altında yine Hüseyin kadar etkili olacak bir oyuncu olacak.. Yada Hüseyin'in %80'ni performansla oynayabilecek etkili bir oyuncu gerekiyor.

Tufan mı sakatlandı.. Tufan gibi bir oyuncunuz olacak kenarda benchte oturan..
İşte böyle yapanlar, vede bu stratejiyi takımlarına oturtanlar ancak başarılı olabilirler..

Kötü gün taraftarlığından değil ama bir oyuncumuz sakatlandığı zaman arka arkaya 5-6 maç kötü oynuyoruz vede kazandığımız maçlar oyuncuların bireysel performansları sayesinde zorlamayla oluyor.

Eğer büyük hedefler peşindeysek, bazı şeyleri başarmak istiyorsak gelecek sene teknik ekipte ve takım kadrosunda revizyon şart...

Bir maç kaybedildi diye yine seviyesiz yorumlar yazılmış.
Maça aslında iyi başladık ama oyuncularımızda bir ruhsuzluk vardı anlayamadım. Sezon başından beri yenilgiyi kabullenen bir Galatasaray ilk defa izledim. Murat Özyer ağırlığını koyup takımı kendine getirecektir zira bu takımı savaşçı yapan (yaratan) o dur zati!

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":9g0ksk9y]Futbol takımının yeri burası değil..

2 maç üst üste iyi oynadıığımızı hatırlamıyorum belki aşırı destek yüzünden böyle rehavet içindeler[/quote:9g0ksk9y]

:)

O zaman ağzına geleni say kendilerine gelsinler..

Tövbe yarabbi..

ne aşırı desteği arkadaşım dalga mı geçiyorsun :) sanki salondan taşıyoruz maça giden adamlar belli hep aynı 1000 kişi.

Salih GOZMEN' Alıntı:
saygilar

Y a bırakın artık polyanıcılık oynamayı sene basından beri bazı seyleri söylüyoruz kötü biz oluyoruz yeter artık tamam bu takım bızım diye sımdı ligdeler diye herseyde susalım ölemi .Sezon bası ülkeri bırakın dedik ,3 numara eksik dedık cemalle bu iş yürümez dedik kötü olduk .Sezonun ilk yarısında liderdik evet 3 malubiyetle ama orda bile murat hoca sampıyon olucaz diyemiyodu bunu demek yürek ister yürekde kendine vede takıma ınanırsan olusur demekki murat hocada bu inanc yok yada olamıyacagımızı oda biliyo malum nedenlerden dolayı.

maalesf gerçekler acı takım gün geçtikçe kötüye gidiyor coach ile oyuncular arasında iletişim kopukluğu var gibi gözüküyor oyuncuların çoğunun suratı asık (hite,dee,cenkvs.)

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":dl5w7mpr][quote="Kerem SEÇER":dl5w7mpr]Futbol takımının yeri burası değil..

2 maç üst üste iyi oynadıığımızı hatırlamıyorum belki aşırı destek yüzünden böyle rehavet içindeler[/quote:dl5w7mpr]

:)

O zaman ağzına geleni say kendilerine gelsinler..

Tövbe yarabbi..[/quote:dl5w7mpr]

smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif

Onur Sezgin' Alıntı:
3 Ay önce bu forumda takımın bu hoca ve (gaines)hariç bu sıradan yabancılarla bir yere varamayacağını söylediğimizde tatlı su Galatasaraylısı olmuştuk...

Bi parça objektif bakmak ve mürit zihniyeti yerine realist olarak değerlendirmek yeterdi bunu görmek için...

Nerdesiniz Onur Yavuz bey!Hala suçlu olan hocaya haksızlık yapan biz miyiz acaba....

Ama yinede,bunca handikapa ve başımızda hoca olmamasına rağmen BJK yi Galatasaray ruhuyla oynarsak yeneriz diyorum..

Ama lütfen duygusal davranmayıop gelecek yılı karartmayalım en azından...

Zaten duygusal davranip,sezon sonunda sampiyon olacagiz kesin,buradayim,herkes gorecek gibi yaklasimlarda bulunanlara cevap yazmiyorum dikkat ederseniz.Sizde yazmayin..Forumlarda herkese cevap verilcek gibi bir kaide yok..

Kimi Sampiyon olacagiz der,kimi Kume dusecegiz..Herkesin kendi dusuncesi..Ama cikipta birileri kisilerin Galatasarayliligini elestrirse hoopp derim!

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":qw6nfm6m]kotu gun taraftarlari turemis,henuz birsey kaybetmis degiliz.0-0 basliyacak turk telekom serisi unutanlara duyurulur.birdaha soyliyorum,biz sampiyon olacagiz uleb cupta ise besiktasi yenecegiz.
saygilar

Y a bırakın artık polyanıcılık oynamayı sene basından beri bazı seyleri söylüyoruz kötü biz oluyoruz yeter artık tamam bu takım bızım diye sımdı ligdeler diye herseyde susalım ölemi .Sezon bası ülkeri bırakın dedik ,3 numara eksik dedık cemalle bu iş yürümez dedik kötü olduk .Sezonun ilk yarısında liderdik evet 3 malubiyetle ama orda bile murat hoca sampıyon olucaz diyemiyodu bunu demek yürek ister yürekde kendine vede takıma ınanırsan olusur demekki murat hocada bu inanc yok yada olamıyacagımızı oda biliyo malum nedenlerden dolayı.[/quote:qw6nfm6m]
volkan bu takımı en çok eleştirenlerden biriyim forumda ama şimdi artık herşey için çok geç ve yersiz arkadaşım parşembe sezonun en önemli maçı var play-off lara 3 maç kalmış bu durumda bize düşen 1 ay daha kesintisiz destektir ..ki söylediklerin doğru bu arada ama yeri değil bu tartışmanın bilmem anladın mı artık dönülmez bi yola girdik geri bakamayız..