TBL 27. Hafta | Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom - Galatasaray ? 5 Nisan Cumartesi Saat: 14.00

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":31o2583s]murat özyer yeter artık her maç çıldırtan oyuncu tercihleri bjk maçınıda alamazsak murat özyerle devam edilip edilmeyeceği tartışılmalı
kesinlikle katılıyorum..hocamız insani olarak ne kadar iyi puan topladıysa maalesef coaching olarak tam tersini sağladı..sanki kendi takımı değil..kimi çıkarıp sokacağını bilmiyor,taktikleri hatalı,molaları işe yaramıyor..umarım rehavetten oluyordur[/quote:31o2583s]
anlamadıım şey 2.yarı başladı ilk 5 dk adamlar farkı açıo ama dee hala bench te

murat hocam ancak kendini bjk maçıyla affettirebilir..bu yenilginin üstüne bjk yenilgisini düşünmek bile istemiyorum..her iki kulvarda dökülürsek varlığı tartışılır

Perşembe günü kapak geliyor size..Merak etmeyin hiç..O maçtan sonra izlenmez diyorsunuz ya işte o maçtan sonra izlemeyin..

Evinde son 4 maçını kaybeden (efes,Casa,Antalya bld ve mersin) Telekom'a en azından mücadele ederek yenilmeliydik. Ezilerek degil.!
Ligde sıkıntılı günler yaşayan Morali bizde buluyor .! Bizi bu kadar sıradanlaştıran ne acaba ?

3 Ay önce bu forumda takımın bu hoca ve (gaines)hariç bu sıradan yabancılarla bir yere varamayacağını söylediğimizde tatlı su Galatasaraylısı olmuştuk...

Bi parça objektif bakmak ve mürit zihniyeti yerine realist olarak değerlendirmek yeterdi bunu görmek için...

Nerdesiniz Onur Yavuz bey!Hala suçlu olan hocaya haksızlık yapan biz miyiz acaba....

Ama yinede,bunca handikapa ve başımızda hoca olmamasına rağmen BJK yi Galatasaray ruhuyla oynarsak yeneriz diyorum..

Ama lütfen duygusal davranmayıop gelecek yılı karartmayalım en azından...

Ya taraftar güzel iyi ses çıkıyorda Fenerbahçe?nin Sami Yen?e gelmesiyle ANKARA?DA TELEKOM MAÇININ Ne alakası var?

Telekom maçı, maç Ankara?da FENER SAMİ YEN?e NASIL GELECEK ?

Sen önce Sami Yen?de seyirciyle maç oyna, sonra Fener gelir Sami Yen?e.. Zaten gelecek öyle yada böyle..

Ankara?da oynanan bir maçta Fener - Futbol - Sami Yen..

NE ALAKA ?

Çok şansızdık üçüncü periyotta çözüldük adamlar çembere nerden sallasa girdi be kardeşim...Bi çok yerde tam yakaladık dedik hop bi mucize üçlük gene öne geçtiler yazık oldu büyük ihtimalle playoff da karşılaşıcaz umarım şans da bizden yana olur ve bi üst tura geçeriz.

murat özyer insan olarak mükemmel ve kusursuz olabilir ama coach olarak çok kötü şampiyonluğa oynaya tüm takımlar arasında en kötü coach bizde

Bir de Chris Williams faktörü var.El insaf be kardeşim.İki acayip şut soktu,ikisi de fıtık etti bizi.İkinciden sonra El Amin de coşunca maçtan koptuk zaten.

Murat Şimşek' Alıntı:
Çok şansızdık üçüncü periyotta çözüldük adamlar çembere nerden sallasa girdi be kardeşim...Bi çok yerde tam yakaladık dedik hop bi mucize üçlük gene öne geçtiler yazık oldu büyük ihtimalle playoff da karşılaşıcaz umarım şans da bizden yana olur ve bi üst tura geçeriz.
zaten şans bizde olurda playofflarda ilerleriz normal oyunumu oynarsak ilk turda eleniriz olanğanüstü şans lazım

kimse bu takımın aklı torinoda falan demesin bu maç biter o maçı düşünürsün bjkyı yarın görecez bakalım torinoyu mu düşünecek yoksa fbyi mi dağıtacak.Cenk hiç oyuna girmiyor murat kayaya bu kadar uzun süre tahammül ediliyor cüneyt dee brown hiç oynamıyor hite çok istikrarsız britton bu takımın oyuncusu deil owens çok kötü ve takım halinde yapılan çok kötü ve laubali bir savunma var.tek mücadele eden ve bu maçı isteyen oyuncumuz gainesti bu adamın kıymetini bilmeliyiz ve dier iki mücadele edecek oyuncumuz tufan ve hüseyin olmayınca bu mağlubiyet kaçınılmaz oluyor.

Burdaki herkese soruyorum bilen varsa cevap versin hite ile hoca arasında bir sorunmu var .Hite nezaman ritim yakalasa kendini murat hocanın yanında buluyo jonhsen hiç sut dusunmuyo o varken 4 kısı oynuyoruz cemalde hiç begenmesemde bugun iyi bişiler yapamaya calısırken murat hocanın gazabına ugredı oda murat hocanın yanına geldi

NOT(Bugunku maca Hite,Gaiens dısında kafa yoran olmamıs basta murat hoca olmak üzere )

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
kimse bu takımın aklı torinoda falan demesin bu maç biter o maçı düşünürsün bjkyı yarın görecez bakalım torinoyu mu düşünecek yoksa fbyi mi dağıtacak.Cenk hiç oyuna girmiyor murat kayaya bu kadar uzun süre tahammül ediliyor cüneyt dee brown hiç oynamıyor hite çok istikrarsız britton bu takımın oyuncusu deil owens çok kötü ve takım halinde yapılan çok kötü ve laubali bir savunma var.tek mücadele eden ve bu maçı isteyen oyuncumuz gainesti bu adamın kıymetini bilmeliyiz ve dier iki mücadele edecek oyuncumuz tufan ve hüseyin olmayınca bu mağlubiyet kaçınılmaz oluyor.

Fb Beşiktaş'ı hallaç pamuğuna çevirecek.

Sana sadece bu kadar söylüyorum. Maçtan sonra gelir beni bulursun.

Galatasaray Coach'ı Murat Özyer daha henüz başarısız olmamıştır, daha kaybedilmiş bir şey yok.
Kaldıki şuan yapılacak bir coach değişikliği takıma ne kazandıracak????
Son olarak Murat Özyer başarısız olursa, GS yönetim kurulu ile görüşüp gerekeni yapar kimse merak etmesin.
Cadı avına başlamak için daha erken!