TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: Fb Ülker-GALATASARAY (Canlı)

Cem BAYINDIR' Alıntı:
son 1,5 dakika utanç gecesiydi tüm iyiniyetime karşın kişiliksiz oyun beni üzdü....Hele son üçlüğü atan o emir prezdiç' e dersini ayhan şahenk de vermelyiz
macı basından izlemedin galiba ben en basından beri utandım yazık ya fark ye sonra otur yerine.

Geçen seneki takım belki bu ligi 5. bitirdi ama o takımın değerini şimdi daha iyi anlıyorum!!!

koskoca gs bu kadar farklı yenilmemeli şimdi play off ta bizim bir tur bile gececeğimize inanan bir kişi bile yoktur. bence galatasaray arkasına daha güçlü bir sponsor desteği alıp çok büyük oynamalı eurolegue şampiyonluğuna oynamalı (ha eurolegue de değiliz diyeceksiniz ama güçlü bir destekle biz o kupada da oynarız. ) böyle atkins ile yok milojevic cemallelerle olmaz bu işler.

Duyanda Murat Özyer ile Feneri hep yeniyorduk sanacak.

Beyler Fenerbahce nin yerli oyuncuları kalite olarak enaz 3 gömlek üstün bizimkilerden buna birde + motivasyon,hakem,seyirci baskısı ve şans/şanssızlık faktörünü eklediğimizde mağlubiyet dediğimiz şey ortaya cıkıyor.

Bugün Murat Özyer de olsa yenilecektik fark 30 olmazdıda 20 olurdu o çok önemli değil önemli olan Fenerbahce nin ülker birleşmesi ile en az bizden 5 sene önde oldugunu kabul etmek.
Bu farkı 40 dakika ile kapatamazsınız.O yüzden bu tip mağlubiyetlerde üzülmek normal ama karalar bağlayıp ona buna istifa demek gereksiz bir durum.

Kaldıki Efes gerekli cevabı verecektir Fenere.

Takımda gönderecek oyuncu kalmadı her kötü sonuçta oyuncu göndermekten.
Bence proplem tamamiyle yönetimsel hatalar yapıyoruz...
Sezon ortasında hoca değişikliği, hocaya güvensizlik, plansız çaşlışma transfer...
tüm bunlar biraraya gelince bu maçtaki görüntü karşımıza çıkıyor.
Ne demek Efes gerekli cevabı verecektir efesin galibiyetinden bize önemli olan bizim yenebilmemiz.
Özyer ile feneri yenme işine gelince Özyerin eline hazır takım mı verildi. Çalışa çalışa takımı buraya kadar geitrdi tam mevyelerini toplamaya başlayacakken hoca gönderildi.

Evren YILMAZ' Alıntı:
Fb'nin yerli oyuncuları kalite olarak en az 3 gömlek üstün bizimkilerden buna birde + motivasyon,hakem,seyirci baskısı ve şans/şanssızlık faktörünü eklediğimizde, mağlubiyet dediğimiz şey ortaya cıkıyor.

maçı izlemedim ama rezillik belli cüneyt maçtan önce gs tv de şöyle demişti: -- maç önemli ancak yenilsekte fazla birşey değişmeyecek ama yinede mücadele edeceğiz.
demekki gsli oyuncular kafada kaybetmişler bu maçı anımsıyorumda geçen yıl deplasmanda son saniyede kaybetmiştik. ancak o zaman gaines gibi yüreki oyuncumuz vardı. yaptığı smaçlarla takımı coşturuyordu. Ayrıca yürekli Fatih vardı.
galatasaray yönetimi artık aklını başına alsın iyi bir koç ile sağlam oyuncular alıp artık başarıya giden yolu açsınlar. bizde usandık artık fb fırtınasından.
derim ki alın mahmudi'yi yada olmazsa anlaşın Aydın Örs ile derim.
Ayrıca gs yumruğunu masaya vurup ya cc ile şartları iyileştirmeli yada daha güçlü bir sponsor bulmalı.

afedersiniz ama tam 2 ucu .. değnek oldu bu takım.

ne küfür edebilecek kadar ufalırız ne de bu takıma bu saatten sonrayürekten inanırız.

yerliler harbiden yerli .

hüseyini katmıyorum.

UTANIYORUM.Çok ciddi söylüyorum utanıyorum.Bu şube geçen sene ulebte yarı final oynadı.Ligde 5.nci olmasına rağmen hiç bir dönemde bu kadar kötü duruma düşmedi ve şimdi çıkmış murat hocadan özür dileniyor.Artık tren kaçtı şube can çekişiyor.Kimler yönetiyor kimin elinde onu bile bilmiyoruz.Dedehayır denen kişide çıkmış bu şubeyi dipten çıkardım diyor.Gördük çıkmış halini...Bayanların şampiyonluğunda da erkeklerin başarısında da kimse tek başına başarısı değil.Yöneticilerin önce bunu anlaması lazım.Bir başarı geliyorsa bu taraftarlardan hademesine kadar herkesin başarısıdır.Bugüne kadar sustum ama birilerinin bu şubeyi yönetenlere hadlerini bildirmesi lazım.Kimse tek günlük galibiyetleri başarıları saymasın.MUrat hocayı kovduğumuzda 2.nci sıradaydık şimdi düştüğümüz hallere bakın. O gün murat hocanın kapı dışarı atılmasını isteyen arkadaşlara soruyorum.Buyrun çok sevgili hocamız koray mincinözlü hocamızı savunun...Çok yazık

burda basarı varsa veya gelecekse bu kimsenin şahsi basarısı olamaz.adı üstüne takım oyunu.ama türkiyede yoneticilik anlayısı bu herseyi ben bilirim ben yaptım ben yaparım.

İyiki süre bitti...

Maç bitti... Haftalardır "geliyorum" diyen hezimet geldi!

Uzun uzun yazmaya mecalim yok.
Benim içim acıdı... Buna kendimi hazırlamıştım ama, yinede acıdı...

18 Mart 2007'de F.bahçe'den 34 sayı fark yemiştik fakat, o gün Burak Sezgin'ler, Mithat Demirel'ler, üçüncü sınıf Amerikalılar vardı... "Onlar" çok güçlüydü, paraları çoktu, arada uçurumlar vardı, sonuç normaldi.

Peki bugün sonuç normal mi?

Yiğit Şardan sezon ortasında takımdan gönderdikleri Murat Özyer için "camiayı şampiyonluğa inandıramadı" dedikten sonra, göreve getirdikleri Koray Mincinozlu inandırabilecek miydi? İnandırabildi mi? Acaba kendileri inandı mı?

Ne büyük vizyon, değil mi?!

O gün bu takımı "şampiyonluğa oynatacak" vasıflara haiz bir koç getiremezler miydi? En azından rakibinden çekinmeyen, maçtan önce "sürpriz" yaparız demeyen... Galatasaray'ın bu kadroyla F.bahçe'yi yenmesi sürpriz mi olacaktı ki?.. Merak ediyorum mevcut kadrodaki oyuncuları yakından tanıyorlar mı?

Sitemim Koray Mincinozlu'ya değil. Zorla gelmedi, istifa etmek zorunda da değil... Ancak şube yönetiyorum diyenler bu sonuçların olabileceğini neden göremediklerini lütfen biraz düşünsünler.

Bu ülkeye "Galatasaraylı" Ahmet Robenson'la gelen basketbolda, Galatasaray öncü olmuştu. Öncülüğümüz uzun yıllardır kayboldu, peki ya bugün?..

Bu sıradan bir mağlubiyet değil.
Dinlemediler, belkide göremediler; geliyorum dedi ve geldi!..
İyiki süre bitti...

Uğur Deniz' Alıntı:
burda basarı varsa veya gelecekse bu kimsenin şahsi basarısı olamaz.adı üstüne takım oyunu.ama türkiyede yoneticilik anlayısı bu herseyi ben bilirim ben yaptım ben yaparım.
İşte benimde bahsetmeye çalıştığım bu.Dedehayır çıkmış bu şubeyi tek başıma dipten çıkardım diyor.Hangi takımımız deplasmanda adam gibi bir galibiyet alabilmiş.Bayanlar bile deplasmanda fark yerken gelip burda fark attılar.Biz böyle kazandık kupayı ve şimdi çıkmış birisi binlerce kişinin emeğinin olduğu bir kupada bunu ben başardım diyor.Helal olsun dedehayır bu mağlubiyetleri sana armağan ediyorum nasıl olsa senin eserin bunların hepsi...

abuk sabuk yazılar, başlıklar açmayalım. biz üç günlük kulüp değiliz, 104 yıllık tarihimiz var ve fenerbahçeden çok daha başarılı, gururlu, şerefli kulübüz. herkes eleştirilebilir kimsenin fikrine düşüncesine karşı olunamaz, ama Galatasarayı fenebahçenin karşısında kimse küçük düşürecek yazılar yazamaz, tabii eğer yazan gerçekten galatasarylıysa

Maç bitti... Haftalardır "geliyorum" diyen hezimet geldi!

18 Mart 2007'de F.bahçe'den 34 sayı fark yemiştik fakat, o gün Burak Sezgin'ler, Mithat Demirel'ler, üçüncü sınıf Amerikalılar vardı... "Onlar" çok güçlüydü, paraları çoktu, arada uçurumlar vardı, sonuç normaldi.

Peki bugün sonuç normal mi?

Yiğit Şardan sezon ortasında takımdan gönderdikleri Murat Özyer için "camiayı şampiyonluğa inandıramadı" dedikten sonra, göreve getirdikleri Koray Mincinozlu inandırabilecek miydi? İnandırabildi mi? Acaba kendileri inandı mı?

Ne büyük vizyon, değil mi?!

Re: İyiki süre bitti...

Ahmet Salih bey aynı şekilde yenilgiye bende kendimi hazırlayıp fazla üzülmeyeceğim demiştim ama olmuyor.

Bencede tamamıyle yönetimsel proplemlerimiz var iyi yönetilmiyoruz.

...

Gözünüzü kapatın ,derin nefes alın, eğer bir yerlere yazmak istiyorsanız Bayan Basket bölümünü tıklayın , tek yürek olun!

Aşkımız bu renklere , bu armaya !

Bu takım için mücadele eden insanları lütfen bu kadar aşağılamayın. İlk maçı biz aldık ikinci maçı onlar. Bu kadar basit. Seyirci bir güruh gibi tribünde yerini almış, küfürün bini bir para. Kolay mı böyle bir atmosferde oynamak. Hakemler basiretsiz yönetti, tekme tokat yaptıkları savunmaya göz yumdu, birkaç tane de çok ballı sayı attılar, özellikle ömer onanın ve emirin üçlükleri, salladılar girdi. maçta zaten oradalar koptu gitti. Ancak Milojeviç bu kadar yüzdeli oynarken kenarda oturtulması akıllara zarar. Murat Özyerin sezon başında oyun kurucu konusunda yaptığı büyük yanlışın acılarını çekiyoruz aslında. Koray hoca bu kadar derin bir kadroyu idare etme yetisini gösteremiyor, bu başka birşey, iyi oynayan oyuncuyu yanında unutuyor, açıkçası kıvıramıyor. Bu yıl için geçmiş olsun diyebiliriz, seneye ülkerin yan ürünü olmaktan kurtarmalılar Galatasarayı yönetenler. Film zaten Ülker kapandığında şampiyon kadronun omurgasının tamamını ve eurolig biletini Fb verdiğinde kopmuştu.