TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: Fb Ülker-GALATASARAY (Canlı)

Yunus Taylan' Alıntı:
Bu skora hiç şaşırmadım,bekliyordum!

Telekom maçına hocasız çıkarsak,belki o maçta 10 sayının altında fark yiyebiliriz!
Telekom Maçını Kazanma Şansımız çok ama çok az.Kazanırsak büyük sürpriz olur.Takıma inanıyoruz ama takımın durumu ortada.

Hoca çıkmış istediğimiz hücum setini hala oturtmuş değiliz diyor sezon bitmiş be adam! Oturtamıyoruz,yeteneksiziz desene...

Kaan Can Garip

Herkes, herkese taraftarlık dersi verir olmuş ne güzel.

Murat hoca'ya yaptığım haksızlıktan dolayı kendimden utanıyorum. onu mumla arıyorum.

ben bu kadar rezil basketbol oynatan bir hoca'ya daha şahit olmadım.

AYIPTIR !

Biz burda Murat hocaya sahip çıkmaya çalışırken her gün Özyer istifa konusu açanlar. bu kadar kötü sonuçlardan sonra bir defa bile Koray hoca istifa diyebildilermi?
Demekki bazılarının derdi Galatasarayın başarısı değil kendi adamının orda olması......

Yeniliriz,yeneriz o başkada böyle ezilmeyi ve böyle şahsiyetsiz bir oyunu hazmetmek zor,YAZIKLAR OLSUN...Yenilgilere alıştık alışmasına ama bu şahsiyetsiz duruşunuz bu formaya ihanetten başka birşey değil,Umarım çabanız zamanla bunada alışırlar üzerine değildir...Tekrar YAZIKLAR OLSUN...

kaptan skytürkte katıldığı programda savunma yapacağız demişti.bu mu yaptığımız savunma?

gerçekten AYIP!!!

hocanın mac sonu konusmasını dinledinizmi tam anlamıyla rezalet yazık ya hocaya bak sene bitti istediğimizi oyunu oynayamıyoruz setler oturmadı diyo yazık ya

3.periyota niye baskı yapmadan başladık?

Bugün Gravesle birlikte takımın en iyilerinden Milojevic niye bu kadar benchte oturdu?!

Graves,Altay ve Milojevic'i tebrik ederim...

Bu maça gelene kadar casaya, oyak'a, karşıyaka'ya nasıl yenildiğimizi düşünürsek bu sonucun normal olduğunu anlarız..demiştik çünkü murat hoca'yı beğenmeyenlere yıllardır çalışmamış, kariyerinde en ufak başarısı olmayan hocanın nasıl başarılı olabileceğini..bir fener maçıyla geldi bir fener maçıyla gider umarım..çünkü o olsa da olmasa da zaten sonuç belli..en azından milojeviç sevinir..

umutsuz olmayalım o kadar gün olur devran döner diyorum.

sonuçta yerli oyuncularımızın ne kadar yetersiz olması ve yabancılarımızın senelik olarak değişmesi her sene o deplasmanda şaşırmaya neden oluyor

fark çok oldu tabi ama üzülücek bişey de değil biz 3000 kişilik girişi olmayan kıytırık salonda bile onları baskı altına alırken onlarında bizi bu derece baskılamaları normaldir alabileceğimiz en doğal mağlubiyetti çok görmeyelim takıma güvenmeliyiz.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Yunus Taylan":58whcfma]Bu skora hiç şaşırmadım,bekliyordum!

Telekom maçına hocasız çıkarsak,belki o maçta 10 sayının altında fark yiyebiliriz!
Takıma inanıyoruz[/quote:58whcfma]

Nereye inanıyoruz?!!!

Bir dedim bu maça inanmak istiyorum ama başaramıyorum!Forumda; bu maça inanmayanlar buraya gölge etmesin diyenler oldu!

İnansak ne olur?Boş boşuna kendimizi kandırıyoruz!

Biz her zaman haklıydık.Murat Hoca'yı herkes istifaya davet ederken bunun yanlış olduğunu savunduk durduk.Forum'da kayıtlıdır herşey.Burada herkes birşey yazıyor ama yazılanların sadece %30'u aklı selim yazılar.%70'i fanatizim ruhuyla,yada başka sevdalar peşinde koşanların yazdığı yazılar.Herkesi istifaya davet edenler yine davet edeceklerdir birilerini Murat Özyer gitti şimdi onu arıyoruz diyorlar.

%30'luk kesimde bana katılacaktır.Önümüzdeki yıl bu takımın başına ilk önce Oktay Mahmudi getirilmelidir sonra transferlerini yapacaktır zaten.Ama bu takımın başına gelebilecek en doğru antrenör şuanda Oktay Mahmudi'dir.

yazıklar olsun
ancak sonucun bu olacağı en başından. bu pota altına bu sonuç 1 hafta öncesine kadar her yerde bu takıma iyi bir 5 numara alın diye söyledim durdum. bu takım play-off ta iş yapmaz.

Aldığınız mağlubiyetlerin takım kimyasıyla alakası yoktur.
Oyak-Karşıyaka-casa'ya takım kimyası diyorsanız Fener'den fark yiyince ne diyeceksiniz.Bahanelerin arkasına saklanarak bu takımı yönetemezsiniz ve Burak Barut olarak diyorum ki Yol Verin Gitsin !...
imzamı attım

O değil iddia da +5 handikap fener bankoydu resmen keşke oynasaydık kaçırdık +15 handikap koymalılar Galatasaray a bir dahaki sene gerçi +25 bile yiyor "ASLANLARIMIZ" o ayrı

son 1,5 dakika utanç gecesiydi tüm iyiniyetime karşın kişiliksiz oyun beni üzdü....Hele son üçlüğü atan o emir prezdiç' e dersini ayhan şahenk de vermelyiz

Ben Murat hoca'ya hırs sahibi değil diyordum, bir insan nasıl hırstan yoksun olurmuş Koray hoca sayesinde gördüm.

Hiçbir şekilde Galatasaraylılık duruşu denen bir şey yok kendisinde.

Şube oyuncak olmuş herkesin elinde. güç gösterisi yapıyor herkes.

Ama rezil ettiniz takımı, haberiniz olsun.

3. periyot baskı yok, 4. periyot baskı yok, e ne zaman baskı var hoca ? maç btti ?