TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: TBL 28. Hafta | FbÜlker - Galatasaray

Maçın hakemi Rüştü Nuran olduktan sonra!
Yenmek yenilmek önemli değil, onurunuzla mücadele edin sadece bunu istiyoruz!

Koray hoca'nın rotasyonu iyi ayarlaması lazım.

Bütün oyuncularımızı idareli kullanmalıyız . galibiyet ancak öyle gelir.

Doktor Rüştü Nuran bizim takımı ince ince kesecektir zaten, biz de Umut Gökgöz'ün dediği gibi hala bu adamların federasyonunu destekleyelim.

Ünlü güreşçimiz Yaşar DOĞU'nun bir maçında hakem sürekli rakibine çalışıyormuş. Bunun aldığı puanarın hiç birini yazmıyormuş. Rakibine ekstra puan veriyormuş. En sonunda rakibini tuş edip üzerine oturmuş ve demiş ki:"Bunu da sayma bakalım." İstersek Rüştü Nuran'ı da yeneriz. İsterse sarı-laci formayla çıksın.

Anlamıyorumki koskoca Galatasaray Spor Klübü böylesine mimlenmiş bir hakemin maça atanmamasını sağlayamıyormu bu kadarmı acizler.

Bir de farklı açıyla bakalım!

Rüştü Nuran'a rağmen,federasyona rağmen,herşeye rağmen bu maçı alırsak o zaman neler olur! düşüncesiyle bu maça bakalım...

Zoru seven bir taraftara ve oyunculara sahibiz,geriye kalan tek şey inanmak ve istemek.

Rüştü Nuran adını duyduktan sonra hiç umudum kalmadı..Düşünsenize maçın son anlarına kafa kafaya girildiğini.. Ayhan Şahenk'teki bayanlar normal sezon maçına gidenler ya da izleme şansı bulanlar ne demek istediğimi anlarlar. O maçta en küçük bir küfür yokken maçı durdurup soyunma odasına gitmiş, ortamı iyice gererek az kalsın maçı tamamlanmayacak hale getirmişti..Küfüre karşı tutumunun tutarlılığını ve hassasiyetinin ne derece istikrarlı! olduğunu bu akşam göreceğiz.

Rüştü Nuran yönetmesin Mahmut Uslu veya Tanjeviç yönetsin yemin ediyorum razıyım en azından bu kadar uyuz olmayız
Skandal Turgay dan ne beklersiniz bide bu adamın elinden kupa aldık daha yeni,resmen Galatasaray düşmanı ve bu antipatisini beyan etmiş bi federasyonun liginde başarı ancak oyuncuların insanüstü performansına bağlı ve bu akşam öyle bir performans bekliyorum.

Guroviç bunun yüzüne tükürmedimi, hatırladığım ondan sonra düzeldi. yine sapıtırsa birisi (Erdem olabilir) gitsin yüzüne tükürsün ondan sonra güzel maç yönetiyor.

arkadaşlar bizim takımımızın bu maçta şansı çok az ne yazikki semih erden, widmar,ömer aşık,mirsad, oğuz savaş fb ülker in pota altı bizden çok iyi hüseyin beşok bunların hepsinden daha iyi tamm ama bir tek adam 40 dakika savaşamaz bunlarla.
dejan milojevic ve cemal eğer baya bir verim verirlerse belki bir şansımız olabilir. Tabi deplasmanda oynanamamızda ayrı bir sorun!
dış oyuncularımızm çok iyi ama iyi savunma için iyi pota altı savaşı gerekiyor.
umarım mükemmel bir savunma savaşından sonra galatasarayım beni utandırır.

bu maçı yaptım normal süresi 65-65 biten maçı 99-89 kazandık en skorer isim 31 sayıyla GRAVES oldu atkins ise maçın yıldızı 20 sayı 11 asist 7 top çalma 1 ribaund istatistiğiyle göz kamaştırdı tek ezildiğim nokta ribaundlardı :) darısı akşama :p

En büyük rakibimiz kendi öz güvenimiz ve Rüştü Nuran. Gerisi hikaye aslında.

özgüven iyi savunma yaptıkça oluşur fb de pota latı zafiyetimizi iyi biliyor hüseyinin üzerine oynayacaklardır.

Rüştü Nuran ismi açıklandıktan sonra maçın "bağlanmaya" çalışıldığı aşikar oldu. Ne de olsa bu maçı F.bahçe Ülker'in muhakkak kazanması lazım, aksi halde olası bir eşleşmede 1-0 geride başlayacaklar ve yarı finalde elenirlerse "Euroleague takımı" imajları sarsılacak!

Rüştü Nuran'ın geçmişi belli ve daha geçen hafta yaptıkları ortada! Üzücü olan şube içinde bu atamaya hiç kimsenin ses çıkatmaması. Zira adam besbelli önceden belirlenmiş bir amacı ifa etmesi için "görevlendirilmiş". F.bahçe Ülker olurda zora girerse "destek kuvvet ünitesi" hazır!

Ayhan Şahank'teki maça Türkiye'nin şu anki bir numaralı hakemi Recep Ankaralı'yı atasınlar ve ortada bir maç yönetsin.

F.bahçe Ülker'in ev sahibi olduğu Abdi İpekçi'de etki altına girmeye son derece müsait skandalların hakemi Rüştü Nuran "görevlendirilsin"!

Turgay Demirel federasyonuna desteğe devam!..

hüseyin yine şovunu yapar bugün.muhteşem denilen pota altı yine iflas eder fenerbaçe ülker'in.birşeyler kapsınlar enazından gençler hüseyin den
.birde bizlik bir durum yok onlar düşünsün biz ilkmaçı aldık.kazanamazlarsa onlar büyük sıkıntıya düşerler biz değil.hosley,graves,hüseyin taraftarın olduğu maçlarda yüksek performans gösteren oyuncularımız.umarım koray hoca bjk maçındaki gibi milo'yu ilk beşte başlatır.milojevic'in de oyunun içinde olması gerekiyor.zaten diğer oyuncularımız gereğinden fazla dışşut kullanıyor.

birde hakem konusuna değinmek istiyorum hakem gerçekten fenerbahçe taraftarıdır.bu kendisinin galatasaray düşmanı olduğu anlamına gelmez fakat yaşananları herkes biliyor ve 10bin kişinin geleceği bir maçta keseratar yada ankaralı gibi tecrübeli hakemlerin olmamasıda ayrı bir konu.bu maçı yönetmeyecek hangi maçı yönetecek bu hakemler merak ediyorum.unutmasınlar ki biz efes değiliz.