TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: TBL 28. Hafta | FbÜlker - Galatasaray

Allah'ım delireceğim ya yine mi rüştü nuran tekerleğini verdiler maça..bu adam inşallah köstek olmaz bize..Takımımızda lütfen inancını tam anlamıyla koysun ortaya bu galibiyete çok ihtiyacımız var

Bu maçta Milojevic,Cemal ikilisinden en az bir tanesi sürekli sahada olmalı. Şuta dayalı bir takımız ve tek silahı şut olan bir takımı yıkabilmek çok kolaydır. Şayet pota altından oynama yeteneklerine sahip Cemal ve Milojevic bugün fazla süre alamazsa bugün işimiz çok zor bence.

Koray bey,lutfen kulunuz,koleniz olayım ki su Cemal Nalgayi oynatmayin bu macta..Omer Asigin veya Semihin Cemali denize dokmesini gormeyi istemiyorum...Maca 1 saat kaldi gsbaskete girermisiniz bilmem ama Cemali lutfen mumkunse oynatmayin..hatta sezon sonu gonderin.

Erman Korkmaz' Alıntı:
Koray bey,lutfen kulunuz,koleniz olayım ki su Cemal Nalgayi oynatmayin bu macta..Omer Asigin veya Semihin Cemali denize dokmesini gormeyi istemiyorum...Maca 1 saat kaldi gsbaskete girermisiniz bilmem ama Cemali lutfen mumkunse oynatmayin..hatta sezon sonu gonderin.
Tam tersine Cemalin muhakkak süre alması gerekir.Sertliği kim sağlayacak , gerektiğinde sert faulleri kim yapacak , ribaundları kim karıştıracak tabiki de Cemal.Takımda savunma yapacak adam yok doğru dürüst o yüzden Cemal oynamalıdır.

Beyler maca cikiyorum haznedardan..haydi insallah sunlara bir guzel derslerini verecegiz..bu arada 5 kisi gidiyoruz maca..var mi gelen varsa bizim benchin arkasinda olacagiz...haydi rastgele

macı izlemicem çünkü kahrolmak istemiyorum ama yenersek spormax'te tekrarını ayaklarımı uzatıp izleyecegim :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Sercan Özbek":2ydjl5kx]Tufan ne zaman oynayacak play-offlar mı bekleniyor ? Bilgisi olan var mı ?

Takımla birlikte çalışmalara başladı diye biliyorum ama, bilmiyorum. :)[/quote:2ydjl5kx]
Takımla çalıştığını bildiğim için sordum zaten :)