TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

ULEB CUP dan da alnının akıyla çıkan takımımız bu maçla lige dönüyor. Ligde artık son 3 maç.. Üzerimizde bir yorgunluk olacağı kesin.. 4 günde 3 maç oynayıp, üzerine bir de yolculuk yapıyoruz.. Hafta içi ve erken saat olduğundan yine taraftar problemi yaşanabilir.. Kazanmak zorunda olduğumuz bir maç daha...

Re: Galatasaray C.C- Mersin BSB / 16 Nisan 2008 Çarşamba /19.00

abi maç mutlu akü selçuk üniversitesiyle..

Re: Galatasaray C.C- M.A.Selçuk / 16 Nisan 2008 Çarşamba /19.00

Maçımız 23 nisan çarşambaya ertelendi hayırlı olsun doğru olanda buydu.

Murat Şimşek' Alıntı:
Maçımız 23 nisan çarşambaya ertelendi hayırlı olsun doğru olanda buydu.
Bu ertelemenin altında; Fener Ülker´in Kepez deplasmanını ertelerken belki yutarlar diye Galatasaray ve Beşiktaş´ın maçlarını da erteledik açıklamasını yaptık ama pek yutmadılar, şimdi Türkiye´ye pazartesi günü gelen bir takıma çarşamba maça çıkman gerek desek yaptığımız çifte standart kabak gibi ortaya çıkacak, zaten zamanında KSK maçında bir kazık atmıştık Galatasaray´a, en iyisi bu maçı erteleyelim düşüncesi yatıyor olmasın.

Tamamen katılıyorum onur abi pazatesi gelen bi takımı çarşamba maça çıkarmayı anlaşılan kimsenin gönlü razı gelmedi oyuncularmızda insan robot değil ki... :)

Murat Şimşek' Alıntı:
Tamamen katılıyorum onur abi pazatesi gelen bi takımı çarşamba maça çıkarmayı anlaşılan kimsenin gönlü razı gelmedi oyuncularmızda insan robot değil ki... :)
üstelik o oyuncular neredeyse 3 gün üst üste maç yapmışken bencede karar doğru şimdi oyak reno yu yenmeliyiz

Re: Galatasaray C.C- M.A.Selçuk / 23 Nisan 2008 Çarşamba

23 Nisan olması çok iyi olmuş.O gün liseler tatil üniversiteler de öyle sanırım.Ertesi günlerde sınavı olanlar bütün gün çalışabilir de :p Eğer yönetim de biletleri pahalı tutmazsa Efes maçı öncesi kayıpsız geçmemiz gereken bu maçta 2-3 bin kişiyi yakalayabiliriz Uleb sonrası ilk iç saha maçımız sanırım.Dolu salon hem teşekkür hem de Efes maçı öncesi moral olur.

hep federasyonu kötülüyorduk..bu kez gayet güzel bir tarih vermişler..bu doğru bir hareket

normalde tabiki ordayız.umarın tatil olması diğer arkadaşlarımızıda gelmeye yöneltir

Planlarım alt üst oldu. Takım Salı günü okula gelecekti maç ertelendi diye gelemiyorlar. :(

kesinlikle geliyorum

Geçen yıl Ahmet Cömert'teki maça gitmiştim..

Boddicker bizlere çok canayakın bir tavırla yaklaşmıştı..

Fitch'in oynamadığı maçı kazanmıştık..

Bu yıl da kısmet olursa Siyavuş yollarını aşındıracağız..

Peşinden !!

Tugay Aktepe' Alıntı:
Geçen yıl Ahmet Cömert'teki maça gitmiştim..

Peşinden !!

Evet Turgay, ben de maçtaydım.. Boddicker cana yakın davranmıştı da Bora Sancar tribünle diyaloğa girmişti.. Herhalde karıştırmıyorumdur.. Yöneticileri de şeref tribününde ufak tefek olaylar çıkarmıştı.. Net hatırlıyorum..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":v5duda1r]Geçen yıl Ahmet Cömert'teki maça gitmiştim..

Peşinden !!

Evet Turgay, ben de maçtaydım.. Boddicker cana yakın davranmıştı da Bora Sancar tribünle diyaloğa girmişti.. Herhalde karıştırmıyorumdur.. Yöneticileri de şeref tribününde ufak tefek olaylar çıkarmıştı.. Net hatırlıyorum..[/quote:v5duda1r]

Evet Emre Abi, çok iyi hatırlıyorsun.. :)
Bora Sancar çok kaşınmıştı o maçta..Tabii yöneticileri de şeref tribününü karıştırmıştı.Şimdi Kepez'de oynuyor ama Ayhan Şahenk'te pek süre alamadı.
Aslında Bora gibi Galatasaray'a antipati ile yaklaşan bu ligde her takımından en az 1 oyuncu var.
Ama etkilerine karşılık her zaman tepki görüyorlar. 8)

maçın saatini söyler misiniz?maça izmitten geleceğim dilerim maç öğle saatindedir

Bu maçı Galatasaraylı kardeşlerimize armağan edelim hadi :) Selçuk Üniversitesinin takdir edersiniz ki ÇOCUK taraftarı yoktur :D Bizim var bizim var.. Bu maç bizim olmalı =)

Saat kaçta diyen arkadaşlar;

Maçın saati 23 Nisan günü Sabah Namazı vaktine kadar belli olabilir,değişebilir.
Saat 18:00 derler bir bakmışsın 19:00 olmuş..
Salona girersin 20:00'de maç başlar..

Kendine ÖZERK diyenlere...

Herkes bu zor gununde takımmızın müsait olanlar maça gittsin lütfen şuanda herşeyi unutalım ve destek verelim takımımıza