TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

Re: Galatasaray C.C- M.A.Selçuk / 23 Nisan 2008 Çarşamba

Berkay Bindal' Alıntı:
Bugün Biletix'e bilet almaya gittim Galleria'ya ama satıcı bana bilet kalmadığını söyledi. Sadece pota arkası satışa çıkarılmış ve onlar da tükenmiş dedi.
Biletler gerçekten tükendi mi yoksa bir biletix skandalı daha mı ?
Gel de sövme ya! Önce Beykoz sonra Fener bugün de Selçuk Üni. maçı. Eğer yönetim biletix rezaletlerine göz yummaya devam ederse rezaletlere halkalar eklemek anılan kuruluş için zor olmaz.

sırf seneye şu biletix denen karaborsacı kurulusa prim tanımamak için ne kadar kombine varsa alıcam zaten yeter ki 1 kurusum bile onlara gitmesin.

Semih Ural' Alıntı:
sırf seneye şu biletix denen karaborsacı kurulusa prim tanımamak için ne kadar kombine varsa alıcam zaten yeter ki 1 kurusum bile onlara gitmesin.
Aynen kardeşim :( yeter artık ya :(

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Berkay Bindal":1272opa1]Bugün Biletix'e bilet almaya gittim Galleria'ya ama satıcı bana bilet kalmadığını söyledi. Sadece pota arkası satışa çıkarılmış ve onlar da tükenmiş dedi.
Biletler gerçekten tükendi mi yoksa bir biletix skandalı daha mı ?
Gel de sövme ya! Önce Beykoz sonra Fener bugün de Selçuk Üni. maçı. Eğer yönetim biletix rezaletlerine göz yummaya devam ederse rezaletlere halkalar eklemek anılan kuruluş için zor olmaz.[/quote:1272opa1]

Evet abi bir hevesle bilet almaya gidiyosun ama var olduğunu bileti alamamak koyuyor insana. Hevesini kaçırıyor. Ama takımımızın desteğe ihtiyacı varsa ve hele hele yarın da tatilse gitmemek gibi bir mazeretimiz olamaz. Hep destek tam destek!

Abi bu arada sen hocamın mail adresini istemiştin o konu kilitlenmiş. Hocamla bugün kavga ettim başka bir sebebten dolayı, zaten mail adresi yoktu bende bu saatten sonra da isteyebileceğimi sanmıyorum :) Ama o gün galiba ortamı biraz gereksiz yere gerdim. Sonuçta bu site babamın sitesi değil ve sitenin kuralları varsa bana düşen ya kurallara uymak ya da çekip gitmektir. Bize de uymak düşüyo demek...

hep destek tam destek..takımımızın , Murat hocanın yanındayiz..kötü gün taraftarıyız biz, takımımız iyi de olsa kötü de olsa yarın o salon dolmalı bi şekilde..destek , destek diyorum başka da birşey diyemiyorum..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
hep destek tam destek..takımımızın , Murat hocanın yanındayiz..kötü gün taraftarıyız biz, takımımız iyi de olsa kötü de olsa yarın o salon dolmalı bi şekilde..destek , destek diyorum başka da birşey diyemiyorum..

Evet abi..

Biz farkımızı iyi günde değil kötü günde gösterirsek ileride başarı sevinçlerini haketmiş oluruz..

Şimdi tek yapabilceğimiz onlara destek olmak birilerini göndermek veya tavır almanın zamanı değil sonuna kadar destek aslanlara!!!

Murat Şimşek' Alıntı:
Şimdi tek yapabilceğimiz onlara destek olmak birilerini göndermek veya tavır almanın zamanı değil sonuna kadar destek aslanlara!!!

Böyle mesajları özledik..

Haydi renktaşlar !!

Çocuk bayramı sebebiyle aktiviteler olacak mı?Forma dağıtma vb. :)

Galatasaray Cafe Crown?un başarılı oyuncusu Hüseyin Beşok, yarın oynanacak Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçı öncesinde sitemize değerlendirmelerde bulundu.

Hüseyin Beşok, Avrupa?da kazanılan başarının ardından lige istedikleri dönüşü yapamadıklarını belirterek, ?Önümüzde kendi sahamızda oynayacağımız Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi ve Efes Pilsen maçları var. Bu iki maçı da kazanarak normal sezonda ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz? dedi.

Geçirdiği apandisit ameliyatı sonrasında, ULEB Kupası maçları ile tekrar sahalara dönen Hüseyin Beşok, sakatlığı ile ilgili olarak ?Şu an için idman ve maç eksiğim olduğu bir gerçek. Dizimden de bir sakatlığım var. Çok ciddi bir sakatlık değil ama rahatsızlık veriyor. Bu saatten sonra bunlara aldırış etmeden oynamam gerekiyor. Çünkü zaman az ve playoff?lara hazır girmeliyim? diye konuştu.

Playoff?ta rakip ayırt etmediklerinin altını çizen Hüseyin Beşok, ?Kim gelirse gelsin bizim için fark etmez. Bizim hedefimiz bu işi sonuna kadar götürerek, mutlu sona ulaşmak? dedi.

Son olarak taraftara da yarın ve hafta sonunda oynanacak olan maçlar için çağrıda bulunan Hüseyin Beşok, ?Uzun zamandır taraftarımızın önünde oynamadık. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi ve Efes Pilsen maçlarında taraftarımıza da çok iş düşüyor. Ayrıca bizim maçımızdan önce bayan takımımız, Beşiktaş Cola Turka ile karşılaşacak. Taraftarlarımız yarın salona gelerek bize destek vermeli ve bize güvendiklerini göstermelidir? diyerek sözlerini noktaladı.

Arkadaşlar bugün salonu doldurmak zorundayız, futbol takımımız, başkan ve yönetim kurulumuz tam kadro salonda olacaklar!!!
HERKES MAÇA!!!

uzun ve sıkıntılı yıllardan sonra avrupa'ya çıkan ve genlerinden aldığı kudretle hemen yarı final yapıveren dişi ve erkek aslanlarımızın bu gala gecesinde onlara teşekkür etmek için çok güzel bir fırsat. umarım taraftar bu fırsatı değerlendirir ve playofflar öncesinde takıma "arkanızdayız" mesajını verirler.

ultrAslan ´lar Carsiyi dövmeye gidmisdir..
nede olsa 20 tane bjk li viln vardi salonda..
kac kac durum

Smaçlar alley-ooplar havada uçuşuyo valla..Savunma olmadığı için 100ü rahat buluruz merak etme Mustafa..