TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

Re: Galatasaray C.C- M.A.Selçuk / 23 Nisan 2008 Çarşamba

23 nisan olduğu icin biletleri bedava yaparlar

Her zaman olduğu gibi yine 5 arkadaşımla beraber orada olacağız takımımızın bizlere ihtiyacı var iyi günde kötü günde onlarla olmalıyız

Bu maçı almaktan başka çare yok.Birde 23 Nisan olunca GS'nin bizim gibi taraftarları düşünerekten daha iyi oynayacaklarını umarız :p :).İnşallah alırızda maçı bize tam baryam havası yaşatırlar :)

bir kaç haftadır ündien arkadaşlarla bu maça gelemeyi planlıyoduk.Dünkü malubiyetten sonra baya yıkıldım ve çok kızdım.Ama madem biz bu yola baş koyduk,madem bir hedefimiz var bu yolda takımımızı yalnız bırakmayacağız önce selçuk,sonra efes sonrada play offlarda takımımızın yanında olacağız

Kewin Braswell'i doğru düzgün savunursak alırız bence bu maçı..Hite oynar mı bilmiyorum ama bu kadoyla dahi bu takımı yenmemiz lazım..

Arkadaşlar koca bir sezon bitiyor eğrisiyle doğrusuyla, şimdi o kötü bu kötü demek yerine takıma destek olmalıyız!!!
Daha hiçbir şey kaybetmedik!!!
Çarşamba günü aslanlar gibi salonda olacağım önce kızlarımıza sonrada aslanlarımıza destek olacağım!!!
HERKES MAÇA!!!

Gelioruz Eyüp abi:)Perşembe okulda yokk kesin geliyoz:)Sonra cumartesi efes ve pazar da samiyene:Dpara gitcek hep ya:S ama olsun yenelimde:D

Bayan maçına yetişebilirmiyim bilmiyorum ama bu maçta tribündeki yerimi alıcam.

M.A.SEL.ÜNİ. de ligde kaldı bunlarda rahat oynayacaklardır,Oyak Reno'dan farkları savunma yapmıyorlar.

Moral karşılaşması olsun bizim için....

arkadaşlar erkeklerin maçı saat 19.30 da ayrıca bilet iki maçlık kombine yani hem bayanların hem erkeklerin bilet fiyatı 5 ytl

gunlerdir oldugu gibi GALATASARAY dolu bir gun bizi bekliyor...
sabah 10:30 da florya da futbol takımının idmanı, 17:30da bayan basket daha sonra da erkek takımımız...

O gün yine
GALATASARAY´imizin PESINDEYIZ!!!!!
insallah aliriz maci....
ayhan sahenkte olanlar sesinizi cok harcamayin.....
PAZAR GÜNÜ F5 macimiz vAr!

Bir rahat maç izleyelim. Avrupa ile ilgili bir pankart hazırlayabilir miyiz? Hazırlamak gerek, gs basket görev başına :)

geçen senede böyle birşey olmuştu ilk önce ahmet cömertte erkekler mutlu akü ile oynamış ve kazanmıştı hemen arkasından bayanlar bjk ile oynamış ve kazanmıştı.İnşallah bu yarın da böyle olur

Bugün Biletix'e bilet almaya gittim Galleria'ya ama satıcı bana bilet kalmadığını söyledi. Sadece pota arkası satışa çıkarılmış ve onlar da tükenmiş dedi.
Biletler gerçekten tükendi mi yoksa bir biletix skandalı daha mı ?

Berkay Bindal' Alıntı:
Bugün Biletix'e bilet almaya gittim Galleria'ya ama satıcı bana bilet kalmadığını söyledi. Sadece pota arkası satışa çıkarılmış ve onlar da tükenmiş dedi.
Biletler gerçekten tükendi mi yoksa bir biletix skandalı daha mı ?

berkay sakın aldanma.
mutlaka maç günü salona git.