TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

Re: Galatasaray C.C- M.A.Selçuk / 23 Nisan 2008 Çarşamba

bu maç 23 nisan için düzenlenen bi şov maçı havasında geçiyor :) mükemmel şov yapıyoruz özellikle gaines ilk yarı 52-30

Emre Doğan' Alıntı:
Smaçlar alley-ooplar havada uçuşuyo valla..Savunma olmadığı için 100ü rahat buluruz merak etme Mustafa..
İnşallah.. Zaten Mutlu Akü ' nün yabancıları yarın gece gidiyormuş. Hepsi ayrı bir alemde.

İlk yarı itibariyle göze batan istatistikler;

C. Owens 9s 2r
C. Gaines 9s 5r
Murat Kaya 8s 3r
Dee Brown 5s 7a
Cenk Akyol 7s
Erdem Türetken 6s 3r

Maç içinde geçen smaçlar harika... Çok atletik oyunculara sahibiz :p Charles Gaines'in yaptığı ters windmill harikaydı gerçekten.Dee Brown'un yaptığı 7 asist dikkat çekici ki zaten 10 asist yapar ve double double yapıp maçı bitirir gibime geliyor.Britton Johnsen oyunda kaldığı sürece gayretliydi.Hepsi de beklenildiği gibi oynuyor şuana kadar.Maç zevkli tek pota maç oluyor zaten.15-20 farkla maç biter.

30 sayı yaptık farkı sonra tekrar 22 oldu ama yedek takımı sahaya sürdük :)

Takımım adına hiç birşey göremedim.bu nedenle ikinci yarıyı izlemiyorum.bize şov amaçlı bir maç lazım değil.Murat hocanın hala arkasındayım ancak bugün gerçekten yanlış bir yol izledi.as oyunculardan dee-owens gibi yıldızların şovunu izleteceğine cemal,fatih britton gibi oyuncuları play-off öncesi bize gösterme fırsatı verebelirdi.onlardan gelecek harekette rotasyonu genişletebilirdi.
dee ve owensla 50 sayı fark atacağıma cemal ve fatih le 2 sayı ile kazanmayı sahada son durumlarını görmeyi tercih ederdim.ilk yarı boyunca izledim maçı ve futbol takımından kimseyi göremedim buda başka bir soru işareti.

Uzun süredir bu kadar sıkıcı ve berbar maç izlememiştim.Maçın çoğunu izlememeyi tercih ettim.Sıkıcı bir maçtı kazandık sanırım Efes maçını kaybederiz 6. oluruz Fenerle eşleşiriz sanırım oyuncularımız b unu istiyor.5. olup Telekomla eşleşmemek istemiyorlar gibi bir havaları var.

Arda Öztürk' Alıntı:
Takımım adına hiç birşey göremedim.bu nedenle ikinci yarıyı izlemiyorum.bize şov amaçlı bir maç lazım değil.Murat hocanın hala arkasındayım ancak bugün gerçekten yanlış bir yol izledi.as oyunculardan dee-owens gibi yıldızların şovunu izleteceğine cemal,fatih britton gibi oyuncuları play-off öncesi bize gösterme fırsatı verebelirdi.onlardan gelecek harekette rotasyonu genişletebilirdi.
dee ve owensla 50 sayı fark atacağıma cemal ve fatih le 2 sayı ile kazanmayı sahada son durumlarını görmeyi tercih ederdim.ilk yarı boyunca izledim maçı ve futbol takımından kimseyi göremedim buda başka bir soru işareti.
Arda fikirlerine katılmamak elde değil. Fatih, Cemal vb isimleri yumurta kapıya dayanınca sahaya sürmemek gerek. Sonuçta play off serisinde benchten gelecek katkı çok önemli. Bana göre maçın en önemli istatistikleri 6 oyuncunun çift hanelere ulaşması ve Dee´nin 12 asist ile oynaması.

Futbolcuların gelmemesini fazla büyütmemek gerek. Eğer sırf futbolcuları görmek için salona giden olduysa; Galatasaray´ın sadece futbol takımından ibaret olmadığını, farklı branşlarda da mücadele ettiklerini anlamışlardır. Yapılan bu duyuruyu "beyaz yalan" olarak nitelendiriyorum. Beyaz yalandan da kimseye zarar gelmez.

Re: Galatasaray C.C: 89 - M.A.Selçuk: 71

Galatasaraylı futbolcuları görmek için giden seyirci sayısına bakınca daha vahim bence.

Burak Barut' Alıntı:
Uzun süredir bu kadar sıkıcı ve berbat maç izlememiştim.Maçın çoğunu izlememeyi tercih ettim.
Burak bu sözüne hiç katılmıyorum sıkıcı ve berbat bir maç değildi.Sadece rahat kazanacağımız belli olan bir maçtı ve maç içerisinde yapılan smaçlar asistler rahat oyun bizim açımızdan sevindiri ve güzeldi.Ve hala neden berbat dediğini anlayamadım.Hadi sıkıcı demeni anladım çekişmeli olmadığı için mücadele olmadığı için dersin anlarım...

Şimdi 6. olmamız gayet mantıklı.Sonuçta telekomla eşleşip 1-1 berabere başlamak zor bir takımla eşleşmek yerine fb ile eşleşmek daha doğru zaten şampiyon olmayı hedefleyen bir takım fbyi rahat geçer.Yok öyle bir hedefi yoksa playoff ilk eşleşmede eleniriz.

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2gyxez5o]Uzun süredir bu kadar sıkıcı ve berbat maç izlememiştim.Maçın çoğunu izlememeyi tercih ettim.
Burak bu sözüne hiç katılmıyorum sıkıcı ve berbat bir maç değildi.Sadece rahat kazanacağımız belli olan bir maçtı ve maç içerisinde yapılan smaçlar asistler rahat oyun bizim açımızdan sevindiri ve güzeldi.Ve hala neden berbat dediğini anlayamadım.Hadi sıkıcı demeni anladım çekişmeli olmadığı için mücadele olmadığı için dersin anlarım...

Şimdi 6. olmamız gayet mantıklı.Sonuçta telekomla eşleşip 1-0 yenik başlayacağımıza fb ile eşleşmek daha doğru zaten şampiyon olmayı hedefleyen bir takım fbyi rahat geçer.Yok öyle bir hedefi yoksa playoff ilk eşleşmede eleniriz.[/quote:2gyxez5o]

Burakcım telekomla eşleşirsek 1-0 geride başlamıyoruz yalnız.. ilk maçı biz kazanmıştık..

Re: Galatasaray C.C: 89 - M.A.Selçuk: 71

Pardon abi ya unutmuşum iyice uçtum ben... Kafa mı kaldı sınavlardan! Neyse yine de fark etmez fb ile eşleşelim ilk playoff serisinde eleyip şampiyon olalım hem fb ile eşleşip onları elersek takım havaya girip yine beklediğimiz performansı yakalayabiliriz.