TBL 28. Hafta | Galatasaray CC 95 - 84 Beşiktaş Cola Turka

Re: GALATASARAY-Beşiktaş (Canlı)

Aslan yürekliler hepinize teşekkürler. Alınlarınızdan öpüyorum. Mücadeleci ruhunuz yeter. Son maçlarıda alırsak playoff lara büyük ihtimalle kalırız ve orada da bir çok takımın canını yakarız.

Can Altay' Alıntı:
Darius'un mücadelesini izlerken gözlerim yaşardı resmen...
Yaşarmicak gibi mi? ben bu maçta oynamalı derken onunda oynamayı bu kadar isteyeceğini tahmin edebiliyodum.Beni yanıltmadı.onu sevenleri yanıltmadı.Oynamak zorunda mıydı kesinlikle değildi başkası olsa ipodunu kulağına takar tribünden izlerdi.

Bu maca gidemedim ne yazikki ama Bornova macina gitmeyen fenerli olsun.Bornova macinda o salon full cekmezse yaziklar olsun.

ALNIMIZIN AKIYLA!

kalan tüm maçlarımızı alırsak ki hepsi alınabilecek maçlar gözüküyor play offlara kalırız diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu maçta sadece beşiktaşı yenmedik!

1. Maçın bu saatte oynanmasını isteyen spormaxi yendik.
2.Maçı bu saatte oynanmasına izin veren fenerasyonu yendik.
3.Maçın rezalet hakemlerini yendik.
4.Sakatlıkları yendik.
5.Beşiktaşı yendik.

Helal olsun oyunculara başta Darius'a.Maçı izlerken gözlerim yaşardı ölmek ile dirilmek herhalde böyle bir şeydir.

Hakan Beytemur' Alıntı:
Arkadaşlar bu maçta sadece beşiktaşı yenmedik!

1. Maçın bu saatte oynanmasını isteyen spormaxi yendik.
2.Maçı bu saatte oynanmasına izin veren fenerasyonu yendik.
3.Maçın rezalet hakemlerini yendik.
4.Sakatlıkları yendik.
5.Beşiktaşı yendik.

Helal olsun oyunculara başta Darius'a.Maçı izlerken gözlerim yaşardı ölmek ile dirilmek herhalde böyle bir şeydir.

aynen renkdaşım şu mac akşam olsa bu bjkyi 30 sayı farkla yenerdik.

Bu benim takımım işte ya, yenilse de yense de gurur duyduğum, armanın hakkını veren takımım benim. İşte ruh budur!