TBL 29. Hafta | Oyak Renault 83 - 78 Galatasaray CC

Re: OYAK: 83 - GALATASARAYIMIZ: 78

biz her türlü destegi vermeliyiz onlar da o formanin hakkini vermeli. zaten Play off ceyrek finalinde elenirsek...düsünmek bile istemiyorum :shock: orda ne Murat hoca kalir ne de bir yabanci..bekleyelim ve görelim.

Fitch öyle Fitch böyle Fitch şöyle..
Fitch disiplinsiz..
Fitch vurdumduymaz..
Fitch profesyonel değil..

Fitch şu Oyak maçını tek başına alır götürürdü !! Hala Fitch'e laf söyleyin..
Onun sayesinde geçen yıl DÖRDÜNCÜ !! olduk ve bu yıl Uleb'e gittik..
Gel de arama böyle winner,skorer bir oyuncuyu..

Müstehaktır değer bilmeyenlere bu mağlubiyet !!

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki takım uleb de dahil birtek gran canaria ile burda oynanan maç hariç ikinci yarı, kazandığı maçlarda dahil olmak üzere rezalet durumda. Bence tek sorumlu murat özyerdir. takımlar mac oynadıkça daha iyi oynayacağı yerde biz geriyo gidiyoz diğer takımlarda oyuncular birbirine alıştıkça daha iyi oynamaya başlayınca durum kaçınılmaz oldu. gs kazandığı zamanlarda bile murat özyeri eleştirdim.
takıma ekstra bir oyun kazandıramiyo. yani bence takım antrenorsuzde cıksa bu kadar oynar tıpki futboldaki gibi

ayrıca play oof hesaplarındaki yorumlarım gibi 7 olmak bence daha avantajlı sonucta saha avantıjımızın olmayacağı kesin bari seyircisiz takımlardan biriyle oynayalım.... seyircili takımlarla finalde oynamak daha iyi.ve şunu soyluyum yensende yenilsende seni seviyoruz galatasaray....

Sorun Efes'in onu bunu yenmek değil.Bir söz var ya 'bir musibet bin nasihattan iyidir.' diye.Bizim takımımıza baktığımızda ne nasihatların ne de sayısız musibetin ders olmadığını görüyoruz.Allah aşkına biz Spurs falan mıyız da maç seçiyoruz.Bu takım motive olmadan çıkıyor böyle maçlara ve özellikle dış sahadakileri kaybediyoruz.Benim için bazı şeyler galibiyetten de önemli.galatasaray forması sahaya çıktığında o formaya yakışan mücadeleyi görmek önemli.Bu maçı izleyemedik;ancak bu şekilde kaybettiğimiz diğer maçlara baktığımız zaman mücadele etmediğimiz ortada.Bu yüzden tepki gösterenlere hak veriyorum.

Bir de bu takım m-böyle maçlara motive olmadan çıkıyorsa eğer,suçu sadee oyuncularda aramamak gerekir.Tekrar hatırlatmak istiyorum,bunu bu maça özel değil,genel olarak söylüyorum.

Gökce Başaran' Alıntı:
Benim için galatasaray erkek basket takımı bitmiştir.Artık ne formasını alırım, ne de ellimden gelen çabayı gösteririm.Maça bile gitmicem şaun ki kararım budur.Çok sinirli ve üzüntülüyüm ağlıcam biraz daha zorlarsam...

Değmezmiş...

Aynı cümleler içimden geçiyor.Dershaneden kaçıp şu takımı takip etmek için geldim asıl bana yazıklr olsun.

Murat Şimşek' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1od6q08n][quote="Murat Şimşek":1od6q08n]Arkadaşlar önce mutlu akü maçı var kendi sahamızda ne dedik iyi günde kötü günde hep yanındayız niye bu kadar güvenmiyoruz takmımıza bütün büyük ve önemli maçta yüzümüzü güldürmedi mi bu takım evet sıradan takımlarla oynarken çok açık bi sorun yaşıyoruz ama bence bi an evvel şu playofflar gelsin işde orda gerçek gücümüzü gösterelim şu anlaşıldıki bi büyük maçların takmıyız ne yazıkki daha küçük takımlarla oynarken sorunlar yaşıyoruz olsun yensende yenilsende hep yanınızdayız sonuna kadar özellikle playofflarda takımımıza çok güveniyorum...
Ya ALLAH ASIKNA YETER YETERRRR SU POLYANACILIK !!!![/quote:1od6q08n]

Arkadaşım ne oldu eleşitrdin ne oldu başın göğe mi erdi bu takım seni avrupada 4. yapmadı mı bu sene üst düzey bi lig var kimse geçen seneyle karşılaştırmasın gerçek galatasaraylılık budur ne oldu yenildin ne oldu, playofflar gelsin görüşecezz!!![/quote:1od6q08n]

Ah güzel kardesim ben o takımı karsılama gidiyodum haberın varmı her yenılgı arkasından yok söle yok böle ıkıncı yarıda aldıgımız vede kaybetıgımız macların sayısına bakalım sonra kim haklı konusalım yeter bu polyanacılık evet avrupada dördüncü olduk kı sampiyon olunucak bir bodolonya ile mac yaptık ganies vede hite dısında o macı alıcagımıza ınan kac kişi vardı takımda bi sölermısın ınancsın oynuyolar kac haftadır fener macından bu yana ruh gıbıler !!

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Murat Şimşek":2wkxw5ff]Arkadaşlar önce mutlu akü maçı var kendi sahamızda ne dedik iyi günde kötü günde hep yanındayız niye bu kadar güvenmiyoruz takmımıza bütün büyük ve önemli maçta yüzümüzü güldürmedi mi bu takım evet sıradan takımlarla oynarken çok açık bi sorun yaşıyoruz ama bence bi an evvel şu playofflar gelsin işde orda gerçek gücümüzü gösterelim şu anlaşıldıki bi büyük maçların takmıyız ne yazıkki daha küçük takımlarla oynarken sorunlar yaşıyoruz olsun yensende yenilsende hep yanınızdayız sonuna kadar özellikle playofflarda takımımıza çok güveniyorum...
Ya ALLAH ASIKNA YETER YETERRRR SU POLYANACILIK !!!![/quote:2wkxw5ff]

yaaaaaaaaaa bu mac bize ne kazandircak yapmayin yaaaaa huseyin adam seke seke oynuyor hite yok tufan yok adamlarin hayat memat maci birakin bu isleri bu takim play off larda kendi gostericek bu mac bize cok bisey kaybettirmedi bence murat hocaya oyuncularina daha sert davranmak icin firsat verdi (ulebteki basaridan sonra) gecen sende son macta yenilmistik hatirlarsaniz reno ya ama bjk gule oynaya gectik devaminda herkez olumsuz dusunerek sadece kendini kandiriyor biz takimimiza guvenmiyorsak ilk firsatta yerden yere vuruyorsak iste o zaman bu is zor olur

Ben takıma Play-Off'ta güveniyorum ve onların da beni mahçup etmeyeceklerini biliyorum.

İçinden veya başka bir yerinden gülenler vardır belki ama onlar umrumda değil.

Zirveye oynayan bi takımın 2. yarı 8 maglubiyet alması kabul edilemez bir olay .! Oyak reno bile 2. yarı 6 maglubiyet almış :) Robert Hite yok belkide o yüzden kazanamadık . yada Britton gününde degildi .! :p

Onur Yavuz' Alıntı:
Eleştiriyi hak eden bir takıma sahibiz ama oyuncuları ve teknik kadroyu eleştirirken bunu Galatasaray taraftarına yakışan şekilde yapın.

Abi söz gümüşse sukut altındır diyorum ve susuyorum Bu takım eleştiriyi de haketmiyor artık benim için.Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.
Valla yeter pollyanacılıktan bende sıkıldım.Haftaya efes'i yendiğimizde gene iyi gün kötü gün taraftarı muhabbeti yapılacak adım gibi eminim.Bu takım sabırları artık yıktı.Efes maçında 500 kişi olursa helal olsun uA derim ben.

Seckin Hasseli' Alıntı:
yaaaaaaaaaa bu mac bize ne kazandircak yapmayin yaaaaa huseyin adam seke seke oynuyor hite yok tufan yok adamlarin hayat memat maci birakin bu isleri bu takim play off larda kendi gostericek bu mac bize cok bisey kaybettirmedi bence murat hocaya oyuncularina daha sert davranmak icin firsat verdi (ulebteki basaridan sonra) gecen sende son macta yenilmistik hatirlarsaniz reno ya ama bjk gule oynaya gectik devaminda herkez olumsuz dusunerek sadece kendini kandiriyor biz takimimiza guvenmiyorsak ilk firsatta yerden yere vuruyorsak iste o zaman bu is zor olur

tabi hayat memat maçı oyağın ligde kalmayı garantilediler bu maç öncesi playoff şansı da yok.Ölesine çıktılar maça amaçları yokken.

Biz ise çok amacımız var ama değmez saymaya.

Bir de Bursaya gidelim diyorduk allahtan gitmemişim...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Fitch öyle Fitch böyle Fitch şöyle..
Fitch disiplinsiz..
Fitch vurdumduymaz..
Fitch profesyonel değil..

Fitch şu Oyak maçını tek başına alır götürürdü !! Hala Fitch'e laf söyleyin..
Onun sayesinde geçen yıl DÖRDÜNCÜ !! olduk ve bu yıl play-off'lara gittik..
Gel de arama böyle winner,skorer bir oyuncuyu..

Müstehaktır değer bilmeyenlere bu mağlubiyet !!

Fitch geçen sene Oyak maçından önce Bursa'da ne yaptı bir hatırla ya da hatırlayamıyorsan ben hatırlatabilirim.Aynı winnerlığı büyük maçlarda nerdeymiş?Zaten sizin lanse ettiğiniz gibi olsa gerçekten yetenekli olmasına rağmen böyle bir kariyere sahip olmak yerine Euroeague'de oynardı.

Arkadaşlar tamam herkes çok sinirli oyüzden böyle bence bize yakışmayan laflar sölüyoruz evet takım formsuz ben böyle diyorum ruhsuz oynuyolar ama lütfen takıma küsmeyelim playoffları bekleyelim eminiki orda gerçek galatasarayı herkese izleyecek rakip kim olursa olsun!!!

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":2s7r31pl]yaaaaaaaaaa bu mac bize ne kazandircak yapmayin yaaaaa huseyin adam seke seke oynuyor hite yok tufan yok adamlarin hayat memat maci birakin bu isleri bu takim play off larda kendi gostericek bu mac bize cok bisey kaybettirmedi bence murat hocaya oyuncularina daha sert davranmak icin firsat verdi (ulebteki basaridan sonra) gecen sende son macta yenilmistik hatirlarsaniz reno ya ama bjk gule oynaya gectik devaminda herkez olumsuz dusunerek sadece kendini kandiriyor biz takimimiza guvenmiyorsak ilk firsatta yerden yere vuruyorsak iste o zaman bu is zor olur

tabi hayat memat maçı oyağın ligde kalmayı garantilediler bu maç öncesi playoff şansı da yok.Ölesine çıktılar maça amaçları yokken.

Biz ise çok amacımız var ama değmez saymaya.

Bir de Bursaya gidelim diyorduk allahtan gitmemişim...[/quote:2s7r31pl]

yorum yok daha ganies hite hüseyin dısında kimsenin yüregi ile oynadıgnı düsünmuyorum yorumsuz he yüregi ile oynayan bir fatih vardı onuda benche mahkum ettik yazık !!!!!!!!!! sizin dediginiz olsun arkdaslar bu takım süper bu takım cok byuk bu takım kusursuz

WİNNER oyuncu demek anti takım oyuncusu demek degildir .! El-amin-solomon-Mrsic vs bu tip oyunular 'kritik anlarda sazı alabilen oyunculardır' Ama ne yazık ki bizim böyle bir oyuncumuz yok .!
yoksa bizim WİNNER oyuncumuz Hite mi ?

kasım - aralık aylarındaki formumuza geri dönmek istiyorsak playofflar bizim icin iyi bir fırsat olabilir cunku playoff normal sezona benzemiyor ve ben forma gireceğimize inanıyorum ama yapılacak tek şey birinin bu takıma tokat atması lazım