TBL 29. Hafta | Oyak Renault 83 - 78 Galatasaray CC

Re: OYAK: 83 - GALATASARAYIMIZ: 78

Yensende Yenilsende Taraftarın Senle..
Üzüntünde Sevincinde Seninle Birlikte..

ULEB'te Joventut'a kafa tutan takım neredeydi göremedim.. Yoksa herkes kendi vitrini için mi oynadı..Özellikle Britton !!

Arkadaşlar herkes sakin olsun biraz lütfen bune bi yenilgi sonrası hemde uzatmaya giden maçtan sonra şuan kötü oynuyoruz bu her takımın başına gelebilir volkan,seçkin ve gökçe ninde kendlierine göre haklı tarafları var doğru ama desteğimizi takımdan eksik etmeyelim küsmekle olmaz farklı yenildiğimizde bjk maçından sonrada bi çok arkadaş takımdan ümidini kesmiş takıma küsüp canaria maçında salona gitmemişti ne olsu sonunda takımımız bi çok arkadaşı mahçup ederek çok iyi bi oyunla sahadan farklı bi galibey çıkardı önümüzde böyle güzel örnekler varken küsmeyelim takıma inancımızı yitirmeyelim
Burda birbirimizn galatasaraylılığınıda sorgulamayalım bu forumdaki herkes çok iyi,vefalı bir taraftar :oops:

Gökce Başaran' Alıntı:
Not:Onur abi ne kadar sakin birisin ciddi ciddi garipsedim...
Gökçe aslında "Eleştirilmeyi hak eden bir takımımız var..." sözü içimde kopan fırtınanın aynası ama sezon devam ederken konuşmanın doğru olmadığını düşündüğüm için tam anlamıyla dışa vurmuyorum.

Maçtan yeni geldim. Cenk Akyol sağolsun, uzatmada maçı Oyak'a verdi. Önce içerde bomboş sayıyı atamadı, sonra topu kaptırdı ve 3 lük yedi. Oradan sonra maçta koptu zaten. Seyirci mükemmeldi ama çok yazık oldu..

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":386eilmf][quote="Murat Şimşek":386eilmf]Arkadaşlar önce mutlu akü maçı var kendi sahamızda ne dedik iyi günde kötü günde hep yanındayız niye bu kadar güvenmiyoruz takmımıza bütün büyük ve önemli maçta yüzümüzü güldürmedi mi bu takım evet sıradan takımlarla oynarken çok açık bi sorun yaşıyoruz ama bence bi an evvel şu playofflar gelsin işde orda gerçek gücümüzü gösterelim şu anlaşıldıki bi büyük maçların takmıyız ne yazıkki daha küçük takımlarla oynarken sorunlar yaşıyoruz olsun yensende yenilsende hep yanınızdayız sonuna kadar özellikle playofflarda takımımıza çok güveniyorum...
Ya ALLAH ASIKNA YETER YETERRRR SU POLYANACILIK !!!![/quote:386eilmf]

yaaaaaaaaaa bu mac bize ne kazandircak yapmayin yaaaaa huseyin adam seke seke oynuyor hite yok tufan yok adamlarin hayat memat maci birakin bu isleri bu takim play off larda kendi gostericek bu mac bize cok bisey kaybettirmedi bence murat hocaya oyuncularina daha sert davranmak icin firsat verdi (ulebteki basaridan sonra) gecen sende son macta yenilmistik hatirlarsaniz reno ya ama bjk gule oynaya gectik devaminda herkez olumsuz dusunerek sadece kendini kandiriyor biz takimimiza guvenmiyorsak ilk firsatta yerden yere vuruyorsak iste o zaman bu is zor olur[/quote:386eilmf]

@Seckin Hasseli

1.Olarak Oyak bu maçtan önce ligde kalmayı garantilemişti.
2.Bu maç bize 5.veya 4.lüğü kazandırabilirdi.

O yok bu yok diyerek mazeret üretmemeliyiz,Şampiyonluktan sözediyorsanız bunların yerini doldurur ona göre kadro kurulur.

Ve eğer oyuncu sakat ise böyle maçlarda riske edilmez.H.BEŞOK kendisinin ULEB-CUP da olmasını istedik çünkü tecrübesinden yararlanmak istedik.Ve orada kendisinden yararlandık.Bilmiyorum seke seke oynamış ise büyük bir amatörlüktür ve H.BEŞOK gibi profesyonel bir Galatasaraylıya yakışmamıştır.Çünkü bu maçlarda Fatih ve Cemal de idare edebilirdik.Çünkü sakatlığın ilerleyip sezonu kapatma sorunuda yaşayabiliriz.

Zaten içeriden oynayan bir takım değiliz,dışarıdan sallarız girerse iyi güdeyiz yok girmezse Gaines veya Owens hücum ribauntu alır öyle içeriden sayı buluruz.

Asıl siz geçen yılki lig ile yaşayıp oradaki Antrenörü gitmiş,zayıf,yabancıları kaçmış,sezonu erken bitirmiş bir BJKCT ile karşılaştırma yapıp kendinizi kandırıyorsunuz.Bakın biz geçen yıldan daha iyi bir kadro ile yola çıktık ligde bullunduğumuz yer ortada.....

Galatasaray oyuncusunun maç seçme gibi bir lüksü olamaz her maçı kazanmak için çıkar.Kaldıki büyük maçlarda da 2.yarı aldığımız sonuçlar ortada.

Bu takım mı Joventut'a kafa tuttu.. ha ha ha ! Yemin ederim gözümle görmesem inanmazdım.

Britton ; ULEB'te nasılda oynadın.. Canla başla savaştın.. Hani nerde ? O hırsın, mücadelenin Msini göremedim.

Dee ; Valla sana hiç bir şey demicem.. Murat'ın eline bakıyoruz son toplarda veya Cüneyt'in.. Sen ne işe yararsın? Sadece turnike atmakmıdır guard olmak.. Valla 4 yıldır guardım, genelde winner özelliği olanlar tercih edilir..Bizde winner değil LOSER özelliği olan guard var.. Hadi hayırlısı..

Cenk ; Savaşanlardan biriydin.. teşekkürler.

Owens ; İkinci yarı muhteşemdin.. Gaines'te öyle keza..

Seneye GAINES & HITE ikilisi dışında bütün yabancılar gönderilmeli.. BAŞTA BRITTON VE DEE !!!

GO HOME BRITTON..
GO HOME DEE !!

yaaaaaaaaaa bu mac bize ne kazandircak yapmayin yaaaaa huseyin adam seke seke oynuyor hite yok tufan yok adamlarin hayat memat maci birakin bu isleri bu takim play off larda kendi gostericek bu mac bize cok bisey kaybettirmedi bence murat hocaya oyuncularina daha sert davranmak icin firsat verdi (ulebteki basaridan sonra) gecen sende son macta yenilmistik hatirlarsaniz reno ya ama bjk gule oynaya gectik devaminda herkez olumsuz dusunerek sadece kendini kandiriyor biz takimimiza guvenmiyorsak ilk firsatta yerden yere vuruyorsak iste o zaman bu is zor olur[/quote]

@Seckin Hasseli

1.Olarak Oyak bu maçtan önce ligde kalmayı garantilemişti.
2.Bu maç bize 5.veya 4.lüğü kazandırabilirdi.

O yok bu yok diyerek mazeret üretmemeliyiz,Şampiyonluktan sözediyorsanız bunların yerini doldurur ona göre kadro kurulur.

Ve eğer oyuncu sakat ise böyle maçlarda riske edilmez.H.BEŞOK kendisinin ULEB-CUP da olmasını istedik çünkü tecrübesinden yararlanmak istedik.Ve orada kendisinden yararlandık.Bilmiyorum seke seke oynamış ise büyük bir amatörlüktür ve H.BEŞOK gibi profesyonel bir Galatasaraylıya yakışmamıştır.Çünkü bu maçlarda Fatih ve Cemal de idare edebilirdik.Çünkü sakatlığın ilerleyip sezonu kapatma sorunuda yaşayabiliriz.

Zaten içeriden oynayan bir takım değiliz,dışarıdan sallarız girerse iyi güdeyiz yok girmezse Gaines veya Owens hücum ribauntu alır öyle içeriden sayı buluruz.

Asıl siz geçen yılki lig ile yaşayıp oradaki Antrenörü gitmiş,zayıf,yabancıları kaçmış,sezonu erken bitirmiş bir BJKCT ile karşılaştırma yapıp kendinizi kandırıyorsunuz.Bakın biz geçen yıldan daha iyi bir kadro ile yola çıktık ligde bullunduğumuz yer ortada.....

Galatasaray oyuncusunun maç seçme gibi bir lüksü olamaz her maçı kazanmak için çıkar.Kaldıki büyük maçlarda da 2.yarı aldığımız sonuçlar ortada.[/quote]

eger bu lig ispanya ligiyle kiyaslaniyorsa bu tip sonuclar her zaman normaldir

Arkadaşlar daha playoff var bune hırs bune sinir yaa bekleyelim ve görelim lütfen şuan kimse oyuncularmızı gönderemeye kalkmasın sezon sonu görüşürüz kim ak kim kara...

Ligimizin İspanya Ligi ile karşılaştırılması bizim 2.yarıdaki başarısızlığımızı,gerçekleri görmemizi engelleyemez.

Bu basketbol tarzı ile ya hep kovalar,yakalar son top ile kaybederiz ya da dışarıdan her attığımız girer bunun morali ile savunma yapar rahat bir maç izleriz.

Bizim oyun şablonumuz,kurgumuz budur.......

Kazandığımız,BJKCT,TT ve bilhassa FBÜLKER-Canaria maçları bunlara en güzel örnektir.

recep coşkun' Alıntı:
BURSA YI İNLETTİK BİLEN BİLİR ODA BİZE YETER!....................

Sizlere teşekkür ederiz..
İnletmiş olabilirsiniz ancak eminim ki sizlere layık olamayan bir takım vardı sahada..
Keşke her inlettiğimiz maçı kazanabilsek!

Bu artık kaza falan değil bu düpedüz ciddiyetsizlik. Eksikler falan beni hiç ilgilendirmez. Sen Galatasaray'sın karşındaki ise düşmemeye oynayan bir takım. Kimse kimseye bahane uydurmasın. Gerekli yerlerde hep desteği verdik. Çok maçı böyle kaybettik ama hep destek verdim. Fakat bu bardağı taşıran son damladır. Bu maçları küçük görüp yeneriz havasıyla oynayan bir takımla olmaz. İşte aradaki fark burdan doğuyor bizimkiler bu maçları dikkate almazken diğerleri rakipleri eziyor. Başını kaldırıp kafa tutmasına imkan vermiyor. Onlara bu düşünceyi dahi vermiyorlar...
Söylenecek çok şey var fakat şu kızgınlıkla söylenecek sözler kırıcı ve hakarete varan söylemnler olabilir bunları söylememek için daha fazla yazmıyorum...
Biz bu takımla değil Badalona, BJK, Asvel, Canaria, F.Ülker maçlarında canını dişine takan takımla gurur duyuyoruz. Ve o takımı biran önce GERİ İSTİYORUZ...

ahh ahh ligin ilk yarısını 3 mağlubiyetle lider kapatmıştık şimdi ikinci yarıdaki 8. mağlubiyetimizi aldık. :(

Söylenecek o kadar şey var ki,hepsi içimizde kalsın nasıl olsa taraftarız biz çekeriz cefa dimi ;)

Mağlubiyet elbette üzücü. Hele de bu tip küçük takımlara,hele de Torino?dan aldığımız o rüzgarın ardından. Ama biraz yatışıp düşünürsek; 2.yarıda aldığımız yenilgilerden sonra ilk 4 ve dolayısıyla saha avantajı bakımından iddiamız kalmamıştı zaten. O bakımdan çok da önemli değil bu yenilgi sıralama açısından. Aksine hayırlı bile olabilir belkide. Zira 5. olup telekomla eşleşmektense 6-7 hatta 8 olup, fb,efes veya bjk ile oynamayı tercih ederim açıkçası. Hele birde efes olursa çok iyi olur.

Beyler bu kadar karamsar olmaya gerek yok? bu takım gerçek yüzünü playofflarda herkese gösterecek. Desteğe devam?