TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

banvitlogods0.jpg
gslogogc4.jpg

Tarih : 31 Ekim 2008 Cuma

Saat : 18:30 SPORMAX CANLI YAYIN

Salon : KARA ALİ ACAR SPOR SALONU

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit-Galatasaray C.C.

2 senedir gidip alnımızın akıyla yenip dönüyoruz.
ultrAslan 18MARTüni ve ultrAslan Çanakkale yine orda olucak.
Balıkesir ve civarı illerden gelecek olan kardeşlerimizle takımımızı en iyi şekilde destekleyeceğiz...

Yenilgi manyağı oldu bu Banvit :)

Bandırmaya gidelim forum 8)

Banvit Efese 105 sayı atarak potansiyelini gösterdi.Savunmada 80 sayıdan fazla yersek kazanmamız zor olabilir.Murat hoca ile 2 Banvit deplasmanından kayıpsız geçtik umarım bundan da kayıpsız geçmeyi başarabiliriz kazanmamız halinde ligin en zor deplasmanlarından birinde +1 elde ederiz.İyi hazırlanmamız gerekecek.

Banvit deplasmanlarımızda taraftarımız etkili oluyor.Ama oyun son topa kaldımı tüm salon ayağa kalkıp bizi boğabilir erken kopartabilirsek çok daha güzel olur.

Bu maç çok zor geçecek banvit içerde çok iyi oynuyor ve uleb cup maçı olduğundan yorgun olacağımızı düşünürsek maçıı kaybetme ihtimalimiz var.İnşallah kazanırız.

mustafa_güler' Alıntı:
Bu maç çok zor geçecek banvit içerde çok iyi oynuyor ve uleb cup maçı olduğundan yorgun olacağımızı düşünürsek maçıı kaybetme ihtimalimiz var.İnşallah kazanırız.
EUROCUP maçı 4 kasımda Mustafa. Ama zor maç olacak savunmamızın gerçekte gücü ne bu maç göreceğiz bakalım çünkü banvit çok sayı atan bi takım.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="mustafa_güler":dj4byg5c]Bu maç çok zor geçecek banvit içerde çok iyi oynuyor ve uleb cup maçı olduğundan yorgun olacağımızı düşünürsek maçıı kaybetme ihtimalimiz var.İnşallah kazanırız.
EUROCUP maçı 4 kasımda Mustafa. Ama zor maç olacak savunmamızın gerçekte gücü ne bu maç göreceğiz bakalım çünkü banvit çok sayı atan bi takım.[/quote:dj4byg5c]
Pardon abi ben bu hafta biliyordum.

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2rr1udtr]Bandırmaya gidelim forum 8)

keşke ctesi olsaydı, gelirdim bandırmaya.

Eyüp bey, giderseniz kaçta çıkarsınız istanbuldan.[/quote:2rr1udtr]Maç sabahı çıkarız Can bey, gelin beraber gidelim:)

İmza törenleri rahattı, öğlen bi şekilde ayarlıyorduk.

Koca günü nasıl ayarlarım bilemiyorum :?

Kötü gözüken savunmamız için ilk büyük sınav.

Savunmamımızın önemli bi sınav verceği fikrine katılıyorum ama geriye kalan 2 haftada savunmanın kötü gözükdüğü fikrine katılmıyorum. Antalya ilk hafta Selçuk üniversitesine 92 sayı attı, Selçuk Üniversitesi ise Efese 105 sayı atan Banviti 84 - 82 yendi yani düz mantıkla biz yüksek skor yapma potansiyeli olan Antalyayı 68 sayıda tutabildiysek ben savunmamızın kötü olduğu fikrine katılmam. Fakat bu hafta daha net fikir sahibi oluruz diye düşünüyorum hayırlısı inşallah.

Daçka ve Antalya'dan daha iyi bir takım.Murat Hoca Efes Pilsen maçını izlemiştir Banvit'in.Zaaflarını iyi kullabilirsek Banvit'in, Antalya gibi rahat geçeriz ama yararlanamazsak çok zor bir maç olabilir bizim açımızdan.Guroviç yavaş yavaş ısınıyor.Strickland ı fazla tanımıyorum.Bu yüzden Crispin'i nsaıl tutacağımızı da bilemiyorum :p

Oradayız..!

Savunmamımızın önemli bi sınav verceği fikrine katılıyorum ama geriye kalan 2 haftada savunmanın kötü gözükdüğü fikrine katılmıyorum. Antalya ilk hafta Selçuk üniversitesine 92 sayı attı, Selçuk Üniversitesi ise Efese 105 sayı atan Banviti 84 - 82 yendi yani düz mantıkla biz yüksek skor yapma potansiyeli olan Antalyayı 68 sayıda tutabildiysek ben savunmamızın kötü olduğu fikrine katılmam. Fakat bu hafta daha net fikir sahibi oluruz diye düşünüyorum hayırlısı inşallah.

Özür diliyorum bilgisayarımdan kaynaklı bi sorundan mütevellit bazen mesajlarımı 1 den çok gönderiyor.

Efes karşısındaki oyunuyla hafife alınmayacak bir takım olduğunu gösterdi banvit.

cuma günü Bandırmadayız bakalım. takımımıza güveniyoruz.

GeliyoruK 8)