TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit-Galatasaray C.C.

Graves Crispin'i bi alir bir daha birakmaz. Agudio'ya da Erdem'i verdik mi tamamdir is.

Crispinin en kötü maçı olacak onu graves savunsun yeter sülük gibi yapışıtığı adamı canından bezdiriyor umarım bu mçıda alır yolumuza devam ederiz...

arkadaslar bir bandırmalı olarak 1-2 bilgi vermek istiyorum
öncelikle bi arkadas bilet fiyatlarını sormus banvit taraftarlarına öğrenci 2 tam 3 olarak olarak satılıyor fakat deplasman takımına ne kadardan verildigini bilmiyorum.

crispin-williams-yunus bu üç adama dikkat crispin i anlatmama gerek yok herkez biliyordur onu zaten. Pota altında lance williams gercekten etkili bir oyuncu yunus-agudio-erkan üçlük tehditleri olan oyuncular zaten efes macınıda üçlüklerle kazanmıstık.
Umarımki crispin kötü gününde olur ve aslan cimbomum bu mactan alnının akıyla cıkar...

Arkadaşlardan maça Bursadan gidicek var mı? Bir de biletler ne zaman satışa çıkıcak acaba? O kadar yol gidip bi de dışarıda kalmayalım:)

ligtv yayınlayan siteler keşke bu maçı da yayınlasa ya.

justintvde felan belki buluruz maçı bi umut internetten..

neyse 3 sene önce miydi banvit son maçlardan birinde salona seyircimizi almamıştı, binbir çirkeflikle yenmişlerdi bizi.. playout oynamıştık onlar yüzünden..

unutmamak lazım o günleri =)

Berk Turanli' Alıntı:
ligtv yayınlayan siteler keşke bu maçı da yayınlasa ya.

justintvde felan belki buluruz maçı bi umut internetten..

Berk abi DigiTurk lig tv yayını yapan - yapmayan bütün blogları kapattırdı.Justin.tv hala açıkmıdır bilmiyorum ama kapalı olma olasılığı yüksek bence :roll:

Digitürknüz vrsa bnce sorun etmeyin cünkü spormax maç saatleri açılıo rahatlıla izleyebilirsiniz yani

Mehmet Gürsel' Alıntı:
Digitürknüz vrsa bnce sorun etmeyin cünkü spormax maç saatleri açılıo rahatlıla izleyebilirsiniz yani

Çok şükür digitürkümüz var.Yalova'da oturan gelsin :).Keşke NTV bırakmasaydı yayını.

Mehmet Gürsel' Alıntı:

Mehmet zaten DigiTurk'ü olanlar sorun etmiyor :) Burada ki haklı isyan olmayanların.Ntv den kurtulalım derken bu seferde şifreli yayın çıktı karşımıza.Neyse ki Spormax'i izleyebilen şanslı insanlardanım ...

Banvit bu seneye oldukça iyi başladı. Tehlikeli bir takımlar. Guardları Crispin'in pek ortası yok. Ama iyi gününde olursa bizi zorlar. Ayrıca Agudio ve Lance de iyi oyuncular. Sağlam bir ekip oluşturmuşlar. Kendi sahalarında olduğundan bizi zorlayacaklardır...

Biletler yarın satışa çıkıyor.3-5 lira civarında değişiyor yani kendi biletleriyle aynı fiyat olucak.
Biz yine orda olucaz tüm kardeşlerimizle takımımızı destekleyeceğiz.
www.uA18mart.com - ultrAslan Çanakkale 18MARTüni

Geçen yıl ki Banvit maçından önceki mesajım ;

Banvit korkulacak takım değil,Uzunlarımız iyi oynarlarsa rahat alırız.

Maçtayım,bekliyoruz herkesi 8)

:)

İstanbul'dan gelecek olanları bekleriz.Oradayız.

Galatasaray C.C ne demek? :( bi C daha koyun da Mhp nin takımı sansınlar barii!

bundan önce yoktu böyle birşey,bundan sonra CC koyup mu yazılacak Galatasaray forumda, merak ettim sadece,yoksa basit bi klavye sürçmesimi bu!

eser kardeşim yazan arkadaşın cafe crown ı kısaltmak amçla yazdığını düşünüyorum. hangi siyasi görüş veya parti olursa olsun spor kuluplerinin isimleri ile benzetilmesi yanlış olur.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
eser kardeşim yazan arkadaşın cafe crown ı kısaltmak amçla yazdığını düşünüyorum. hangi siyasi görüş veya parti olursa olsun spor kuluplerinin isimleri ile benzetilmesi yanlış olur.

Selçuk abi zaten Eser abi de sanırım ona değinmiş. Galatasary değil de Galatasaray Cafe Crown yazmasına içerlemiş sanırım .Bende katılıyorum doğrusu.