TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit-Galatasaray C.C.

Crispin müthiş bir oyuncu geçen sezon daçka maçında da çıplak gözle izleme şansı bulmuştum...
Öncelikle leblebi gibi sayı atıyor...
Çok tecrübeli basketbolu yalayıp yutmuş amiyane tabirle...
Onu tutacak adamın hızlı olması gerekiyor Graves rahatlıkla tutabilir, bakalım maçta onu kim tutacak çok merak ediyorum bize karşı neler yapabilecek...

bende maça gitmek istiyorum ancak bilet fiyatları ne kadar olur bunu bilmek lazım sonuçta öğrenci bütçesi sadece yol parası bile 50 ytl ye patlıyor acaba tahmini bilet fiyatı ne kadar olur eyüp abi sen bu konuda bilgilisindir antalya maçında konuşmuştuk. bize ne kadara mal olur bandırma deplasmanı?

geçen sezon crispin çok canımızı yakmıştı.Fakat son 2 sezondur bandırmada yıldız çıkartıyoruz.2 sezon önce fitch çıkık parmakla maçı kazandırmıştı.Geçen sezon dee brow çapkadan tavşan çıkarmıştı.Umarım bu sezonda gravesin maçı olur

Banvit ne kadar iyi ve zorlu bi takım olduğunu Efes karşısında gösterdi.Savunma da sıkıntılar yaşıyoruz,bence çok çekişmeli bir maç olucak.Cemal Nalga Antalya BB maçındaki performansını,bu maçta da gösterirse savunma bakımından biraz rahat ederiz.

Serdar Aslan' Alıntı:
Crispin müthiş bir oyuncu geçen sezon daçka maçında da çıplak gözle izleme şansı bulmuştum...
Öncelikle leblebi gibi sayı atıyor...
Çok tecrübeli basketbolu yalayıp yutmuş amiyane tabirle...
Onu tutacak adamın hızlı olması gerekiyor Graves rahatlıkla tutabilir, bakalım maçta onu kim tutacak çok merak ediyorum bize karşı neler yapabilecek...
bence de graves'in tutmasi lazin crispin'i

Banviti Efes maçında gördük zor maç ama nedense çok rahatım bu maç hakkında sanki 15-20sayı fark atarak kazanacağız

Banvitin bizim play out oynadığımız dönemdeki yaptıkları hala aklımda.120 ytl olan bilet fiyatımı isterseniz maç bitince şampiyon olmuş gibi sevinç mi istersiniz her türlü pisliği yaptılar.Umarım yine yeneceğiz...

bence crispini abartıyorsunuz bence çok saçma oynuyor takımın bütün hucüm düzenin bozuytordu geçen sene ama senede bu sayede 3 4 maç çok iyi maç çıkartıyor geçen sene bizim maçta çok iyi oynamıştı bu senede ilk 2 hafta iyiydi ama bence bu maçta dökülecek çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde batar ayrıca galatasarayda giderek ısınıyor bu maç çok kolay olmaz ama çok zorda 8-14 sayı arası kazanırız

Crispin'i etkili savunabilirsek saçma sapan şutlar atmaya çok müsait bir oyuncu.30 sayı atsada diğer oyuncular oyuna giremedikten sonra bu da işimize gelecektir.Disiplinli bir takım karşısında Crispin, Banvit için bomba olur.Cüneyt son maçlardaki gibi şutu düşünmeyip Crispin'e uymadan oynarsa öyle ya da böyle kazanırız.Guroviç şova hazır olun.

Bence Banvit te iş Aguido da bitiyor . Çünkü Crispin tek başına ne kadar katkı yaparsa yapsın Aguido nun verim vermesi çok önemli.

[ya bu banvit 2 maçtır 100 ün üstünde sayı atıyo evlerinde çok tehlikeliler.ama iyi oynarsak zor olur ama alırız.basketbolcularımıza basarılar diliyorum hadi guro milo zizic graves bize bi şampiyonluk yaşatın bu özlem bitsin artık

ya arkadaşlar bisorum olacak gs tv neden spormxtan özetleri alıp göstermiyo.bjk fb tv hepsi gösteriyo