TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit-Galatasaray C.C.

Hayatta uyguladığımı anlatıyorum;

Banvit ye, yedirme ! 2005'ten beri !

Alma, aldırma....

Cafe Crown içme, içirtme ! 2006'dan beri !

Bu sitede Cafe Crown, Tea Brown kullanmıyoruz.Bundan sonrada kullanmayalım...

Not: Deniz kardeş uyarın için sağol hızlı yazdığımız için bu tür hatalarla karşılaşıyoruz :)

Türk Tekekomun mallarını kullanalım bundan sonra :) şuanda yaptığımız gibi :)

Ne yapiceğiz, internete giriceğiz...
Ne yapiceğiz, kotaları aşiceğiz... =)

Forza Telekom...

Bandırma maçı ilk iki maç kadar kolay olmayacak.İlk ciddi sınavımız diye nitelendiriyorum bakalım son senelerde çok mucizevi şekillerde kazandık.

Geöen sene Dee Brown'un olağanüstü sayısı, ondan önceki sene parmağı çıkık Fitch'in son saniyelerdeki kritik oyunu bakalım zevkli bir maç bizi bekliyor olacak.

Burak Barut' Alıntı:
Hayatta uyguladığım anlatıyorum;

Banvit ye, yedirme ! 2005'ten beri !

Alma, aldırma....

Cafe Crown içme, içirtme ! 2006'dan beri !

Bu sitede Cafe Crown, Tea Brown kullanmıyoruz.Bundan sonrada kullanmayalım...
burak doğru demişsin de şu ilk cümleni bir daha oku ne demek istediğini ben anladım sanırım fakat cümle baya bir düşük.sanırım ''uyguladığımı'' diyecektin...
uyarak bana düşmez zaten uyarı olarak kabul etme asla ama herkes öğrensin yanyana gelmiş 2 c'den ve b'den uzak durulması gerektiğini.
cc ve bb'nin bu siteden içeri girmesi yasak olsun

Benzinden sonra internet ücretinde de başı çekiyoruz zaten:)) benden söylemesi türksat 3A uydusu internet hizmeti içinde dönüm noktası..

http://www.uydunet.net bakmanızı tavsiye ederim :)

Banvit'in korkulacak kadar dişli bir takım olduğunu düşünmüyorum.Her ne kadar Banvit deplasmanı zor olsa da ben bu maçı rahat geçeceğimizi düşünüyorum şayet Antalya maçındaki takımımızın mücadelesini izledikten sonra. Strickland'ın bu maçta patlama yapmasını bekliyorum.

Takımımıza başarılar.

Geleneksel tavuk ızgara partisi olur :p

Büyük ihtimal banviti yenecegiz.Çünkü daha takım olmamışlar belli bir takımda herkes 1-2 kişiye bakarsa bu iş yürümez.Onun için banvitin bu sene ilk başlarda tökezleyecegi kesin.Bize gelince Artık bence takım olduk.Niye derseniz ard arda gelen galibiyetlerle hiçbir alakası yok.Bizim takımın sorunu defansdı çözüldü.Milo ribaundları alır.Zizic ortalıgı karıştırır.Gurovic pivot gibi oynar.Biz bu banviti geceriz.Ama polatın olmamasına cok üzülüyorum bu günlerde.Çünkü tam alışmıştı.Biz ondan sayı beklemiyoruz ama bazı arkadaşlar 0 sayı attıgı maclarda byük tepki gösterdi.Gerek yok.Biz bu adamı defansda bize yardımcı olsun diye aldık.Şutuda iyi ve bunu gerektiginde kullanıyor.Onun icin Polat saglamlaşınca bir başka Gs izleriz diye düşünüyorum.Gelelim Murat Kaya ya kimse kızmasın ama ben muratın kendini geliştirdigini pek sanmıyorum.Böyle yerinde saymaya devam ederse zaten işi zor.Sezon başlamadan önce bir konuda birşey yazmıştım.Konunun ismini hatırlayamadım ama neyse.Dedimki bizim bu sene başarımızın %50 lisi Cemal ve murat kayada biter demiştim.Cemal yüzümü kara cıkartmadı.Murat da iyileşince oda işalla form tutar.Kısacası takımımızın takım olma aşaması bitmiş durumda.Bu arada iyiki Türkiye kupasından zorla morla cıkmışız.Bu takım o finallerde olmasaydı o finallerin tadı çıkmazdı.Hadi herkese iyi günler.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Banvit'in korkulacak kadar dişli bir takım olduğunu düşünmüyorum.Her ne kadar Banvit deplasmanı zor olsa da ben bu maçı rahat geçeceğimizi düşünüyorum şayet Antalya maçındaki takımımızın mücadelesini izledikten sonra. Strickland'ın bu maçta patlama yapmasını bekliyorum.

Takımımıza başarılar.

Kusura bakma ama biraz hayal olmuş stricklandın patlama olayı..

Banvit e protesto yapsan nolcak. Biz tepki veriyoruz sonra adamlara kral gibi davranıyoruz. Boşverin :)
Hem Banvitin tadı da güzel haha.

Takımı bilmem ama tavuk ürünleri hakketn de lezzetli ..

Maç ne günüydü ctesi bandırmada olma planlarım var aslında?

Edit: Cuma akşammış maç yalan oldu.

Semih Ural' Alıntı:
Takımı bilmem ama tavuk ürünleri hakketn de lezzetli ..

Maç ne günüydü ctesi bandırmada olma planlarım var aslında?

Edit: Cuma akşammış maç yalan oldu.
Kardeşim gelsen süper olacaktı :(

Yok cumartesi gitmeyi düşünüyorum zaten maç için değil de başka bi arkadaşım için gidecektim. Cumartesi yine gidicem ama maç denk gelmemiş olucak.

Neyse yapıcak bişey yok.

bu maçta guard mevkiine çok iş düşecek.hem cücü hem de stricklan crispini durdurursa rahat bir galibiyet elde ederiz

bende bir bandırmalı olarak şanslıyım çünkü salon sadece 10 dakika uzaklıkta

aslanımı izlemeye gidiyorum yuppiiiiiiii...:D:D:D:D