TBL 3. Hafta | Galatasaray CC 98 - 89 Erdemir (Ceza nedeniyle 0-20)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray'ımız-Erdemir(Oradayız)

Bayram!
Tek başıma nasıl tepki göstereceğim?
Buradan eleştiren arkadaşlar bir şey örgütledilerde katılmadımmı?
Neyse ben bu takımın taraftarı ile beraber ayağa kalkacağını düşünüyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bayram!
Tek başıma nasıl tepki göstereceğim?
Buradan eleştiren arkadaşlar bir şey örgütledilerde katılmadımmı?
Neyse ben bu takımın taraftarı ile beraber ayağa kalkacağını düşünüyorum.
İnşallah senin düşündüğün gibi olur aslında bizde istiyoruz o salonlar her zaman dolsun ve şampiyonluğa oynayan kadrolar kurulsun ama madem'ki şampiyonluğa oynayan bir kadro kurulmuyor tepki göstermemiz lazım'dı fb eurolig'te mücadele ediyor gerçekten benim içim cız ediyor aslında orada olması gereken biziz.

Bu takımı daha ileride görmek istiyorsak, bıkmadan, usanmadan, destek olmalıyız, salonda olmalıyız.
Yönetim şubenin sahipsiz olmadığını görmeli, buna inanıyorum, bu inançla herkesi salona çağırmaya devam edeceğim...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu takımı daha ileride görmek istiyorsak, bıkmadan, usanmadan, destek olmalıyız, salonda olmalıyız.
Yönetim şubenin sahipsiz olmadığını görmeli, buna inanıyorum, bu inançla herkesi salona çağırmaya devam edeceğim...
Emin ol maçlara gelebilecek pozisyon'da olsaydım seninle birlikte ilk gelenlerden biri olurdum ama bilmiyorum ki karabulutlar bir türlü dağılmadı bizim klübün üstünden her branşta aynı şey sakatlıklar,şansızlıklar canımızı sıkan bir sürü etken var İlahi Adalet inşallah hakettiğimizi bize verecek güzel günler göreceğiz inşallah.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":dhmbu225]Galatasaray'ımız-Erdemir
1 Kasım Pazar saat 13:00 A.İpekçi spor salonu!

İNADINA ORADAYIZ!
Eyüp abi,resmi sitemizde macin saat 20:00´de oynanacagi yaziyor,yanlis mi?[/quote:dhmbu225]Maç 13.00 de evet

Ben tekrar ediyorum bu takimin bize layik oldugunu düsünen var mi aramizda?Sadece o kutsal forma sahada diye daha kac sene 'siradan basket takimimizi' destekleyecegiz. Nasil kiracagiz bu siradanligi?Ne zaman sampiyonluga oynayacak bir takimimiz olacak? Ben cogunuzdan yasca büyügüm sanirim bana artik YETTI bu siradanlik, daha fazla da tahammul edemiyorum futbol disinda cogu bransda siradan takimlara sahip olmaya o yuzden artik birseyler yapmali ve hak ettigimiz takimlara,hak ettigimiz sponsorluk anlasmalarina,hak ettigimiz basarilara layik takimlar kurmaya zorlayacak birseyler yapmali......
Mesela;Abdi İpekci ye bir pankart yapalim,BIZE LAYIK OLUNCAYA KADAR BIZ YOKUZ.....

Alper abi selam!

Bize lazım takım kurulması için önce bizim olmamız gerekiyor, burada elini taşın altına koyan çok az insan var.

Alper Işın' Alıntı:
Ben tekrar ediyorum bu takimin bize layik oldugunu düsünen var mi aramizda?Sadece o kutsal forma sahada diye daha kac sene 'siradan basket takimimizi' destekleyecegiz. Nasil kiracagiz bu siradanligi?Ne zaman sampiyonluga oynayacak bir takimimiz olacak? Ben cogunuzdan yasca büyügüm sanirim bana artik YETTI bu siradanlik, daha fazla da tahammul edemiyorum futbol disinda cogu bransda siradan takimlara sahip olmaya o yuzden artik birseyler yapmali ve hak ettigimiz takimlara,hak ettigimiz sponsorluk anlasmalarina,hak ettigimiz basarilara layik takimlar kurmaya zorlayacak birseyler yapmali......
Mesela;Abdi İpekci ye bir pankart yapalim,BIZE LAYIK OLUNCAYA KADAR BIZ YOKUZ.....

Alper Abi; BİZE LAYIK OLUNCAYA KADAR BİZ YOKUZ diyorsunda bunu gören oyuncuya yazık degil mi ? ayıp degil mi ? altına parantez içinde yönetime diye bir gönderme yapalım istersen ?

Artık taraftarın bazı konulara dur deme zamanı geldi.Erdemir maçı,bunun için biçilmiş kaftan,ama bu sefer tepkiyi dozajında ve vaktinde vermek lazım,bazen bu yolda galiptir malup olan ama bunun farkına varmak lazım.

Hadi eyüp iş başa düştü topla milleti,pazar günü şovumuz var.

Erken Tepki verirsek kazanan takımımız olur ama biz bütün sezon'u bu takımın yanındayız sözleriyle geçirirsek koca bir sezon boşa gider,sezon bittiğinde herkes üzgün olur ve seneye değişen birşey olmaz ;)

Bir süre önce Adanaya taşındığımdan ancak buradaki Mersin maçına geleceğim, tabi iş durumuna göre her an sürpriz İstanbul olabilir ama açıkçası iş anında da maça gidecek vakit pek olmuyor, kalben giden arkadaşların yanındayım, her şartta televizyondan takibe devam. Ancak bu güzel taraftar kitlesinin sağladığı katkının onda birini yöneticilerin sağlamadığını söylemeliyim. Şöyle ki, futbol takımının formasından ülker, avea, telekom yazısı koymaktan armasını kaybettirmek üzere olan zihniyet, Cafe Crown yazısını şanlı ismimize basketbolda ekleyivermiş. Sponsor bu işin olmazsa olmazı. Ama senin Galatasaray ismini kullanarak sıradan bir takım yaratmaya hakkın yok. Özellikle cafe crown ürününün ağa babası ülker senin en büyük rakibini finanse ediyorsa, ve sen bu aradaki uçuruma göz yumuyorsan, ikinci sınıflığı kabul ediyorsun demektir. Şu anda, cafe crown desteği yada herhangi bir sponsor desteği olmadan, televizyon ve iddia gelirleriyle küme düşmeyecek bir bütçe oluşturulabilir ama o takımı göğsümüz gere gere izleriz, destekleriz. Bu durum her Galatasaraylı gibi benimde kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor. Kızsak, nefret etsekte Aziz Yıldırıma bir bakın, nasıl takımının her branşının peşinde, bizim başkanımız ise varsa yoksa futbol, orada da durum pek açıcı değil ya neyse. Sözün kısası basketbolda kafadan kaybetmeyi kabullenmiş bir yönetim tarzımız var. Taraftar mağlubiyeti baştan kabul etmiş bir anlayışa ne kadar daha şevkle destek olur bilmiyorum. Bildiğim tek şey, salonlara koşan bir avuç insana çok saygı duyduğumdur.

Futbol maçı ile yakın saatlerde olması büyük şanssızlık. Günü değişemez mi acaba bu maçın?

BÜLENT PELİT' Alıntı:
Bir süre önce Adanaya taşındığımdan ancak buradaki Mersin maçına geleceğim, tabi iş durumuna göre her an sürpriz İstanbul olabilir ama açıkçası iş anında da maça gidecek vakit pek olmuyor, kalben giden arkadaşların yanındayım, her şartta televizyondan takibe devam. Ancak bu güzel taraftar kitlesinin sağladığı katkının onda birini yöneticilerin sağlamadığını söylemeliyim. Şöyle ki, futbol takımının formasından ülker, avea, telekom yazısı koymaktan armasını kaybettirmek üzere olan zihniyet, Cafe Crown yazısını şanlı ismimize basketbolda ekleyivermiş. Sponsor bu işin olmazsa olmazı. Ama senin Galatasaray ismini kullanarak sıradan bir takım yaratmaya hakkın yok. Özellikle cafe crown ürününün ağa babası ülker senin en büyük rakibini finanse ediyorsa, ve sen bu aradaki uçuruma göz yumuyorsan, ikinci sınıflığı kabul ediyorsun demektir. Şu anda, cafe crown desteği yada herhangi bir sponsor desteği olmadan, televizyon ve iddia gelirleriyle küme düşmeyecek bir bütçe oluşturulabilir ama o takımı göğsümüz gere gere izleriz, destekleriz. Bu durum her Galatasaraylı gibi benimde kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor. Kızsak, nefret etsekte Aziz Yıldırıma bir bakın, nasıl takımının her branşının peşinde, bizim başkanımız ise varsa yoksa futbol, orada da durum pek açıcı değil ya neyse. Sözün kısası basketbolda kafadan kaybetmeyi kabullenmiş bir yönetim tarzımız var. Taraftar mağlubiyeti baştan kabul etmiş bir anlayışa ne kadar daha şevkle destek olur bilmiyorum. Bildiğim tek şey, salonlara koşan bir avuç insana çok saygı duyduğumdur.
Yine %100 katıldığım bir yazı daha Yaşı Belli bir olgunluğa ulaşmış abilerimiz durumun farkında şunu söyliyeyim ben küçük bir çocukken hayalimde olan Galatasaray'ı şimdi aziz yıldırım fenerbahçe'de yaratıyor.Bu hayalim şuydu her branşta şampiyonluğa oynayan bir Galatasaray,çok güzel bir stad'ı olan bir galatasaray,maddi olarak çok güçlü bir galatasaray ama ...

BÜLENT PELİT' Alıntı:
Kızsak, nefret etsekte Aziz Yıldırıma bir bakın, nasıl takımının her branşının peşinde, bizim başkanımız ise varsa yoksa futbol, orada da durum pek açıcı değil ya neyse. Sözün kısası basketbolda kafadan kaybetmeyi kabullenmiş bir yönetim tarzımız var. Taraftar mağlubiyeti baştan kabul etmiş bir anlayışa ne kadar daha şevkle destek olur bilmiyorum. Bildiğim tek şey, salonlara koşan bir avuç insana çok saygı duyduğumdur.
Bülent abi sözlerine %1500 katılsamda Adnan Polat'ın takımın diğer branşlarına önem vermediğini söyleyemem. Aslında sorun başkanın amatör branşlarda maçlara gelmemesinde değil. Sorun yapılan yatırımların kısa vadeli olması ve branşlarımızı büyüklüğümüze yakışan neticelere götürerememesidir. İşin Lobi kısmındada bizim başkan çok yetersiz. Aziz Yıldırım malesef bu 2 konuda Adnan Polat'dan daha önde ve daha iyi biliyor işi.