TBL 3. Hafta | Galatasaray CC 98 - 89 Erdemir (Ceza nedeniyle 0-20)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray'ımız-Erdemir(Oradayız)

Eren'in tavrını saygısızlık olarak nitelendiriyorum ne yazık ki hoş olmamış.Düşüncelere saygı duyulması gerekiyor bence de Hakan bizim takımda olsun isterdim.Hele de bu sene ki takımda.

Bugün Efes maçı bile doluydu...Pazar günü uygun sayılabilecek bir saatte olabildiğince dolsun lütfen o salon.

Sen çok değişik bir adamsın yemin ediyorum. İyi geldi şu saatte Allah da seni güldürsün Mithat.:)

Saol Nilay'da değişiklik iyimi? kötümü? anlayamadım.

Şimdi beni forumda hedef yapmanın yadırgadım,hala 1 şişe borcun olduğunu iddaa ediyorum.

Biz erdemir sporu fark atsak ne olur.Bizim amacımız İlk 4'mü yoksa orta sıralamalar mı.Bence bu kadro ile ancak orta sıralarda kendimize yer edinebiliyiz.O yüzden bizim bu seneyi bırakıp gelecek yılların planlamasını yapmamız gerekiyor.Çünkü bu kadro ile başarıya ulaşamayız.Tabiiki bütçemizi attırmamız gerekiyor.Bunlar için çalışmalar yağılması gerekiyor.Ama bu yönetim ve kadyo yapısıyla da zor gözüküyor.Ya niye avrupa,asya ve türkiyede ki genç oyuncuları alıp oynatmıyoruz.Nasıl olsa sampiyon olamacağız.bari gelecek senelerin yatırımını yapalım.Taraftarları kandirmaya da gerek yok.Biz her zaman galatasarayın yanındayız.İyi gününde de kötü gününde de ama şunu bilmemiz gerekiyor.Güneş balçıkla sıvanmaz.Gerçekleri görüp ona göre hareket etmemiz gerekiyor.Ne yazıkkı gerçekleri göremiyoruz ve görmek istemiyoruz.Bu yüzden de Her zaman hata yapıyoruz.gerçekler belli.Bizim acilen bütçe,salon,altyapımımızı halletmemiz gerekiyor...

Biletler biraz pahalı değil mi ya? Hiç kimse birşey yazmamışta :roll:

Verdigimiz sozu tutarız. Bizi bilen bilir. Bizi bilenlere sor hangi sozumuzden caymısız.:p

Bu arada kotu degil merak etme.:)

Mithat Duran' Alıntı:
Saol Nilay'da değişiklik iyimi? kötümü? anlayamadım.

Şimdi beni forumda hedef yapmanın yadırgadım,hala 1 şişe borcun olduğunu iddaa ediyorum.

Hakan Köseoğlu'nun Galatasaray'a transfer olma hususuna daha evvel forumda değinmiştim. 2007-2008 sezonu öncesi yaz dönemiydi, Cüneyt Erden'in sözleşmesi bitmiş, takımda kalıp kalmayacağı netleşmemişti; Hakan Köseoğlu Kepez'de asist kralı olunca teklif yapıldı. Daha sonra Cüneyt'le bir yıllığına kontrat yenilendi. Akabinde şube yöneticileri Hakan'a önerdikleri ücreti aşağı çektiler. Hakan Köseoğlu, Galatasaray'da oynamak istiyordu ama, teklifi bu sebepten kabul etmedi ve Karşıyaka ile anlaştı...

O dönem, Bosnasancak.net'te Hakan Köseoğlu ile yapılmış bir röportajdan alıntı:

GS sene başında Milan Gurovic?i aldı. Milan Gurovic?in yaptığı hareketlerle ve dövmesiyle tepki topladığını biliyoruz. Bu transfer hakkında ne düşünüyorsun ?

Milan Gurovic zaten belli, Sırp. Bunun ötesi yok. Ama Galatasaray sezon başı transfer yaparken bu adam Sırp diye almamazlık edemez. Bu adam bir insan ve Avrupada en iyi takımlarda oynamş bir basketbolcu. Bazı insanlar tepki gösterdi ama çok büyük bir tepki değildi bence. Bugüne kadar ülkemizde Drobnjak oynadı, Milos Vujanic var, ve bir sorun yaşanmadı. Transfer konusunda karar vermek Galatasaray yönetiminin bileceği iş.

Sene başı GalatasarayYugoslav ekolunden 3 yabancı oyuncuyudahil etti takıma. Ayrıca takımda İzmirli Boşnaklardan Hüseyin Beşok?ta Galatasaray forması giyiyor. Bu takımda yer almak istermiydin ?

Öle birşey vardı aslında sezon başı. Teklif geldi, olmadı. O takımda yer almak isterdim yani. Zizicle zaten arkadaşız milli takımlardan, ordan tanışıklığımız var. Öyle bir kadroda, 3 tane Yugoslav ekolünün olduğu ,Türk oyuncularında kaliteli olduğu bir takımda oynamak isterdim. İyi olabilirdi ama, sonradan para problemi çıkmış kulüpte, ondan dolayı olmadı.

Röportajın tamamı: http://www.bosnasancak.net/bsn/675.html

Sevgili Umut, size naçizane bir hatırlatma...

Geçtiğimiz yaz Ermal Kuqo'nun Valencia'dan ayrılacağını yazdığımızda, kesin bir ifadeyle "sözleşmesi sürüyor, takımında kalacak" dediniz, kısa bir süre sonra Valencia ile Ermal'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Ermal, Efesle anlaştı.

Biliyorsunuzdur, transfer konularının bire-bir içinde değilseniz "kesin" konuşmak doğru değildir. Dolayısıyla itidalli olmakta fayda var.

Galatasaray iç sahada Erdemir'i yenemeyecekse, kimi yenecek? Erdemir lig standartlarıda dirençli takım ama, kazanmamak söz konusu olmamalı!

Pazar günü güzel bir kahvaltı ve ardından salona yolumuzu alırız..

Erken olması günü daha fazla yaşamak adına iyi olmuş

Salon kıpkırmızı olunca çekiyor kendine:)

Erdemir kaliteli bir ekip özellikle savunma anlamında ligin en sert takımlarından birisi. Mithat Demirel transferi ile Hakan'a iyi bir alternatif buldular bu da uzun vadede önemli bir adım Erdemir adına. Fakat kendi sahalarındaki bu üst düzey oyunu deplasmanda pek oynayamayan bir takım. Savunma ile maç kazanan bir takım oldukları için deplasmanda etkili rakiplere karşı işleri çok zor oluyor. Yine başabaş geçebilir, zor bir maç olacak fakat Galatasaray kazanacaktır bu maçı..

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Verdigimiz sozu tutarız. Bizi bilen bilir. Bizi bilenlere sor hangi sozumuzden caymısız.:p

Bu arada kotu degil merak etme.:)

[quote="Mithat Duran":2os10vd6]Saol Nilay'da değişiklik iyimi? kötümü? anlayamadım.

[/quote:2os10vd6]

Erdemir mağlubiyetinden sonra hesabı keseriz Nilay!!!
Kepeze yaptığımız,savunmanın,aynısını,Erdemire yapalım aynı skor olur.Şimdi seyirci desteğini alalım diyecem.12.000 kişilik,salonda 400 veya 500 kişi,hadi 1000 diyelim.Ne kadar etkili olur.

Bence yeni bir süprize hazırlıklı olun benden demesi!!!

Bu maç kanımca sezonun önemli maçlarından biri. Mazallah; buradan alınacak bir ekstra mağlubiyet, arkasıdnaki fikstür de düşünüldüğünde , takımı baş aşağı götürür; bazı değişikliklere bile yol açmak zorunda kalabilir.

Kazanacağımızı düşünüyorum Jasaitis bu maçta 20 sayının üzerine çıkacaktır .. Cemal'in performansı çok önemli bu maçta tekrar toparlanacaktır ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Kazanacağımızı düşünüyorum Jasaitis bu maçta 20 sayının üzerine çıkacaktır .. Cemal'in performansı çok önemli bu maçta tekrar toparlanacaktır ...

İnşallah Cemal`in performansı iyiye çıkar çünkü o bu sene bize çok lazım.