TBL 3. Hafta | Galatasaray CC 98 - 89 Erdemir (Ceza nedeniyle 0-20)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray'ımız-Erdemir(Oradayız)

Bu 2 günde olacak birşey degil..Aziz Yıldıvım 11 senedir bu kulupte baskan..Altyapıyı oturtması,finansı saglaması,kadro istikrarı hep son 2-3 senede oturdu..Yani 8 yılda buralara geldiler..Ha deyince olmuyor demekki bu işler..Bizim sorunumuz su;

Sabredecek zamanımız ve halimiz kalmadı artık..Bi an önce olması lazım ama o da cok zor..Adnan Polat'a cok yükelemicem bu konuda..Kızdıgım tek nokta bir anda olmayacagını bilmelerine ragmen hala yanlıs adım atmalarıdır...

bu maç 13 de olursa çok insan gelmek istese de gelemez..
çünkü sivas maçı var.. o maça çok adam gelecek fener maçı sonrası diye..
ben de bunlardan sadece birisiyim..
saat 14.30-14.45 gibi o salondan çıkıp kimse 16.00 daki maç için koşa koşa mecidiyeköy yolu tutmak istemeyecektir..
zaten takım da heyecan vermiyor..
bu gün ve saat dezavantaj...

Ortam biraz gerildi,iki gündür o yüzden herkesin rahatlaması için lütfen istifa edin sn.Murat ÖZYER DİYEREK KONUYU DAĞITIYORUM.

İtirazı olan varmı arkadaşlar?

Mithat Duran' Alıntı:
Ortam biraz gerildi,iki gündür o yüzden herkesin rahatlaması için lütfen istifa edin sn.Murat ÖZYER DİYEREK KONUYU DAĞITIYORUM.

:)İtiraz yok destek var...

Mithat Duran' Alıntı:

Hiç güleceğim yoktu :ehue Katılıyorum abi...

Mithat Duran' Alıntı:

Özyer = Sunter

Aydınlık bir gelecek için ikisinin de basketboldan elini çekmesi gerekiyor...

Müthiş ikili,Belalı ikili,Bitirim ikili,Tango ve Cash,Kezban Paris'te...En son yazdığım alakasız oldu sanırım... :)

13 de başlıyor maç 40 dakika aralar molalar taş çatlasa bi 40 dakika tutar hepi topu 80 dakika hadi çok çok 90 dakika yani 1.5 saat 14.30 dan 16.00 ya kada zeytinburnundan mecidiyeköye gidilir birde geri gelinir...

benim imkanım olursa gelicem maça ama imkanı olupta sivas maçını bahane edenler yapmasınlar böyle bişey çünkü her türlü yetişilinir 2 maçada...

2 haftadır galatasaray maçlarını pazartesiye koyan federasyon bu maçı maç gününün dışında bir güne koymayı aklına getirememişmi acaba ?

wasabi_57' Alıntı:
2 haftadır galatasaray maçlarını pazartesiye koyan federasyon bu maçı maç gününün dışında bir güne koymayı aklına getirememişmi acaba ?

Kardeşim foruma bu isimle üye olmadan önce hiç bakmadın mı, şöyle bi göz atmadınmı, hiç dikkat etmedinmi herkesin gerçek isismleri ile üye olduğuna.

Sen çok değişik bir adamsın yemin ediyorum. İyi geldi şu saatte Allah da seni güldürsün Mithat.:)

Mithat Duran' Alıntı:

Erdemir maçına gideceklerin şimdiden ayaklarına sağlık. Orada olmayı çok isterdim ama, işte bazı şartlar. Her neyse kalbim sizlerle benim içinde bağırın.:)

Erdemir maçı zor geçecek..Hakan Köseoğlu'nu nasıl alınmaz hala anlamıyorum?Jasaitis ve Rancik tamam yalnız Wash'dan daha iyi bir oyun kurucu ve çok sağlam bir uzun olmadığı sürece bu sene sonu da hüsranla biter..Çünkü Türk rotasyonu da iyi değil takımın.Evren Büker ise gerçekten büyük kazanç takım için..

Umut' Alıntı:
Erdemir maçı zor geçecek..Hakan Köseoğlu'nu nasıl alınmaz hala anlamıyorum?Jasaitis ve Rancik tamam yalnız Wash'dan daha iyi bir oyun kurucu ve çok sağlam bir uzun olmadığı sürece bu sene sonu da hüsranla biter..Çünkü Türk rotasyonu da iyi değil takımın.Evren Büker ise gerçekten büyük kazanç takım için..

görüyoruz hakanı olmaz olsun bu takımda... sadece istatistilere takılmayın...

erenbekdemir' Alıntı:
Umut' Alıntı:

görüyoruz hakanı olmaz olsun bu takımda... sadece istatistilere takılmayın...

Sevgili Eren,
Ben istatistiklere takılıp konuşan birisi kesinlikle değilim.Yüzde yüz emin olduğum şey hakkında konuşurum yoksa susarım.Kendi düşünceni söyleyebilirsin elbette ama beni eleştirir şekilde değil lütfen..

umut bende izledim evren ondan inan daha kaliteli daha verimli ....hücumun 20 saniyesi onun elinde...her maç 9 asist yapar ama en az 7-8 top kaybı ile oynar..ayrıca sanırım hakanda galatasaray düşmanlığı var...

erenbekdemir' Alıntı:
umut bende izledim evren ondan inan daha kaliteli daha verimli ....hücumun 20 saniyesi onun elinde...her maç 9 asist yapar ama en az 7-8 top kaybı ile oynar..ayrıca sanırım hakanda galatasaray düşmanlığı var...

Kendi yaşından büyüklerle hitap şeklin ilginç,
herneyse bunu sorgulamak bana düşmez.Hakan Köseoğlu'nda öyle bir düşmanlık yok, tanımadığın kişiler hakkında asılsız olan olasılıklara inanma arkadaşım.Evren'le kıyaslayamazsın çünkü ikisinin özellikleri farklı.Neyse senin kendi düşüncen tabi ki saygı duymak lazım.

Umut' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Kendi yaşından büyüklerle hitap şeklin ilginç,
herneyse bunu sorgulamak bana düşmez.Hakan Köseoğlu'nda öyle bir düşmanlık yok, tanımadığın kişiler hakkında asılsız olan olasılıklara inanma arkadaşım.Evren'le kıyaslayamazsın çünkü ikisinin özellikleri farklı.Neyse senin kendi düşüncen tabi ki saygı duymak lazım.

tamam düşmanlık yok diyelim...peki neden 2 sene önce teklifi ret etmiş...istese o zaman büyük takımlarda oynar...bizim yönetim gelmek istese onu alırdı...ama az çok tahmin ettiğim o küçük takımların büyük oyuncusu modunda ;)