TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL 34.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

Kepez'in Banvit'i, Mersin'in Antalya'yı, Aliağa'nın da Karşıyaka'yı yeneceğini düşünüyorum. Oyak da kazansa da kaybetse de böyle bir durumda biz kaybedersek küme düşeriz.

Bu yüzden kesinlikle kazanmak zorundayız. İkinci bir ihtimal olmayacak. Bizim dezavantajımızı da daha önce yazmıştım. Bornova bizi yenip Fb ile eşleşmek isteyecektir. Bu yüzden maça asılacaklardır. Ki Bornova takımı özellikle maçın başında iyi tempo yakalayıp farkı açan bir takım. Bizim maçta da öyle olacak. Geriden başlayacağız bana kalırsa. Geriden gelmek için de en çok taraftara ihtiyaç duyar bir takım ve sezon başı pek sevmediğim D-Wash'a :)

Selim Sercan Eren' Alıntı:
bu takım küme düşmez gelecek sene önemli
Bornova yenerse düşer!
Peki Bornova bizi yenemezmi?

Selim Sercan Eren' Alıntı:
biz bu maçı alırız kim çıkabilmişki abdi ipekçi cehenneminden

Malesefki hiç bir maç oynanmadan kazanılmıyor. Bunu bugünde gördük. O yüzden önceliğimiz bu maçı kazanmak ve bunun için yapılması gerekenleri yapmak.

Hee, Simas'ın da Mike'ın da Radoslav'ın da D-Wash'ın da kalmasını tabii ki hepimiz canı gönülden istiyoruz; fakat bu maçtan sonra konuşulacak konu bu.

pardon ben bunu düşünemedim ya gsın aliağaya yenildikten sonra formalite olarak görüyordum maçı ama şimdi gördümkü önemli maç umarım alırız maçı :roll:

Yani nasıl yapıcaz bilmiyorum ama aliaga macını resmen ellerımızle verdık. oynamadan hiç mac kazanılmıyor Fark 15 sayı olsa bile umarım bi şok yaşamayız. Bornova nın cok asılacağı bır mac olacagını dusunmuyorum. Ancak Alıaga yı kurtarmak adına belkı bı rıske gırerler. Bız sacmalamazsak özellikle MURAT hakemlerıde yener alırız macı.

Erdemir yenilirse (Efesle oynuyor), Bornova maçı kazanarak fenerle eşleşmek ister. Erdemir kesin yenilir, Efes kim olursa olsun playoff öncesi her maçı ciddiye alıyor. Fener banvit gibi takımlarda önüne gelene yatıyor, Efesle aralarındaki fark bu zaten . neyse sonuçta bornova bunun farkında ve fenerle eşleşmek için 7. olmak isteyecektir. O yüzden galibiyet için gelecektir buraya. Banvitin kepeze yatacağı düşünülürse, kesinlikle bornova maçını kazanmalıyız .

playoff hayali kurarken düştüğümüz durum çok üzücü. fikstürün azizliği diyebiliyorum sadece.

Bu maçta yabancılarımızın kalması için bir pankart yapılsa keşke diye düşünmeden edemiyor insan..

liege baston liege klasiği eddie merckx'e saygı duruşunda bulunmak için evinin önünden geçecekmiş.biz de bu onurlu mücadeleye saygı duruşuna geçelim.hepimiz salonda olalım.

Rahat davranmamak lazım,üzerimize oynanan oyunları görüyoruz,orda olmak lazım bornova'ya ordan çıkamayacaklarını göstermek lazım...Ayrıca arkadaşın dediği gibi saygı duruşu için orda bulunmak lazım...Belirli platformlarda bu maçın önemini anlatmak lazım,eminimki çoğu taraftarımız bu olayı bilmiyor,anlayınca o salon dolacaktır...

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

cumartesi günü asysubaylık sınavım var çıkıp direk salona koşucam. gelirkende getirebildiğim kadar taraftar getircem. son maçta avuçlarımızı alkıştan patlatmaya geliyoruz.

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

Cumartesi günü yenilirsek küme düşüyoruz!

Üzerimize oynanan oyunlara en güzel cevabı sahada takıma destek olarak vermektek başka çaremiz yok.

Lütfen bütün forumlarda sosyal ortamda bu maçın önemini vurgulayalım.

Bunca emek veren basketbolcularımızın ayak oyunlarıyla düşmesine izin vermeyelim!

Bu sene salon sporlarının en iyi taraftarı olarak Bornova maçında bir kez daha OMUZ OMUZA olalım..