TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

Orada olmak o aslan yüreklileri alkışlamak, herkese nasip olmaz. bunun kıymetini orada olarak yaşayalım.

orada olmak için can atıyorum ve inşallah orada olup aslanlarımıza bu sezonki son görevimi yerine getireceğim.

Şu ana kadar kaç bilet satılmış?

Maçın saati burada 16.00 yazıyor başka yerlerde 17.00.Tam olarak saat kaçta maç arkadaşlar yazarsanız sevinirim.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Şu ana kadar kaç bilet satılmış?

kaç bilet satıldı bilmiyorum ama biletixden satın alır gibi baktığında öyle 4000 bilet satılmış gibi gözükmüyor. Zaten basket seyircisi pek netten bilet alan bir seyirci değil..

Not: maç 17:00'da

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Yenikapı'dan nasıl gidebilirim İpekçi'ye ?

Trenle geliceksen Kazlıçeşme'de in, Kazlıçeşme durağından 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Duraktan çıkınca sola dön, Supr Pırgiç Hastanesinin köşesinden sağa dön, yol bitiminde surların oradaki caddeye çıkacaksın; ordan tekrar sola dön dümdüz yürü, önüne çıkacak. Bir an kendimi Zeytinburnu'nda yol tarif ediyorum sandım :)

:) :)

Surp Pırgiç Hastanesi, hastanenin adı. Nam-ı diğer Ermeni Hastanesi. Karıştırmayasın, az ilersinde Balıklı Rum Hastanesi de var çünkü :)

Neyle geliceğimide pek bilmiyorum ama yinede teşekkür ederim.Biraz macera yaşayarak gelecez inşallah. :)

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
:) :)

Surp Pırgiç Hastanesi, hastanenin adı. Nam-ı diğer Ermeni Hastanesi. Karıştırmayasın, az ilersinde Balıklı Rum Hastanesi de var çünkü :)

siz hangi semtte ikamet ediyorsunuz?

bizim zeytini baya iyi tanıyorsunuz anlaşılan :)

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
siz hangi semtte ikamet ediyorsunuz?

bizim zeytini baya iyi tanıyorsunuz anlaşılan :)

"Sizin Zeytin"`de ikamet ediyorum :) Depo durağında. Yeri burası değil, yeni konu açalım :) :)

Yarınki maça gidiceksen beraber gidebiliriz. Özelden mesaj atarsın

Yarım saat önce spormax de program izliyordum doğan hakyemez ve çetin yılmaz konuşuyor Aliağ petkim maçını konuşuyorlardı doğan hakyemez jasaitisin bitsede gitsek havasında oldunu söledi ve aliağnın çok iyi oynadını gsnin 2.yarı küçümsedini söledi çok garipsedim ya insan bi der bornova maçıdan gelen skorla iicene maçtan kopan gs son periyotta rakibine karşı istekli değildi falan direkman bizi çöpçü aliağyı kral yaptı..

Bornovoya bir fark herkezin aklını yerine getirir.

İnşallah yarın muhteşem taraftarın etkisiyle, süper bir oyunla 30-40 sayı bir fark ile ezeriz.Herkes görür ne olduğunu fenerede gönderme yaparız hakyemezede...

bütün maçlar 17 00 başlayacak ve sadece bizim maç yayınlanıyor neden acaba, sky türk banvit kepez maçını versede akıllarda soru işareti kalmasa,
inşallah diğer maçların sonuçlarına bakmaya gerek kalmaz yarın güzel bir atmosfer olacağı kesin bu sene ilk defa ayakta maç izleyeceğim bağıra bağıra :)

Ben'de abimle maçta olacağım.Dileyen olursa forumdan abilerimle,kardeşlerime tanışmak isterim..

Sezai Saçak' Alıntı:
Yarım saat önce spormax de program izliyordum doğan hakyemez ve çetin yılmaz konuşuyor Aliağ petkim maçını konuşuyorlardı doğan hakyemez jasaitisin bitsede gitsek havasında oldunu söledi ve aliağnın çok iyi oynadını gsnin 2.yarı küçümsedini söledi çok garipsedim ya insan bi der bornova maçıdan gelen skorla iicene maçtan kopan gs son periyotta rakibine karşı istekli değildi falan direkman bizi çöpçü aliağyı kral yaptı..

Bornovoya bir fark herkezin aklını yerine getirir.
Aynı programı izledim. Çetin Yılmaz Hoca 2.'liği falan garantileyen takımların alt sıralardaki her takıma kolaylıkla yenilmesi etik sorumluluğa uymayan bir şey. Direk olarak etkiliyor dedi. Doğan Hakyemez de aynı şeyleri söyledi. Çetin Hoca hangi takımlıdır bilemem ama bizim maçlardaki yorumları falan taraflı değil. Yani genelde Galatasaray açısından yorumladığını söyleyebilirim.

Çetin yılmaz FB'lidir. Bİr maçın devre arasında konuşmuştumda onunla salon'un kafesinde. Maçalrı TV'den izleyen arkadaşlarım da onun tarafsız olduğunu söylüyor. Buna katılırım. Ammaaa, FB- GS maçlarında yorumları hep FB üzerinden gidiyor buna kızıyorum. Misal Rancik sayı atıyor "Oğuz'un hatası" diye analtıyor ya da "semih sayı attı" diye anlatıyor. Anlayabiliyorum o kadar tarafgirliğini. Bunun içinde, o maçlara yorumcu olmaması daha iyi...