TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

bizim ikili averajımızın iyi olduu takım yok mu kepez bizden önde mi ikili averajda ?

Arkadaşlar hepimiz son haftalarda kimlerin kimlere maç verdiğini tabiri caizse yattığını biliyoruz.
Hakemleri ve federasyonu da gayet iyi biliyoruz!

ama tribünde Galatasaray taraftarının önünde hepsini yendiğimizi de gayet iyi biliyoruz!

İşte öyle birgün cumartesi günü...

A-la-ca-ğız arkadaşlar hiç merak etmeyin.

O salonda bir tek boş koltuk kalmasın, en az iki tane onluk yapar yollarız. Sonra da alkışlarla yeni sezona uğurlarız takımımızı.

Cumartesi Günü Abdi İpekçi'deyiz
Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin son haftasında, 24 Nisan Cumartesi günü saat 17.00?da, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu?nda Bornova Belediye ile karşılaşacak.

Galatasaray Cafe Crown, Aliağa Petkim?e yenilerek playoff şansını kaçırdı. Ancak sezon başında yaşanan talihsiz olayın ardından gösterdiği performansla Galatasaraylı olmanın gururunu bizlere tekrar yaşatan takımımızı alkışlamak için bir fırsatımız daha var.

Cem Akdağ ve Cihansever Yeşildağ önderliğindeki teknik heyet ile Hüseyin Köksal, Darius Washington, Tufan Ersöz, Caner Topaloğlu, Murat Kaya, Mike Wilkinson, Polat Kocaoğlu, Radoslav Rancik, Evren Büker, Can Akın, Alican Güney, Simas Jasaitis, Fatih Solak ve Eren Beyaz?a bu sezonki heyecan verici takım için teşekkür edebilmek adına 24 Nisan Cumartesi günü, saat 17.00?da Abdi İpekçi Spor Salonu?nda olalım!

Haydi Galatasaraylılar!

Galatasaray Cafe Crown, 2010-11 sezonundaki mücadelesinin ilk adımını yakından takip edebilmek ve sezonun en önemli maçında takımımızın yanında yer almak için tıklayınız.

Umut abimiz Facete Galatasaray Fan Pageden duyurusunu yaptı maçın kendiside bizzat maçta olacakmış. :)

Fbülker ile efes pilsen arasındaki etik farkını ligde oynanan oyundan çok net görüyoruz. Birde bazı fbülker fanatikleri Efes'e elendikleri için iftiralar atıp duruyorlardı. Ben demiştim fbülker kesin yenilecektir biz kendi maçımıza bakalım demiştim. öylede oldu yenildiler. Eğer bu oyak maçında da öyle bir durum olsa yine yenilirlerdi. Ancak şimdi çok önemi kalmadı o yüzden bu maçı kazanacaklardır.
bize gelince çıkıp aslanlar gibi oynayıp tarfatr desteğimizlede yenip işi bitirmeliyiz. Çünkü biz her alanda Bornova takımından daha iyi bir takımız. Bunuda göstereceğiz.

Şuana kadar 4000 bilet satılmış.

Son maçta bu kocaman yürekleri yalnız bırakmamak gerekir ;)

ultrAslan'nın ana sayfasında bu maçla ilgili hiçbirşey olmaması çok ilginç,Ben giriş sayfası beklerken bilgi bile verilmemiş,çok garip...Çoktan bir giriş sayfası yapılmalıydı...Fener'i şampiyon yapacağımız çok önemli Bursa maçı(!) hakkında bilgi verilmiş ama bu maç hakkında tek kelime yok...

allah gs basketbol dan razı olsun heh şöle ya gsın bir spor kulübü olduğunu gösterdi bu açıklama gs seneye fb den çok daha üstün bi takım olacak 4.000 bilet satılmış ben böle bi şey görmdeim allah gs taraftarından razı olsun allahım ağlayacağım :p

Bu maça gidebilmek uğrunA annemden fırçanın, Dayımdan sitemin kralını yedim. Ama ne yapalım, ArmA'nın peşindeyiz dedik bir kere.. Geleceğim ayakta alkışlayacağım bu Aslan Yüreklileri diye söz verdim!

Gölgen gibi adım adım, Peşindeyim Galatasaray'ım!