TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 92 - 76 Efes Pilsen

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 26.04. C.tesi 16:00

Bu maçı kaybederiz..Normal sezon 6. sırada bitirip saha dezavantajı ile Fenerbahçe Ülker'in rakibi oluruz..Saygılarımla.

ilk yarı sadece efes casa ve mersine yenilmiştik ikinci yarı ikisini yendik bu sezon yenemediğimiz sadece efes kaldı.Bence efesi yeneriz

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Bu maçı kaybederiz..Normal sezon 6. sırada bitirip saha dezavantajı ile Fenerbahçe Ülker'in rakibi oluruz..Saygılarımla.
fülker eşleşmesinde durum 1-1 başlayacak. nasıl saha dezavantajı olacak ?

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":2eobop0a]Bu maçı kaybederiz..Normal sezon 6. sırada bitirip saha dezavantajı ile Fenerbahçe Ülker'in rakibi oluruz..Saygılarımla.
fülker eşleşmesinde durum 1-1 başlayacak. nasıl saha dezavantajı olacak ?[/quote:2eobop0a]

3 maç maksimum oynanacak..2 maç abdi ipekçide olacak..
Önce Abdi İpekçi ; sonra Ayhan Şahenk.. İş bi maça daha kalırsa gene Abdi İpekçi..

iyi oyun,iyi mücadele ile kazanacaz.inanmayanlar bir kenara İNANLARLA YOLA DEVAM.10 nisanda zafer çığlıkları atanların şimdi böyle bir hava yaratması birşey kazandırmaz bize.

Arda Öztürk' Alıntı:
iyi oyun,iyi mücadele ile kazanacaz.inanmayanlar bir kenara İNANLARLA YOLA DEVAM.10 nisanda zafer çığlıkları atanların şimdi böyle bir hava yaratması birşey kazandırmaz bize.

Galibiyet bize 5.lik için yetmeyecek diye biliyorum ben..Antalya ikili averajda bizim üstümüzde..Son Mersin maçında yenilmeleri gerek 5. olabilmemiz içn (Antalya ikili averajda üstümüzde mi emin değilim)

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Galibiyet bize 5.lik için yetmeyecek diye biliyorum ben..Antalya ikili averajda bizim üstümüzde..Son Mersin maçında yenilmeleri gerek 5. olabilmemiz içn (Antalya ikili averajda üstümüzde mi emin değilim)
Can, ikili averajda biz üstünüz Antalya´dan.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":37krlch4]Galibiyet bize 5.lik için yetmeyecek diye biliyorum ben..Antalya ikili averajda bizim üstümüzde..Son Mersin maçında yenilmeleri gerek 5. olabilmemiz içn (Antalya ikili averajda üstümüzde mi emin değilim)
Can, ikili averajda biz üstünüz Antalya´dan.[/quote:37krlch4]

2 maçımızı da alırsak o zaman Telekom olacak rakibimiz..Efes Pilsen kanımca bu maçta daha çok Spencer&Bredshaw&Serkan üçlüsünü sık sık kullanacak..Yabancıların takıma iyice alışması , Serkan'ın da maç eksiğinin kapanması için..Ben açıkçası pek ümitli değilim.Takım formsuz bana göre ve Efes Pilsen de bize yıllardır ters gelen bir takım.İnşallah yanılan ve utanan ben olurum ve maçı kazanırız..Ama saha avantajına rağmen bana göre bizden bir adım öndeler..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":3og6dprr][quote="Can Kırımlıoğlu":3og6dprr]Galibiyet bize 5.lik için yetmeyecek diye biliyorum ben..Antalya ikili averajda bizim üstümüzde..Son Mersin maçında yenilmeleri gerek 5. olabilmemiz içn (Antalya ikili averajda üstümüzde mi emin değilim)
Can, ikili averajda biz üstünüz Antalya´dan.[/quote:3og6dprr]

2 maçımızı da alırsak o zaman Telekom olacak rakibimiz..Efes Pilsen kanımca bu maçta daha çok Spencer&Bredshaw&Serkan üçlüsünü sık sık kullanacak..Yabancıların takıma iyice alışması , Serkan'ın da maç eksiğinin kapanması için..Ben açıkçası pek ümitli değilim.Takım formsuz bana göre ve Efes Pilsen de bize yıllardır ters gelen bir takım.İnşallah yanılan ve utanan ben olurum ve maçı kazanırız..Ama saha avantajına rağmen bana göre bizden bir adım öndeler..[/quote:3og6dprr]

rakibimiz telekom olursa taraftar desteğimizi pahalı bilet fiyatı ile kıracaklardır.kendi tarftarlarına da bedava bilet dağıtmışlar fb maçında.

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 14:00

Umarım hafta sonu maçı alır bu sezon ligi güzel bir galibiyetle bitiririz.Ama hiç ümidim yok :?

Bu takım bugün buralarda olmamalıydı.3.lüğe bile burun kıvırırken şimdi 6.nasıl olmayız hesapları yapıyoruz bu beni deli ediyor!! Nasıl olurda ilk yarı fırtınalar estiren takım bu hale gelir ligi kendine yakışmayacak yerde bitirir ve geçen yıldan daha iyi bir kadromuz var ama tamam rakiplerde güçlendi geçen yılki çelimsiz bir lig değil bu yıl ama bu kadar mağlubiyette mazeret olamaz.Kaybettiğmiz takımlara bakın ya! Bu kadro şampiyonluk adayı diye sezon başı lanse edildi beklenti içine sokuldu ama sanırım fazla abartıldık,Dee hayal kırıklığı oldu,Cüneyt ERDEN,attıkları girince mutluyduk bugün ise kederleri yaşıyoruz.

TT ile eşleşirsek 3-1(2) ile havlu atarız İstanbul da kazanırsak son maç Ankara da olur gerçi ihtimal vermiyorum burada da fazla direnemeyiz bu oyunla ama son maç orada olursa da zaten biter sezon bizim için.

FBÜLKER bu maç için fazla yorum yapmayacağım derbi ama bizden daha derin bir kadroya sahip oldukları ortada ve favori olurlar kesin olarak,Tanjeviç tek umudumuz olur.

Efes Pilsen olma ihtimali çok zayıf ama olurda eşleşirsek 3-1 ile seri biter.

Sanırım o ilk yarı kaznıp onun kredisi ile çıktığımız 2.yarıda aldığımız sonuçlar ile bütün avantajlarımız bitti......

Volkan Çoban' Alıntı:
rakibimiz telekom olursa taraftar desteğimizi pahalı bilet fiyatı ile kıracaklardır.kendi tarftarlarına da bedava bilet dağıtmışlar fb maçında.
Volkan, Telekom okullarda bedava bilet dağıtır, Ankaragücü taraftarına fazlasıyla bilet verir ancak bilet fiyatlarını yüksek tutarak taraftarı salondan uzaklaştırmak gibi bir köylü kurnazlığına gitmez. İstese bunu geçtiğimiz maçta uygulardı, kaldı ki hakkı da vardı. (Biz Ayhan Şahenk´teki maçta rakip taraftara bileti 50 YTL´den satışa çıkarmıştık)

Sonuçta salon yarı yarıya olur ancak "buz pateni seyircisi" gelir maça...

Efes maçına dönecek olursam; umarım takım taraftarın gönlünü almayı başarır ve olası eşleşmede seri 1-1 başlar.

İlk önce Bayanlarda beşiktaş sonra sulçuk sonra efes ve fener mmaçına gidiyoruz kazanıyoruzzz...İyi ve kötü günde

bu maç çok önemli ligin ilk yarısındaki fb maçı gibi bir atmosfer olmalı salon dolmalııı!

Resmi sitemizde Cumartesi 16:00d'da Tbl'nin sitesinde ise Pazar 13:45 olarak gösterilmiş maç.
Olası bir Akatlar çakışmasındansa umarım Pazar günü olur maç.Hem de Fener maçına şehirdışından gelen birçok taraftarı da maça çekebiliriz.

inananlar gelir inanmayanlar gelmez. fazlada kurcalamaya gerek yok bence. zaten pota arkasında oturup maç izlemek için gelenlerde hiç gelmesin yani...
o gun fb maçında stadda yapmamız gereken bazı işlerden dolayı erken ayrılmam gerekecek ama 1periyotluk da olsa 2 periyotluk da olsa takımı desteklemek için gelmeye calısacagım...

ayrıca bayan basket takımımızı da cok övüyorduk ama fbye kupada kaybedince herkes yerden yere vurdu ve erkek takımımızı da ozellikle ULEB de bjk galibiyetinden sonra cok överken şimdi sırt cevirmek ne kadar dogru bilemiyorum yani...
biz sadece iyi gunde deil, her zaman takımlarımızın yanında olmalıyız...

önce efesden intikamı alıp oradan mecidiyeköy e doğru geçeriz..asıl hesap orada kesilecek :)

abdi ibekçi yi dolduran galatasaray taraftarı ayhan şahenki mi dolduramıycakk birde öle düşünelim :) ;)

abi trenle geliceğiz ama nerde inip nerden arabaya bineceğiz...eyüp abi yardım et ya :p