TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 92 - 76 Efes Pilsen

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 14:00

Efes de maçın yıldızları büyük ihtimal Spancer,Gregory,Serkan,Ender olur.Heleki yine Spancer Daçka maçındaki gibi oynarsa ve avrapadaki gibi sert savunma yaparlarsa çabuk çözülebiliriz.Aldatmasın kimseyi Daçka maçının 2.yarısı onlarda bu maça Play-Off maçı gözüyle bakıyorlar ve ciddi oynayacakları kesin.

Hele birde kaybedip Antalya'nın altında ligi bitirirsek çok yazık olur,bu kadronun yeri burası değil.Kimsede FBÜLKER derbi biz onları eleriz gibi hayallerle kendini avutmasın,Play-Off da Tanjeviç
bile kurtaramaz bizi.....

Ama takımımızın arkasındayız,destek zamanı.....

Ne olursa olsun biz bu ligde final four oynıcaz...

Ligin başında gösterdiğimiz performansı play off maçlarında da göstericeğimize inancım tam!!!

Bizler de ne olursa olsun takımımızın her zaman heryerde arkasındayız!!!

Oyuncularımız her maçı ciddiye almıyor diyorum. Umarım bu maçı ciddiye alırlar. Sonuçta Efes'le oynuyorlar. Konsantrasyon ve ciddiyetle oynarsak kazanırız...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Oyuncularımız her maçı ciddiye almıyor diyorum. Umarım bu maçı ciddiye alırlar. Sonuçta Efes'le oynuyorlar. Konsantrasyon ve ciddiyetle oynarsak kazanırız...

Ama önce Selçuk Üni. Mutlu Akü'yü yenmemiz lazım!!! :)

maç 13.45'e alınmış.. Bir Efesli olarak GALATASARAY'IMA YENİLMEKTEN DOLAYI GURUR DUYUYORUM... Bu lafı demek için sabırsızlanıyorum bastır cimbom :)

Bu maça gelmeyi çok istiyorum. Bizim için sevindirici olan şey Hite nin bu maç oynayacak olması ve Hüseyin'in tekrardan iyi oynamaya başlamasıdır. İlk yarının sonunda oynadığımız bu maç düşüşümüzün başlangıcı olmuşdu inşallah bu seferde çıkışımızın başlangıcı olur :)

Anadolu yakasından geliyorum Sabah basket akşam Futboldayım.. İnş her 2 maçtanda başımız dik ayrılacağımıza inanıyorum...

Lütfen salonumuzu dolduralım.. Gerçi akşam maça gelenler basket maçına ilgisiz kalmazlar ama Futbol maçına gelemeyenleri de bekleriz..Maç sonu Sami Yen yakınlarında izlenir maçtan sonra 20.45'de de şmpiyonluk şarkılarını beraber söyleriz...

Maç ilgisiz kalmayalım Arkadaşlar....

mustafakaya' Alıntı:
Bu maça gelmeyi çok istiyorum. Bizim için sevindirici olan şey Hite nin bu maç oynayacak olması ve Hüseyin'in tekrardan iyi oynamaya başlamasıdır. İlk yarının sonunda oynadığımız bu maç düşüşümüzün başlangıcı olmuşdu inşallah bu seferde çıkışımızın başlangıcı olur :)

Dün maçtan sora Murat hocamızla yaptığımız sohbette Hite'ın atışlara başladığını eğer hazır olması durumunda oynatıcağını ,fakat tam hazır bulmadığı takdirde oynatamayacağını çünkü play off maçlarını da göz önünde bulundurmak zorunda olduğunu söyledi!!!

nerden aklima geldi yaa :p :p :p
Birde bakiyoruz:
EFES in ilk besinde ..
A.nicholas ve L.woods var.... :) :) :)

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
BU MAÇTA MAĞLUP OLSAK ÜZÜLMEM.

5. olup formda telekom geleceğine 6.olup formsuz fenerbahçeyle oynamayı tercih ederim ;)
Bence bu maci kazanmaliyiz cünkü olasi bir Play-Off eslesmesinde Efes'in 1-0 gerisinde baslariz.

GS'in oynayacagi en kolay mac..Efes su aralar berbat bir konumda.GM'leri Engin Ozerhun ve tayfasi klubu bitirdiler..Oyak macindan daha kolay olacagi kesin..Spencer ve Ermal disinda onemli bir isim yok.Daha dogrusu eski Efesten eser yok...Spencer'a dikkat derim! Nicholastan daha iyi bir sutor..!Charles Smith'in bir ust versiyonu..

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":12317nlr]arkadaşlar yönetimimiz maçlara otobüs olayını kaldırdımı

Bilgisi olan varsa söylerse çok mutlu olurum

Onlar yalnızca ULEB CUP içindi.. :)[/quote:12317nlr]

teşekkür ederim kardeşim biz zaten işin kolayını bulduk sağol yinede.

Sezon içerisinde yenemediğimiz tek takım efes.Hem o yüzden hem sıralamada daha fazla düşmemek için
mutlaka kazanmak zorundayız

ORADAYIZ!!!

Ligi kaçıncı bitirirsek bitirelim biz bu ligde her takımı eleyecek güçteyiz.. O yüzden önemli olan lig sıralaması değil ama Efes?i yenmemiz gerek çünkü ilk maçta yenildik. 1-0 olmaması için mutlak suretle kazanmalıyız..

ORADAYIZ..!

Dee Brown Chris Owens ve Cenk Akyol dan bu maçı almalarını istiorm.tüm yıl canları istediklerinde neler yapabileceklerini iyi kötü gösterdiler.Hite ve Britton da onlara katıldı mı savunmada gaines le coşarız.Tarihi fark bile olur=))

Bu maçı kazanamazsak,Antalya da maçını alırsa ligi 6.bitiriyoruz ve çok da formda olmayan fenerle eşleşmek avantajlı gibi görünsede oldukça gergin bir seri olacağını düşündüğümden zannedildiği gibi kolay bir eşleşme olmayacaktır.Bunun yanısıra bu eşleşmeden çıkan tarafın efesle eşleşeceği düşünülürse o seriye 1-0 geride başlamamız anlamına da geliyor ligi 6. bitirmek.Öte yandan efesi yenip ligi 5.sırada bitirirsek formda bir telekomla eşleşeceğiz.Dolayısıyla ligin ilk yarısını lider bitiren bir takım olarak belki de lig tarihinde görülmemiş bir şekilde play-of ların başından sonuna kadar hep evsahibi dezavantajına sahip olucaz ve bu şampiyonluk yolunda ciddi bir handikap.Eğer play-oflarda hep evsahibi avantajı tersine bizde olsaydı şampiyonluk şansımızın önemli ölçüde artmış olacağını düşünürdüm.Yine de tabiki şansımız var ama evsahibi avantajı da bizde olsaydı şampiyonluk için bugünkünden çok daha iddialı olurduk.Ligin 2.yarısında kaybedilen çok sayıda maç asıl hedef play-oflara bizi malesef dezavantajlı soktu.