TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 92 - 76 Efes Pilsen

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 14:00

Teknik heyetimiz Pazar olması için başvurmuştu çünkü üstüste oynanan maçlar ve bir türlü geçmek bilmeyen sakatlıklar takımı yeteri kadar zinde tutamadı diye düşünüyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Teknik heyetimiz Pazar olması için başvurmuştu çünkü üstüste oynanan maçlar ve bir türlü geçmek bilmeyen sakatlıklar takımı yeteri kadar zinde tutamadı diye düşünüyorum.

Basketbol teknik heyetinin Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağımızı ve bu maçın Galatasaray Kulübü açısından tüm branşlar dahil bu yılın en önemli maçı olduğunu bilmemesi ne kadar kötü bir durum..

Aynen öyle,ayrıca o gün millet sabahtan m.köy civarında mevzilenir,Ayhan Şahenk dolmaz gibime geliyor :(

Futbol maçında kapılar 16:00 da açılıyor.
Bu maça gelip futbol maçına geçmek mümkün.
Dünyayı yeniden keşfetmenin anlamı yok.

arkadaşlar fb maçına biletiniz varsa bu maçı izleyin ordan gidersiniz enfazla 4 de biter 4.30 da mecidiyeköydeyiz abartmayın vakit çok

Hasan Temizel' Alıntı:
Futbol maçında kapılar 16:00 da açılıyor.
Bu maça gelip futbol maçına geçmek mümkün.
Dünyayı yeniden keşfetmenin anlamı yok.

Sevgili Hakan,senin dediğin normal şartlarda doğru.Ama o gün olağanüstü şartlar olucak.Son yılların en önemli derbisinin olduğu bir gün kimse mecidiyeköyü bırakmaz.GS taraftarının %99 u Fb maçı ile yatıp o maçla kalkıyor.Aynı gün olması büyük bir şanssızlık.C.Tesi olsaydı ben dahil bütün herkez o maça akardı.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":9chheyuk]Teknik heyetimiz Pazar olması için başvurmuştu çünkü üstüste oynanan maçlar ve bir türlü geçmek bilmeyen sakatlıklar takımı yeteri kadar zinde tutamadı diye düşünüyorum.

Basketbol teknik heyetinin Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağımızı ve bu maçın Galatasaray Kulübü açısından tüm branşlar dahil bu yılın en önemli maçı olduğunu bilmemesi ne kadar kötü bir durum..[/quote:9chheyuk]

Bu yüzden maç 13:45 gibi son derece absürt bir saatte :)

Bu arada kaç kişinin bilet aldığı da meçhul futbol maçı için. Büyük ihtimalle paralı çekirdekçiler dolduracak Sami Yen'i.

ismim Hasan ama sorun değil tabi ki dalgınlık olmuş.

Derbi var evet, çok çok önemli evet ama öğlen vaktinde mecidiyeköy mevkiinde içmek kimseye bir yarar sağlamaz.Yani istedikten sonra 2 maça birden gidilebilir.Efes maçından sonra Mecidiyeköy'e 4 gibi geçmek kimsenin Galatasaraylılığını azaltmaz.Mecidiyeköyde olacak insanlarında bir semti koruma olgusu içinde olmayacaklarını bilecek kadar da tribünü tanıyorum.He biz Fenerli kovalıcaz kardeşim, derbi bu boru mu diyorlarsa diyecek birşey yok tabi ki.

Bu arada siz de dahil maç cumartesi olsaydı maça akacak herkesi haddim olmayarak Galatasaray Spor Klübü adına Akatlarda ki Beşiktaş bayan basket maçına davet ediyorum.Umarım tribünde ki taraftar olarak çift haneli sayılara ulaşabiliriz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":35t1aijn][quote="Kerem SEÇER":35t1aijn]Teknik heyetimiz Pazar olması için başvurmuştu çünkü üstüste oynanan maçlar ve bir türlü geçmek bilmeyen sakatlıklar takımı yeteri kadar zinde tutamadı diye düşünüyorum.

Basketbol teknik heyetinin Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağımızı ve bu maçın Galatasaray Kulübü açısından tüm branşlar dahil bu yılın en önemli maçı olduğunu bilmemesi ne kadar kötü bir durum..[/quote:35t1aijn]

Bu yüzden maç 13:45 gibi son derece absürt bir saatte :)

Bu arada kaç kişinin bilet aldığı da meçhul futbol maçı için. Büyük ihtimalle paralı çekirdekçiler dolduracak Sami Yen'i.[/quote:35t1aijn]
ben az önce adamın tekinden şişlide 150 ye açık aldım saf adam satsa 250 ye satardı haftasonu elini öpene..
asıl saf biziz oda ayrı bi bakış açısı ama bu maçda öyle oturtturmazlar adamı :) çekirdeği gitsin evindeyesin rahat maç izleyemez

Öyle de abi onlar da nereye kadar destek verecek. Özellikle öğrenci olan bizlerin bilet alıp bu maça gitmesi biletix kuyruğunda suya düştü gibi görünüyor. Aslında konudışı gibi görünse de son derece önemli bir mesele bu. Kimse kimseyi kandırmasın kaç kişinin bilet alabildiğini az çok biliyorum üniversitedeki arkadaşlardan. Yani çok kişi olacak bu maça gidebilecek ama izlemeye değer bulmayan da çok kişi olacak sitedeki okuduklarımdan sonra.

Hasan Temizel' Alıntı:
ismim Hasan ama sorun değil tabi ki dalgınlık olmuş.

Derbi var evet, çok çok önemli evet ama öğlen vaktinde mecidiyeköy mevkiinde içmek kimseye bir yarar sağlamaz.Yani istedikten sonra 2 maça birden gidilebilir.Efes maçından sonra Mecidiyeköy'e 4 gibi geçmek kimsenin Galatasaraylılığını azaltmaz.Mecidiyeköyde olacak insanlarında bir semti koruma olgusu içinde olmayacaklarını bilecek kadar da tribünü tanıyorum.He biz Fenerli kovalıcaz kardeşim, derbi bu boru mu diyorlarsa diyecek birşey yok tabi ki.

Bu arada siz de dahil maç cumartesi olsaydı maça akacak herkesi haddim olmayarak Galatasaray Spor Klübü adına Akatlarda ki Beşiktaş bayan basket maçına davet ediyorum.Umarım tribünde ki taraftar olarak çift haneli sayılara ulaşabiliriz.

Şüphesiz ki haklısın,daha öncede bayan maçları futbol maçlarıyla denk geldiğinde aynı şeyler yazıldı,maalesef sonuç yine boş tribünler yine aynı 50-60 kişi oldu.Efes gibi bir takımla maçın olması seyirci sayısını arttıracaktır;ancak bu maçın ne olursa olsun başka bir güne aldırılması gerekiyordu.Kısacası bu temennilerimiz yine gerçekleşmeyip,temenni olarak kalacaktır diye tahmin ediyorum.

Asıl merak ettiğim konu ise çarşamba günü bayan maçında kaç kişi olacağı.Acaba erkek maçı önce olsa daha çok seyirci gelir miydi?Belki de maçın ikinci yarısında seyirci sayısı artacak.

arkadaşlar bu maçın pazar günü görünüyor olması aldatıcı olmasın.. asıl bugün belli olacak her şey.. tutarlar cumartesiye alırlar.. kimse şaşırmasın..

not: canlı yayın programına da pazar 13.45 olarak geçmiş.. tamam artık değişmez :)

maçtayız..

fb maçınıda düşünürsek gün ve saat olarak bence çok uygun olmuş.salondan rahat rahat maça geçilecek süre kalıyor.yönetim otobüs kaldırırsa salondaki seyirci sayısı daha da artabilir.

Takımımızı ligin son maçında yalnız bırakmak olmaz..
Fener maçınada oldukça zaman kalıyor, 3-4 saat gibi.. Salondanda stada kolayca geçilebilir.
Ayrıca bu maç bizim taraftar potansiyelimizi belirleyecek..
Önce Mutlu Akü, ardından Efes ile kendi sahamızda oynayacağız ve takıma play-offlar öncesi ciddi bir moral sağlarız diye düşünüyorum.

Efes'i ancak taraftarımızın ciddi baskısıyla yenebiliriz, tabii birazda oyuncuların maça asılmaları lazım.

Bugune kadar hep basket maclarını bir adım önde tuttum ama bu sefer tutmıcam en sonki malubiyetin hiç bir acıklaması yok cünkü !!! Hemde burdakı pembe gözle bakanlara uymaya karar verdim nasıl olucak bilmiyorum ama oyuzden susmakla destek veriyim elestirince kelle avcısı oluyoruz ipleri ceken cellat oluyoruz.
not(Bizim yenemedigimiz dackayi gecen hafta ezdi efes bilmiyorum nekadar dogru bir mantık. Efesi play off larda ezeriz geceriz diyip pembe tabloda cizen arkadaslarda galatasaraya en büyük düsmanlıgı yapıyolar aman dikkat efes her zaman efesdir bir ekoldur takımlarında uzun zamandır oyanayan cok sayıda oyuncuları var , tekrar toparlandılar vede bizden cok daha tecrübeliler)

Derbiyi kazanamadık diye sampiyonluk gitti zannetme üstünüzdeki forma güc verir size hakkını verin sadece .............. fenerbahce gelmiyecekmi samiyine ............ boynumuzun borcudur pazar gününü bekle :p 8) ;)

efes her seyi garantilemiş.
yeni bir coachla her seyi play off oncesi oturtmaya calısıyorlar.
zaten bence oyuzden dackadan 100 sayı yediler.
bence biz maci cok rahat bir sekilde alicaz
+10 olur

arkadaşlar yönetimimiz maçlara otobüs olayını kaldırdımı

Bilgisi olan varsa söylerse çok mutlu olurum

BU MAÇTA MAĞLUP OLSAK ÜZÜLMEM.

5. olup formda telekom geleceğine 6.olup formsuz fenerbahçeyle oynamayı tercih ederim ;)