TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 92 - 76 Efes Pilsen

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 14:00

Oğuz Uzun' Alıntı:
[quote="Barış Çamur":3180b32j]Bu marş / şarkı / tezahürat artık herneyse.. Çünkü artık millet yönetimin yaptığı bu güzel şaheseri tebrik etmekten yana, eleştirmeye beğenmemeye başladı.. Ben son şampiyonluk albümünü hatırlıyorumda oda sanırım Gerçekleri Tarih Yazar albümünün aynısıydı.. Arada bir tane Şampiyonluk Nağmeleri Bonus Mix. vardı. Varmı ondan sonra çıkan böyle parça..

Ayrıca bu maçta çalınsa salonda müthiş bir atmosfer oluşur.. Çünkü sadece futbol için yapılmamış farkındaysanız.. Bütün branşlar için kullanılabilir, gayet hoş ve güzel..

Son kısmı atkılarla yaptığımızı düşünsenize.. Harika bir atmosfer oluşur, ayrıca müzikte oyuncuları gaza getirebilecek bir türden.. Oyuncuları havaya sokacak bir tarz..

Çalıntı diyorsunuz anlamış değilim.. " SOS CAGON " ile söylenmiş, onun melodisi ile yapılmış.. Beşiktaş "Dale Cavese" yi Boca'dan çalarak Liverpool'da yaptığında hepimiz " ulan adamlara bak helal olsun bravo be bizde böyle şeyler niye olmuyor " demedik mi? Onları hayranlıkla izlemedik mi? Adamlar besteye sahip çıktı her maç öncesi çalıyorlar stadlarında hemde orjinal haliyle - aralarda lalala Bocaaa sözleri geçmesine rağmen hemde.. -

Ben bizi hala anlayamadım.. Yönetim çok güzel ve çok anlamlı bir şeyler yapıyor ama biz hala bunları beğenmiyoruz.. Bundan önceki 6-7 senede bunların hangisini gördük ?
Onlar yaparken beğenmiyoruz, yapıyorlar beğenmiyoruz..
Pardon ne yapacaklar? Yazık hakikatten yazık..
Yorumsuz..
bu yazının altına imzamı atarım fakat sadece futbol için yapılmamış dediniz ama ''90 dakika'' sözü geçiyor şarkıda..[/quote:3180b32j]

Fenerbahçe maçı için yapılmış deniliyor ama bütün branşlarda kullanılır.. Ufak bir düzenlenme o kısımda " BÜTÜN MAÇ BOYUNCA " gibi olursa her branşta söylenir, dinlenilir..

Arkadaşlar fikirlerinizi dile getirirken yazdığınız konu başlığına bakmayı da ihmal etmeyin.

an itibariyle kendimize geliyoruz.eski malcolm bölümleri var tnt de ona gülerek :)
dün gece efesin bize bi komplosunu göremedik mallesef :)
güngör arkadaşım ayılabilirse artık maç için hazırlanma vakti
uzun bi gün olacak.ve inşallah mutlu bi gün,intikam hırsıyla yanıp tutuştuğumuz 2 maç
artık hesabı kapatma vakti geldi

keşke kulüp maç öncesi bir brunch verseydi taraftara falan:)) bu saatte maç mı olur yahu pazar sabahı. daha yeni kalktık, ancak yetişiriz.. ama gideceğiz bir şekilde.. bugün bayram erken kalkın çocuklar bugün kız tarafı gelecek ali sami yene. bu arada ntv dışarı sloganını unutmuyorum, unutmayalım.. ihsan efendi gelecek mi bilmiyorum.. kazanacağımıza tam inanıyorum.

Emre Yuksel' Alıntı:
keşke kulüp maç öncesi bir brunch verseydi taraftara falan:)) bu saatte maç mı olur yahu pazar sabahı. daha yeni kalktık, ancak yetişiriz.. ama gideceğiz bir şekilde.. bugün bayram erken kalkın çocuklar bugün kız tarafı gelecek ali sami yene. bu arada ntv dışarı sloganını unutmuyorum, unutmayalım.. ihsan efendi gelecek mi bilmiyorum.. kazanacağımıza tam inanıyorum.

Haha süpersin abi efes macını izlerim sonra paf macına ondan sonra takımı floryadan ugurlama aksamda karsılama bugun butun günüzmüz EN BÜYÜK ASKIMIZ GALATASARAY AYIRDIM allah herkese nasip etmez böle sevgili :)

Yenı besteyı begenmeyenler yorum yapmayalım artık dun gecede dedım biz cıldırırken siz calıntı diye oturun oke anlasalım böle bari begenmeyenler otursun begenenler cıldırsın

CILDIRIN CILDIRIN CİMBOM CILDIRDIN İÇİN CILDIRIN

Sarkıyı pc ındırdım bile :D bu aksam bugece bizim gecemiz fülkerin gelmesı için yenılmemızı istıyorum efese herkesden özür dileyerek yenilelım efese :(

Telekomdan korkanın hatları kesilsin.....
çıkıp aslanlar gibi oynıyacağız aslanlar gibi kazanacaz.

sene başında 8. sıradan play-off a girsek yine şampiyon olabiliriz demiştim.yemediğim laf kalmamıştı.şimdi herkes 5 değil 6.lık istiyor.biz bugün kazanacaz beyler.

Telekomdan korkan fülkerle olsun kardesım sadece fülkere cakarak sampiyon olmak istıyorum :)

yeni marşımızı beğenmeyen mi var :shock: bence süper olmuş! bu dünyada işler böyle :) bir müziğe 10 larca söz yazılabilir bence cok güzel olmuş

Bence bu takım ilk 2-3 içinde ligi bitirmeliydi.Ama gelişen olaylar ile 5. ve 6. arası yerlerden sözeder hale geldik.

Kendini kandırmaya,hayal görmeye devam eden ve polyannacılık yapan arkadaşlar umarım ilk turda elendikten sonra kendilerini psikolojik olarak hazırlamış olurlar :?

Bu yazdıklarımdan sonra tepki alabilirim ama doğruları,gördüklerimi söylemeye devam edeceğim...

Bizim için şampiyonluk mucizedir,oynadığımız basketbol ile 2.yarıdaki performansımız ile bence zaten bu kadrodan şampiyonluk beklemekte haksızlık olurdu,gerçekleri geçte olsa görmeliyiz.....

Play-Off havasıda başka olmayacaktır bizim için,çünkü oynadığımız oyun sürekli aynı kimle oyarsak oynayalım.

Ama tabii takımımızı desteklemeye devam edeceğiz.

FBÜLKER ve TT da tecrübeli elemanlar daha çok ve oyuna daha fazla ağırlığını koyan isimler,Biz zaten onlarla 1 numara eşleşmelerinde yenik başlıyoruz.

Umarım takımımız play-off farklı oynar benim gibi düşünenleri yanıltır.

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 13:45

Murat Kaya-Dee-Cemalneyse bu takima uygun olan,olmayan kisileri defalarca soylemeye gerek yok.

Resmen yenilmek için oynuyoruz oraya gidip takımı destekleyen taraftarlarımıza çok büyük bir ayıp bu

keske mac ıcın olan yorumlar ıcın macın bıtmesını beklesek...

İnanılmaz bir kötü oyundan sonra çok iyi geri dönüş yapabildik ciddi birşekilde Yenilip Fenerle oynamak istediğimizi düşünüyordum umarım bu tempolu oyununumuza devam edebiliriz

fenerle oynamayı istememeliyiz...onun yerine efes'i yenip seriyi 1-1 e taşımalıyız...yoksa sonuçları kötü olabilir...telekom varken fenerle eşleşmek istemem

Bilerek mi yeniliyoruz : Pek benzemiyo kaybeden takım görüntüsüne bu durum
Murat Kaya bu takımdan değil : Şu an için ne yapın 25-30 sayı mı atsın
Taraftara mı ayıp : Canını dişine takmış oynuyor oyuncular..Taraftarın coşkusunu görmüyor musunuz..

4. periyoda 6 sayı avantaj..İnşallah maç sonuna kadar bu avantajımızı koruruz..