TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 92 - 76 Efes Pilsen

Re: GALATASARAYIMIZ - Efes Pilsen 27.04. Pazar 13:45

efesi parçaladık resmen 2.yarıda innaılmaz bi savunma müthiş üçlükler son 3 dakikaya 16 sayı onde giriiyoruz

Takım çok iyi hücum ediyor,15 sayı geriden gelip 16 sayı öne geçtik :)

Dee,çok iyi oynuyor 2.devre tam istediğimiz gibi hem savunmada hem hücumu yönetmede.

Murat'ı yazmayı unuttum o da çok iyi bugün......

dee çıldıdrdı delirdi sov yapıo resmen yok artık deeeeeeeeeeee yok artık

Müthiş bir maç oldu hala gidemediğime yanıyorum
En sevindirici tarafı Hüseyinin ve Dee'nin Play-Off lar öncesindeki performansı oldu

efesi 15 sayıdan geriden gelip 16 sayılık bir farkla yenen takımımızı canı gönülden tebrik ediyorum
yürüyedur galatasaray.

Süper bir galibiyet :claps

Efes' 96 sayı atmak bugünün en güzel özeti...

bu takım Play-off böyle oynarsa bugünün 2.Periyottan itibaren başlayan oyun o zaman ben kendim için yanılmaya hazırım.

Herşey GALATASARAY için :atki

Re: GALATASARAYIMIZ 92 - 76 Efes Pilsen

Dün bayanların yaptığını bugün erkek takımımız yaptı..

Güzel maçtı..Paly-Off'lar için pek iyi olduğunu düşünmesemde serilerde rakiplerimizden geride başlamamak iyi olacak..

Sükür taraftar sonunda silkeledi takimi. böyle oynayin canimi yiyin. Hüseyin yine winner oyuncu kimligini gösterdi. o böyle oynayinca diger oyuncular daha güvenli oynuyor ve bu bütün takima sirayet ediyor. helal sana Hüseyin!!

15 sayı geriye düştükten sonra final 8 deki savunmaya dönünce efes çaresiz kaldı.Yine son periyodda torino ayarında savunma yapınca maçı periyodun ortalarında kopardık.Kaan kuralın da dediği gibi kısa savunması müthişti bir ara.Yine uzunların da yardımlara gelmesi, her topa sokulan eller efesi bezdirdi.Sanıyorum bu tarz savunma yapmamızda Badalonanın da az da olsa payı vardır.Avrupada onlar kadar kısalara baskı yapan çok az takım var.Bu takıma karşı oynadığımız maçı belki kaybettik ama kaybederken kazanmak önemliydi.Takımımız bugünkü savunma görüntüsüyle bunu gösterdi sanırım.Torino tecrübesini bugün 2 periyod gösterdiğimiz gibi sahaya yansıtabilirsek şampiyonluğa sanılandan daha kolay ulaşabiliriz.Tek handikap deplasman maçları olabilir.Ayhan şahenkde bu çoşkulu atmosferde maç kaybetmemiz çok zor.Önce bayanlar bugün erkekler geriden gelip maçlarını aldılar.Sırada futbol takımı var.Tek moral bozucu gelişme Lincolnün oynayamayacak olması.Ama aslanlara güvenim tam.Akşam onlar da maçlarını alıp şampiyonluk sevincini yaşatacaklar bize.Haydi aslanlar...

İşte gerçek gücümüzü ortaya koyduğumuz maçlardan bir tanesi ve Efes de bu güce karşı koyamadı.Haydi Cimbom göster kendini Play-Off larda 8)

Çok önemli bir maçtı. 15 sayı geriye düştükten sonra çok iyi toparlandık. O durumdan bizi silkindiren Owens'ın payı büyüktü. Maçı çok istedi. 2. yarıda bu tüm takımı etki etti. Hüseyin ve Dee başta olmak üzere tüm takım yüreğini ortaya koydu. Dee, Spencer'a göz açtırmadı. Cenk ve Murat gerektiğinde şutları soktular. Kısa savunması kusursuza yakındı. Hüseyin'de tecrübesini gösterince son yumruğu vurunca bir daha kalkamadılar. Dee kötü bir ilk yarının ardından tek gözle çok iyi oynadı. Kendini bulunca neler yağcağını gösterdi. Umarım bu performans play-off larda da sürer... Tüm takıma teşekkürler...

Beklenen oldu.Aslanlarımız geri geldiler.Önünüze geleni parçalayın artık, alemin kralı olduğunuzu gösterin herkese :)

ilk 15 dakikada 15 sayı attıığımız maçta son 25 dakika 77 sayı attık.Burda bizim üstün hücum perfonmansımızın yanında efesin de reezalet savunması pay sahibi oldu geçen maçtada daçkadan 100 yediler.Ekrem memnun yaraamamış belli ki.Yabancılarıda çok kötü savunmacılar.Dee , Hüseyin , Owens , murat kayanın perfonmansı sevindirici.Ama ben yinede bu maçı ölçü almayalım derim efes resmen ligi 3 hafta önceden bitrmiş.

Bu arada maçı gözlükle izleyenler muratada laf sokmaya çalışmış.2 de 2 iki sayılık isabet.3 de 2 üç sayılık isabet 4 ribaund 6 asist.

Muhteşemdik,harikaydık..
Herşeye rağmen hala mücadele eden Efes?ede bravo açıkcası.. Oyuncular gitti koçları gitti ama hala tepedeler :)

Bugün böyle bir oyun beklemiyordum muhteşemdik.. Özellikle Hüseyin - Dee - Cüneyt üçlüsü..
Murat yine delirtti beni..Tamam belki çok iyi olabilir, bugünde günündeydi ama bazen çok saçmaladı.. Yetenek katili :) Sevmiyorum falan diye değil ama oda gerçekten bazen çok saçmalıyor.. Eyüp abiyle çıldırdık bazı atışlarında..

Cüneyt?in attığı üçlük vardı ki hücumun bitime 3 saniye kala topu havada yakaladı, yere bastı tekrar zıpladı sayıyı attı :)

Dee ise gözünün ağırmasına rağmen oldukça iyiydi.. Takımı sırtladı bir ara..

Hüseyinin arka arkaya bulduğu üçlükler Efes?in direncini kırmayı başardı.. Bravo Hüseyin..

Bu arada Kerem?ede saygılar :) Gelecek sene giyeceği formanın taraftarlarıyla pek atışmasa iyi olur..

kerem biraz da arkadaşlarına olan tepkisini dile getirdi gibi
sanki ''sadece ben mücadele''ediyorum der gibiydi