TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen (Canlı)

bi geriye dustuk mu bidaha hayatta geri gelemiyoruz mac kopup gidiyor.Zizic gibi bi adam bi kere girdi bi daha yok.Cuneyt ilk yari super oynadi 3.ceyrek hic yok shumpert 3 tane ayni nolktadan atti onlem yok .vs vs vs

Re: Galatasaray - Efes Pilsen (Canlı)

yazıklar olsun bu kadar imkan varken yine eski tas eski hamam yuıh olsun çalışmayana formanın hakkını vermeyene yazıklar olsun

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray - Efes Pilsen

Taraftara yazık...

oyuna gel, oyuna ...

müdafaya bak...

hücüma bak...

herkes kafasına göre takılıyor maşallah...

Galatasaray streetball takımı olur çok güzel...

takımı bu maça motive etmek, mental olarak hazırlamak, avrupa maceramızın geride kaldığını, bu maçın playoff lar için hayati önem taşıdığını hatırlatmak, benim görevimdi. başaramadım.

istifamı sunuyorum...

Alpaslan ölmedi, kalbimizde yaşıyor !

yenildik 91sayı yedik periyot başı 20 küsür sayı yemek maçı kazanmana engel olur bir de elinde strickland denilen adam varsa sadece kenarda oturmak için para alan birisi dedehayırı tebrk ediyorum

başarı isteniyorsa istikrar lazımdı geçen seneki yabancıların hepsini gönder yenisini al gelecek sene yine gönder böle iş olabilir mi

taraftara yazık bayanlar neysede onlar bu sene kupayı alırlar yorgundular bizm erkek takımına ne oluyor ne yaptınız her maç 80 üzeri sayı yemek adet oldu geçen seneki savunmadan eser yok yaa abdliler diri oluyordu aldık abdli sayı atma özürlüsü

Aynı düşüncelerim erkekler içinde geçerli. Yeter artık. Yenil, ama dik dur!!!

Çarpışacaksın, savaşacaksın, öleceksin, biteceksin. Terini son damlasına kadar akıtacaksın. Hakemlerle beraber rakibi boğacaksın. Yenemesende alkışlanırsın, bağırlara basılırsın.

Acilen başkanından teknik sorumlusuna kadar, tüm branşlarda bu psikolojiyi aşılamak lazım. Kibirle, böbürlenmeyle, rakibi küçük görmeyle, sinirle, stresle olmuyor bu işler. Tüm çıplaklığıyla görüyoruz.

Hoca, teknik direktör, coach, her ne ise oyuncularına; "çık, arman için savaş, galibiyet sonra" diyecek. Yapamayanı, yapanla değiştirecek. İşte o zaman bizde yensende yenilsende diye gıtlaklarımızı parçalayacağız.

Ama bugünki gibi vurdumduymazlıkları, adam sendeciliği kaldıramamalı bu büyük taraftar. Yeter artık, sahip çıktıkça saçmalıyorlar. Şımarıyorlar. Kaf dağına çıkıyorlar.