TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 84 - 91 Efes Pilsen

Re: TBL 5. Hafta | Galatasaray - Efes Pilsen

Sadece ve sadece taraftara yazık.

Salonları ancak böyle günlerde adam gibi oynayıp adam gibi neticeler alarak devamlı bir şekilde doldurabiliriz.

Sorumlular hesap vermeli.

bir galatasaraylı için bundan daha kötü 1 hafta olmaz olamaz...yenilmediğimiz hezimete uğramadığımız branş spor kategori kaldımı acabaa

ne şampiyonluğu onu geç geçen seneki kadroya 1 2 takviye yapılsaydı o dediğin olurdu takım tanıordu birbirni britten johseni yolla hiteı yolla geri kalanlar kalsın yerinede al graves bir de britton yerine adam yerlilerden bul 1 2 tane bak o zaman şampiyonluk hayal oluyor muydu

ama dedehayır yok erman kunter yok ablileri sevmioruz sevmiordun stricklandı aldın sorpları aldın guroviç sayı atıor ama defans yok bir tek ziziç ve milojeviç ziziçte faul problemine grdi mi ayvayı yiyoz sayı attığında özyer kenarda unutuyor

kısaca dedehayır özyer stricland guroviç gitmeli acile sayı atabilen bir guard ve ii bir şutör lazım yoksa arkadaşın deidği gibi gelen geçer patlatır bizi

Burası Galatasaray, burada kimse hesap vermez. Ancak ajitasyon yaparlar, 50 kişiye oynuyoruz, 100 kişiye oynuyoruz diye, hocasından, şubenin başındaki şahısa kadar..

erkek takımına köklü değişimler şart oldu artık.2 yerli transferi 1 yabancı transferi yapılmalı.

elalem blackney getirir biz strickland elelem dudley ile yıllarıdr oynar biz sürekli adam değiştirişiz fb bile gençken sırpları aldı şimdi adamlar takır takır oynuor bizmkiler miyadı dolmuş adamlara bel bağlasın

sweeney' Alıntı:
taraftara yazık bayanlar neysede onlar bu sene kupayı alırlar yorgundular bizm erkek takımına ne oluyor ne yaptınız her maç 80 üzeri sayı yemek adet oldu geçen seneki savunmadan eser yok yaa abdliler diri oluyordu aldık abdli sayı atma özürlüsü
bu takımın her maç tonla sayı yiyeceğini söylemiştik..fatih derken neredeyse küfredecekti bazıları..açık herşey

bu sene için artık ne erkek nede bayan basketten bi beklentim varr voleyboldan zaten hiç bir zaman olmadıda...futboldada ligden de bi umudum yokk...bu seneden tek temennim 2.yarı feneri samiyene gömelimm uefada en az bi çeyrek finali görelimm öpübte başıma koyarım yanii

Bizim rakibimiz ted kolejler, darüşşafaka değil, bu takımlar bizim rakiplerimiz. mutlaka kendi evimizde kazanmak zorundayız. hele ki salon da 4 bin kişi varsa. eğer kazanamazsak, ayıkla pirincin taşını playoff larda.

Biz bu takımı niye sevdik şavaşıyor diye.
Ahmet Cömert'te 30 yedi gene bağrımıza bastık, kendi sahamızda Bjk'den 20 yedi gene sevdik, Daçka'ya yenildi eyvallah dedik.
Ancak bu maçların hepsinde savaştı bu takım.
Son 2 maçtır bakıyorum da 3. periyodun sonunda beyaz bayrakları çekiyoruz mücadele etmiyoruz savaşmayı bırakıyoruz.
Biz bu değiliz beyler biz sizi hovardaca oynadığınız için değil savaşarak yenildiğiniz için seviyoruz.
Eskiden maçın sonuna kadar umudumu korurdum her an birşeyler yapabiliriz diye son iki maçtır resmen son 10 dakikalarda bitse de gitsek havasındayız.
Hem oyuncular hem teknik heyet.
Sanırım yönetim Özyer'i gönderecek, yerine kim gelecek bilmiyorum ancak gelecek hocadan tek bir dileğim var biz SAVAŞAN TAKIM istiyoruz.

özyere kızıyorum ama malzeme bu geçen seneki kadroyu gönderenler utansın

Erdem Akkaş' Alıntı:
bu sene için artık ne erkek nede bayan basketten bi beklentim varr voleyboldan zaten hiç bir zaman olmadıda...futboldada ligden de bi umudum yokk...bu seneden tek temennim 2.yarı feneri samiyene gömelimm uefada en az bi çeyrek finali görelimm öpübte başıma koyarım yanii

Bayan basket ve futbol takımı şampiyon olacaklar.Uefada da en az çeyrek final oynayacagız merak etme.10 günde 3 yenilgi aldık diye tüm branşları kapatalım moduna girmeyelim hemen.

Evren YILMAZ' Alıntı:
[quote="Erdem Akkaş":3nddm7d0]bu sene için artık ne erkek nede bayan basketten bi beklentim varr voleyboldan zaten hiç bir zaman olmadıda...futboldada ligden de bi umudum yokk...bu seneden tek temennim 2.yarı feneri samiyene gömelimm uefada en az bi çeyrek finali görelimm öpübte başıma koyarım yanii

Bayan basket ve futbol takımı şampiyon olacaklar.Uefada da en az çeyrek final oynayacagız merak etme.10 günde 3 yenilgi aldık diye tüm branşları kapatalım moduna girmeyelim hemen.[/quote:3nddm7d0]
haklısın..daha durun..ümitsizlik bize yakışmaz..YALNIZ ŞU GERÇEK ERKEK BASKETTE 2-3 İNCE AYAR LAZIM

Moral açısından yılkıldığım birhaftasonu daha inşallah futbol takımımız alırda içimde yara biraz olsun kapanır

Özyer sezonu tamamlamaz gibime geliyor ama sadece içimdeki hissiyat böyle.
Takımın direnci 0.
İlk 2 periyotta maçı kopardık kopardık koparamayıp başabaş girersek olanlar son iki maçta ve son avrupa maçımızda açıkça görüldü.
Bu takımı ne olursa olsun Özyer kurdu evet gitti dendi gidecek dendi zaman kaybedildi fakat listeyi Özyer vedi.Anlaşıldıktan sonraki dönemde ne Gains nede Hite bir takımla anlaşmamıştı.Özyer bunların isimlerini verdimi yönetime?Zannetmiyorum.
Eee sonuç itibariyle bu oyuncularıda Özyer istedi ve alındı.
Sonuç ortada takım her nekadar kabul etmek istemesemde çok yaşlı ve yorgun mücadele güçleri çok aşağıda bu oyun oynandığı sürece bu sene bu takımdan şampiyonluk beklenmez.
Acil takviye şart.

FB yenilgisinden sonra bu maçı almayı çok istedim.İyide başladık ama Efes ağırlığını koydu ve maçı almasını bildi.Ne diyim başka bu taraftar bu sonuçları haketmedi.Gerçi 1-2 güzel anıylada ayrıldım diyebilirim.Maçda Eyüp Abi'yi gördüma ama büyük ihtimalle o beni görmedi.Ve açılan bir pankart varki maçın başında beni memnun etti.Aydan Siyavuş S.S.Bide resmini atalım tam olsun :)
my.php