TBL 6. Hafta | Efes Pilsen 83 - 73 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Efes Pilsen -GALATASARAY

efes maçı hadi bir nebze, kepez maçında hele hiç yorum olmaz bile forumda. Bu yüzden Kerem'e katılıyorum.Ama bu forumunda bir sosyal sorumluluğu var. GS taraftarı içinde basketbol severleri yaratmak onları bu platforma çekmek gerekiyor. Serzenişlerle olmaz olmazlarla, bir yere gidemeyiz. zaten birden 1000lerce kişi basketle ilgilenmeye başlarsa forumda, bundada sorun var demektir arkadaşlar. hepinizin bildiği bir gerçek vardır. Çabuk ısınan cabuk soğur. bu yüzden, yavaş yavaş ısındırmak gerekiyor insanları. bunun için bizim de, klübünde faaliyet içinde olması lazım.

gelde bu maça oyuncuları konsantre et yazık ya çok yazık bunu yapanlar Galatasaraylı olamaz ya dandik bir hazırlık karşılaşması için alacağımız cezaların hesabını kim verecek

oyuncular fena etkilenecek bu gerçek ancak orayı onlara arkanızdayız mesajı vermek için doldurursak büyük moral kaynağı oluruz oyuncularımıza...

bu maçı yenmişiz yenilmisiz hiç önemli değil ama oyuncuların yanında olduğumuzu gostermek ZO RUN DA YIZ
Hele bu olaylardan sonra orda olmassak bir daha ne zaman olacağız?
Olay acık seçık bellidır ve orada olmalıyız.bu olaylardan sonra bu maç gerçekten bir destekçilik sınavı niteliği kazanmıştır.maçın efesle degil atıyorum darüşşafakayla olması da birşeyi değiştirmez.kesinlikle orada olmalıyız herkes bu takıma kötü gözle bakarken orda olmak bana göre bir görevdir.gelebilecek arkadaşlar lütfen gelsin bu sınav çok önemli

Herşeyim iptal bu maçı kazanmak kaybetmek umrumda değil...Ancak orda olacağım,Armamın yanında olacağım...Hangi zorluk,beni sensiz bırakabilirki...

Alıncak kararın beklenmesi ve tedbir açısından bu maça çıkamama ihtimalimiz varmı birde bu çıkmasın başımıza...Maçın önemi yokta şekil açısından birde bunu yaşamayalım...

Tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilirsek maç oynanmaz.Futbolda AnkaraSpor'un durumu belli olmadan maçları oynatmamışlardı.

Sırf bu maç için değil gemel konuşuyorum. Daha hangi yüzle insanlara Galatasaray'ın basket maçı varmış hadi gidelim diyebileceğim bakalım. Basketbolla en alakasız arkadaşın bile bugünki ilk lafı 'Ne yapmış sizin saflar oldu'. Herkes kendi çapında basketbola ilgi çekmek için bir taraflarını yırtıyor ama bir olay hepsini silip götürüyor. Yazık oldu o kadar emeğe.

mehmettuncer' Alıntı:
Nilay KIZILOK' Alıntı:
Oyuncularımız hırs yapıp yeneceklerdir.
Banada öyle geliyor.

sizin haklı çıkmanızı, canı gönülden istiyorum. Ama basketbolda işler pek öyle olmuyor:S Zaten pivotumuz yokken elimizdeki tek pivotta oynamayacak, maçın tüm yükü 6-7 oyuncuya binecek.Üstelik büyük ihtimalle, maçın kopma noktalarında, hücum oyunu konusunda sınırlı bilgiye sahip birinin idaresinde olacağız.Çizilecek oyunlar sınırlı kalacak.