TBL 6. Hafta | Efes Pilsen 83 - 73 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Efes Pilsen -GALATASARAY

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Kendimizle dalga geçer hale geldik...Çok acı...

en azından biz dalga geçebiliyoruz. Fb nin futbol maçında sahaya yabancı maddeyi GSliler attı diyecek kadar şaşırdığı (cezalar açıklanana kadarda bunu sürdürdüler basın destekli) bir ortamda biz gene de suçsusuz da demiyoruz kimimiz ağır kimimiz nispeten hafif de olsa bir ceza biçiyoruz takımımıza.. bu da farkımız olsa gerek

Maçın oynanacağını düşünen kimse var mı? Eger oynanırsa ciddi bir tepki bekliyorum artık taraftar kanadından.

Takımımız küme düşürülsün!
Hatta şubeyi kapatalım!
Bütün yönetim istifa etsin!
Sorumlular Taksim meydanında asılsın!
Cemal ve Tufan recm edilsin!
Bir daha maçlara gitmeyelim!
Arkadaşlarımızı maça çağırırken utanalım!

Başka neler yapılabilir???

Hatalı kimler varsa, elbette cezalandırılacaklar, ama bundan dolayı buraya böyle yazılar yazmak üzüntü verici!

Şöyle bir örnek verelim, bir kurumda bir yönetici usülsüzlük yaptığında, cezayı kim alır? kurumda dolandırıcı mı olur?

Tekrar ediyorum, yapılanın cezası neyse verilsin, ama Galatasaray taraftarına hançeri saplayın demek yakışmıyor!

Bu şube hepimizin gözbebeği, şimdi herkes şubeye darp ederken bizlerin sahip çıkması lazım!

Yapılan hataya değil, ama armaya sahip çıkmalıyız!

Efes Pilsen maçında salonda olacağım, iyi günde nasıl sevinmeyi biliyorsak, kötü günde de, orada olacağım!

DAYAN GALATASARAY!

Basketbol disiplin kuruluna sevk edilirsek zaten mac oynanmayacak ...hayir oynansada kazansak nolucak onuda anlamadim...dilimizde derman kalmadi soylemekten yorulduk sayfalarca yazdik "5" numara diye ama yonetim 300-500 bin dolarin hesabini yaparken antalyalar patrick femerlingleri telekomlar huseyinleri aldi...biz ne yaptik aciz teknik kadromuz sebebiyle siradan 2 lig takiminda anca oynayabiliecek bizde ise fb macindaki gibi gaz momentumlarina ihtiyac duyan ve hatta ancak ve ancak 10 -12 bin kisi kicini yirtarcasina bagirdiginda bize adam akilli katki yapabilecek "cemal nalga" ya kucak actik..ha bu olaylarda belki en masumumuz cemal nalga o emirleri yerine getirdi ama onunda basket hayati bitti bizede boyle leke suruldu...bence eger hakikaten yonetimin haberi olmadan teknik kadro bu ise olanak sunduysa hepsini teker teker galatasaray yonetimi mahkemeye vermelidir ve hesabini sormalidir...

hic kimse galatasaraydan ustun degildir!!!

inadına orada olucam kendini bilmez teknik ekibin yaptığını size mal edemeyiz..

taraftarınla birlikte savaş

erenbekdemir' Alıntı:
acil cevap lazım yarın maç olucak mı?

maç olursa takımın başında kim olucak?

Evet maç olacak.

Galatasaray Cafe Crown, Efes Pilsen Maçına Çıkıyor

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi'nin 6. Hafta mücadelesinde, yarın saat 20:00'da, Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda, Efes Pilsen'le karşı karşıya gelecek.
Resmi siteden alıntıdır.

arkadaşlar, yapılan büyük skandalın sorumlularını kulüp kovdu, Yiğit Şardan yapması gerekeni yaptı. Önümüzdeki hafta cezamız belli olur, belkide ligden ihraç edilebiliriz.Yarınki maç son maçımız olabilir, ben derimki yarın salonda olalım, bizim bu formanın tek sahibi olduğumuzu herkese gösterelim. Tüm medya bizi linç etmek için elinden geleni yapıyor, yapacakta. Federasyonun yaptıkları ve yapacakları zaten belli, bu takımın sahipsiz olmadığını gösterelim.

tabii bu benim fikrim, ben orada olacağım. Kulübümüzün bize şu an çok ihtiyacı var.

Eski bir Basketbol Şube Sorumlusu abimizle konuştum büyük ihtimalle takımı ligden ihraç edecekler dedi inşallah aksi olur ama böyle olursa'da yapacak birşey yok.

Aslında bir maça gidilecekse Efes maçı olmalıdır.
Destek olunmalıdır.
Ancak bizde o potansiyelde yok.

resmi açıklama geldi federasyon aksi bir hamle yapmazsa maç oynanıyor, teknik ekipsiz ve bu ortamda bakalım nasıl bir maç olacak.

Bu psikoloji ve bu ortamda eldekilerle Efes'e karşı nasıl bir maç olur düşünmek bile istemiyorum orada olup geçen hafta FB Ülker'i deviren oyuncuları yanlız bırakmamak lazım diye düşünüyorum.

efespilsene yeniliriz bu durumda ama orada bulunmanın amacı efesi yenmek değil takımın yanında olmaktır. Girmeyen baskette dahi takımı alkışlamaktır. bu takım bizim ve bizimde bizden başka dostumuz yok.

Şu Armayı biraz seven yarın salonda olur!
Galatasaray sahipsiz değildir, cezamızı çekeceğiz, ama kimse canımızı alamaz!

şu bilet fiyatlarını bilen yok mu
Herkes maça gidelim diyor ama biri yazsın suraya fiyatları