TBL 6. Hafta | Efes Pilsen 83 - 73 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Efes Pilsen -GALATASARAY

efes de az değil.ama orada olacağım inat değil mi efes

Arkadaşlar o formayı giyenlerin hiç bir suçu yok. Gerçek suçlulara yol verildi. Geri kalan sağlar bizimdir, gün destek günüdür. Kimsenin şubeye küsme lüksü yok. Herkes vururken yalnız bırakmak bize yakışmaz. Armanın peşindeysek bu maç ele güne kim olduğumuzu bir kez daha gösterme şansıdır. Sonuç ne olursa olsun arma yalnız kalmamalı.

Kötü günlerde takımımızın yanında olmalıyız. Galatasaray taraftarı için bilet adedi ve bilet fiyatları açıklanmadı ama kapıdan döneceğimizi de zannetmiyorum

Deniz Baskın' Alıntı:
şu bilet fiyatlarını bilen yok mu
Herkes maça gidelim diyor ama biri yazsın suraya fiyatları

efes-fenerbahçe maçında biletler her iki takım içinde 20 tl idi bu maçta'da 20'den aşağıda olacağını zannetmiyorum.

Sinan Ömeroğlu ve Murat Alkaş takımın başında çıkacaklar.

İkisinde de buraya götürebilecek güç var hayırlısı olsun.

ömer petorak ta olabilir bu gibi durumlarda 29 yaşında koçluk yapmıştı efesi yenmiştik lollis ve handlogten zamanında

Burda kara bulutları dağıtacak tek etken taraftardır.Herkes salonda olsun bizim basketbolu bırakmadığımızı gösterelim herkese.

Efes dost tribün bir zorluk çıkarsa yardım edilecektir merak etmeyin..

Genç takım antrenörleriyle maça çıkıyoruz.
Bizimkiler bi onur mücadelesini yapsınlar diye beklerdim ama sanırım hayalden öteye geçmez.

Sinan abinin genç takımda oyuncuların arkasında duran bir yapısı var Burak.Takım düzenli idman yaptı.O da yakından takip ediyordu zaten takımı.Bu maçlığına bir şeyler ortaya koyabiliriz diye düşünüyorum.

Arda Öztürk' Alıntı:
Sinan abinin genç takımda oyuncuların arkasında duran bir yapısı var Burak.Takım düzenli idman yaptı.O da yakından takip ediyordu zaten takımı.Bu maçlığına bir şeyler ortaya koyabiliriz diye düşünüyorum.

Ya Sinan Hoca ya da Murat Hoca'nın taktiksel olarak maça verebileceği çok şey olacağını sanmıyorum burada oyuncuların mücadelesi çok önemli.
Tam anlamıyla dibe vurduk, bu dibe vuruşu zıplatmak onların alacağı galibiyete bakar.
Onurlu mücadele gerekir yoksa Sinan Hoca'nın ve Murat Hoca'nın Okan ve eibinden daha karakterli insanlar olduğunu düşünüyorum.

Takımımızı bu zor durumda Yalnız bırakmamlıyız..İmkanları olan arkadaslarımız Lütfen Maça gelsin !