TBL 7. Hafta | Galatasaray CC 71 - 55 Pınar Karşıyaka

Beko Basketbol Ligi'nde yedinci haftanın programı açıklandı. Galatasaray Cafe Crown'ın Pınar Karşıyaka'yı konuk edeceği maç, Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda 22 Kasım 2008 Cumartesi günü, saat 14:00'te yapılacak. Karşılaşma, Sky Türk'ten naklen yayınlanacak.

Pınar Karşıyaka 2008-2009 Sezonu Kadrosu

Ralph Mims
Leon Williams
Mike Benton
Hakan Köseoğlu
Ömer Kahyaoğlu
Furkan Aldemir
Gökper Gen
Valentin Pastal
Erhan Yetim
Gerald Brown
Can Terzioğlu
Berk Nehir Çağlıyan

Re: TBL 7. Hafta | Galatasaray - P.Karşıyaka (22.11.08/14:00)

Karşıyaka'da pek iş yok. Mims dışında istikrar sağlayan bir oyuncu da yok. Pardon bir de Hakan vardı :) Maçı rahat alırız diye düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum.

Tribünde de dayanışmanın ön plana çıkacağını düşünüyorum. Keşke acı olaylar olmadan güzelce izleyip dönsek evlerimize. Geçen sene de şehitlerimizin arttığı bir dönemde oynanmış ve güzel başlamıştı herşey. Güzel devam etmese de pek sorun oldu sayılmaz. Aslında bunları konuşmamak gerekir ama bu maçtan sonra unuturuz inşallah. Bu vesile ile tekrar başları sağolsun diyorum.

Zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. Ne de olsa Karşıyaka eski Karşıyaka değil, Ahmet Kandemir de takımın başında değil...

Aynı saatte bayan basket takımının Ankara´da maçı var be kardeşim. Bu nedenle Sky Türk hakkımızı başka maçtan yana kullanalım : )

Ayrıca hayırsever bir vatandaşımız ara ara maç hakkında bilgi verirse, yapılan iyilik karşılıksız kalmaz : )

İnş. zorlanmadan alırız..Alacağımıza inancım(ız) tam..

Eğer bi aksilik çıkmazsa salonda olmucam..
İnş. bi aksilik çıkmaz..

Bende orda olacağımı umuyorum...
Zevkli bi maç olur ve kazanırız inşallah.

gecen hafta banvit macında canlı olarak izledim ksk'yi mims adındaki oyuncuları gercekten cok iyi keske ms yerine o olsaydı takımımızda:)
birde pota altında leon diye bir adamları var o güzel.

rahat kazanırız gibime geliyor umarım öyle olur aslanlarıma basarılar...

Bende oradayım inşallah.Karşıyaka taraftarı gelecek mi maça? Son yıllarda gelmelerine izin verilmiyorda hala devam mı ediyor acaba?

Onur Yavuz' Alıntı:
Zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. Ne de olsa Karşıyaka eski Karşıyaka değil, Ahmet Kandemir de takımın başında değil...

Aynı saatte bayan basket takımının Ankara´da maçı var be kardeşim. Bu nedenle Sky Türk hakkımızı başka maçtan yana kullanalım : )

Ayrıca hayırsever bir vatandaşımız ara ara maç hakkında bilgi verirse, yapılan iyilik karşılıksız kalmaz : )

Turkcell Kampüs-cell tarifesinin mensubu iseniz neden olmasın... =)
Her türlü mesaj veya arama ile maça dair gerekli bilgi,istatistikler verebilirim.
Ama tahminime göre Onur Yavuz AVEA hattı kullanıyordur.

Geçen sene geldiler. Ufak şeyler dışında da pek birşey yaşanmadı.

Onur Yavuz' Alıntı:
Bayan maçının gününü ve saatini teyit etmişiz. : )

Bu arada Sayın Misafir,

Aksilik çıkmazsa salonda olun. : )

öncelikle oturum açamıyorum neden bilmiyorum? bence haftanın en zevkli maçı olur diye düşünüyorum...geçen senede öyle olmuştu her iki maçta...geçen seneki maçta ufak tefek olaylar olmuştu die yazmış bazı arkadaşlar bence biraz degil baya bi olaylar olmuştu kantindeki kavga gürültü unutulmadı:)ayrıca salon içindeki birbirine pet şişe atmalar küfürlü tezahüratlar:)deplasmanda da aynısı olmuştu gaınes hatta dövücekti bi kaç kişiyi:) maçın saati 3 4 olsa süper olurdu ama inşallah 2 ye yetişmeye çalışıcam işten bi bahane bulup kaçmam lazım:) acaba gs ın basket maçı var desem izin verirlermi:)

Onlar bizi acılarımızda yalnız bırakmadılar, bizde onlara jest yapıp Özgür kardeşimizi anarız bu maç vesilesi ile.

Maçı kazanırız çok sorun olmaz inşallah ama kalbimiz hala kırık unutamıyorum Buducnost maçını ve Avrupaya vedamızı.
Ama tabi bunu dersken başkaları gibi hocaya sövmek için bahane aramak yada bi mağlubiyet bekleyip kılıçlarımı iyice keskinleştirmek değil amacım, gerçekten üzgünüm ama takımımızın armamızın herzaman, her şartta, her durumda yanındayız inşallah.

salonun dolacağını hiç sanmıyorum ama hatırı sayılır bir taraftar topluluğunun olması gerekir olacaktır da inşallah.

son efes maçından sonra kemik seyirciden başka seyirci gelirmi o salona bilemiyorum.

Umarım Karşıyaka taraftarı gelir geçen sene ki gibi ve gecen hafta olan üzücü olayın üzerine tribünlerden tek ses yükselir.

Gerisi beni ilgilendirmiyor açıkçası.

Semih Ural' Alıntı:
Umarım Karşıyaka taraftarı gelir geçen sene ki gibi ve gecen hafta olan üzücü olayın üzerine tribünlerden tek ses yükselir.

Gerisi beni ilgilendirmiyor açıkçası.

Geçen seneki Gaines'e atılan taşları ben unutmadım.

Burak yapılan hiçbişey bir candan daha değerli değil. Sen onu unutmazsın onlar başka birşeyi unutmaz. Sonra başka yerde başka birgün başka bir ailenin canı yanar.

Bu olayların artık bi yerde sona ermesi gerekiyor. Eger Ayhan Şahenk bu olaylara öncülük edicekse bizim salonumuzdan başlasın dostluk dalgası.